Про нас

Про нас

Дорогі друзі!

Я рада Вам повідомити, що Slavic Languages Center – одна з 3 компаній в Україні – яка являється сертифікованою агенцією, в 2017 році втретє пройшла акредитацію Фонду «PERSPEKTYWY» за підтримки Консульства Республіки Польща.

З моменту заснування в 2010 році, щасливими студентами вищих навчальних закладів Польщі стали понад 1500 українських абітурієнтів, які доручили організацію своєї вступної кампанії Slavic Languages Center.

За цей період польську мову в нашому центрі вивчали більш ніж 4800 людей. Близько треті слухачів отримали сертифікати про успішне завершення курсу та володіння польською мовою на рівні В1 та В2, що є основною вимогою для зарахування в більшість польських навчальних закладів. Саме завдяки тому, що кращі університети Польщі визнають сертифікат Slavic Languages Center, більшості абітурієнтів вдалось поступити без вступних іспитів та зайвих турбот!

Починаючи з 2016 року Slavic Languages Center відкриває набір учасників програми «Навчання в Польщі – Середня освіта». Ми розвиваємось, рухаємось вперед, покращуємо якість надаваних послуг та пропонуємо Вам йти до успіху разом.

Курси польської мови в Києві та Польщі, підготовка для отримання Карти Поляка, програми вступу в престижні університети, ліцеї, технікуми, ознайомлювальні туристичні поїздки в Польщу – все це та багато інших цікавих пропозицій можно відкрити для себе саме в Slavic Languages Center!

Сердечно запрошую та чекаю на зустріч з Вами!

Про нас