Середня освіта в Польщі

globus

Slavic Languages Center – одна з 3 компаній в Україні – яка являється сертифікованою агенцією, в 2017 році втретє пройшла акредитацію Фонду «PERSPEKTYWY» за підтримки Консульства Республіки Польща.

З 2016 року Slavic Languages Center пропонує всім бажаючим здобути середню освіту в Польщі! Ваша дитина закінчує навчання в 9 класі та мріє про навчання закордоном? Ви бажаєте змінити кваліфікацію і обираєте, в якому технікумі або коледжі здобути нову спеціалізацію? Коледжі Польщі та школи Польщі відкриті для Вас і з радістю чекають на всіх, хто має намір навчатися!

Відповідно до польського законодавства громадяни України мають право здобувати середню освіту в усіх типах державних дошкільних закладів та школах Польщі до виповнення їм 18 років, або ж до моменту закінчення навчання в обраному навчальному закладі, на таких умовах, що й для польських громадян – тобто безкоштовно!

Навчання в Польщі після 9 класу

Кандидати з України, які отримали свідоцтво про повну середню освіту, можуть продовжувати безкоштовне навчання в Польщі після 9 класу в таких навчальних закладах, як: Ліцей (liceum ogólnokształcące) – після закінчення та здачі випускного іспиту (egzamin maturalny) випускники отримують атестат зрілості (świadectwo dojrzałości). В цілому предмети, які учні вивчають в ліцеях Польщі, подібні тим, які входять в загальноосвітні програми українських шкіл. Крім основних предметів, учні можуть здійснювати вибір спеціальних предметів. Навчання в польському ліцеї триває 4 роки. Технікум (technikum) – після закінчення та здачі випускного іспиту випускники отримують диплом, який підтверджує набуті професійні навички його власника. Після здачі спеціального іспиту (egzamin maturalny) можливо також отримати атестат зрілості. Навчання в технікумі Польщі триває 5 років.

Відкрито набір учасників програми «Середня освіта в Польщі» для безкоштовного навчання після 9 класу в школах міста Білгорай!

Витрати на проживання і харчування: становитимуть близько 280-350 злотих/місяць (орієнтовно 70-90 євро) - м. Білгорай; 500-525 злотих/місяць (орієнтовно 120-135 євро) - м. Лодзь.
Витрати на підручники: становитимуть 600-700 злотих/рік (можна придбати на ярмарку в школі книжки у попередніх власників).
Страхування НФЗ в Польщі: 55,80 злотих/місяць.
Страхування від нешасного випадку в Польщі: 50-100 злотих/рік.
Страхування ПЗУ Україна для оформлення візи: від 1067грн (програма Стандарт), від 4850 грн (програма Студент).
Реєстраційний внесок в Ліцеї та Технікумі становить: 100 злотих.
Допомога представника в Польщі*: 20 – 50 євро/місяць (*в залежності від вимог школи стосовно обов'язків опікуна).
Оплата за батьківський комітет:
 Загальноосвітній Ліцей ім. ООН – 100 злотих/рік,
Механіко-електричний технікум – 90 злотих/рік,
Комплекс професійних та загальноосвітніх шкіл – 50 злотих/рік,
Ліцеї і технікуми м. Лодзь – 50-150 злотих/рік.

Підписання договорів для вступу в школи Польщі триває до 15 грудня 2019 року!

До 20 грудня 2019 р. необхідно подати:

-атестат успішності учня за перше півріччя;

-свідоцтво про народження учня;

-закордонний паспорт учня (у випадку відсутності документу, крайній термін подачі - березень 2020 року).

Лучший лицей Польши

• Найкраща школа в регіоні за “Рейтингом Загальноосвітніх Ліцеїв 2016″• Ліцей ім. ООН в місті Білгорай був включений в число Асоційованих Шкіл ЮНЕСКО • Школа отримала титул “Бронзова Школа 2016”

Детальніше...

Лучший лицей Польши

• Професійна школа відмінно підготує до навчання в політехнічних університетах • Школа має найбагатшу і найсучаснішу дидактичну базу в регіоні • Школа отримала титул “Срібна Школа 2019”

Детальніше...

• Комплекс професійних і загальноосвітніх шкіл має більш ніж 50 річну традицію професійного навчання

• Школа динамічно розвивається і вже протягом декількох років систематично розширює свої освітні пропозиції, відкриваючи нові напрямки та відділення, які відповідають новим тенденціям ринку праці і задовольняють попит серед учнів

Детальніше...

• Це сучасний ліцей, який підтримує своїх учнів у своєму всебічному розвитку, що дає відчуття безпеки, створюючи необхідні умови для інтелектуального розвитку.

Детальніше...

• Кваліфікований персонал використовує сучасні та ефективні методи навчання, а дидактична база дозволяє розвивати свої інтереси у формі багатьох цікавих позакласних заходів.

Детальніше...

• Міжнародна співпраця • Постійне вдосконалення методів роботи з використанням сучасних інструментів, залучення нових проектів.

Детальніше...

Після отримання середньої освіти у випускників польських ліцеїв та технікумів буде можливість продовжити навчання в Польщі, отримати вищу освіту та європейський диплом.

Гарантований вступ в Польщу зі Slavic Languages Center!

Разом до успіху!
UEK UKR
dofinansowanie ukr
PZU ukr