Magda

Навчання в Польщі для українців

Дорогі друзі!

Я рада Вам повідомити, що Slavic Languages Center – одна з 3 компаній в Україні – яка являється сертифікованою агенцією, в 2017 році втретє пройшла акредитацію Фонду «PERSPEKTYWY» за підтримки Консульства Республіки Польща.

З моменту заснування в 2010 році, щасливими студентами вищих навчальних закладів Польщі стали понад 1700 українських абітурієнтів, які доручили організацію своєї вступної кампанії Slavic Languages Center.

За цей період польську мову в нашому центрі вивчали більш ніж 4800 людей. Близько треті слухачів отримали сертифікати про успішне завершення курсу та володіння польською мовою на рівні В1 та В2, що є основною вимогою для зарахування в більшість польських навчальних закладів. Саме завдяки тому, що кращі університети Польщі визнають сертифікат Slavic Languages Center, більшості абітурієнтів вдалось поступити без вступних іспитів та зайвих турбот!

Починаючи з 2016 року Slavic Languages Center відкриває набір учасників програми «Навчання в Польщі – Середня освіта». Ми розвиваємось, рухаємось вперед, покращуємо якість надаваних послуг та пропонуємо Вам йти до успіху разом.

Курси польської мови в Києві та Польщі, підготовка для отримання Карти Поляка, програми вступу в престижні університети, ліцеї, технікуми, ознайомлювальні туристичні поїздки в Польщу – все це та багато інших цікавих пропозицій можно відкрити для себе саме в Slavic Languages Center!

Сердечно запрошую та чекаю на зустріч з Вами!

Графік проведення консультацій з питань навчання в Польщі – з понеділка по п'ятницю, з 10 до 18 (до 24.04.2020 г. консультації в телефонному режимі).

Запис на консультацію на сайті або за телефонами:

+38 (073) 151 56 98, +38 (068) 957 14 94, +38 (066) 613 90 29

Навчання в Польщі для українців з Slavic Languages Center

З кожним роком все більше і більше українських студентів виїжджає до Польщі на навчання. Згідно зі статистичними даними, кількість українських студентів у Польщі становить близько 40 тис. І це не дивно, оскільки оскільки освіта в Польщі для українців має ряд переваг, нижче детальніше розглянемо їх.

Переваги навчання в Польщі

Найбільших переваг отримують власники Карти Поляка і Карти побиту, а також кандидати, котрі знають польську мову на рівні С1, що підтверджено сертифікатом виданим Państwową Komisją Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego, оскільки отримують можливість навчатися безкоштовно та отримувати стипендію.

Варто також додати, що в Польщі навчання для українців може бути безкоштовним лише у державних університетах, таких як, наприклад, Варшавський університеті чи Варшавська політехніка.

Освіта в Польщі для українців, котрі не мають вище перерахованих документів можливе на платній основі або можна взяти участь в різних стипендіальних програмах.

Вартість навчання в Польщі для іноземців буде залежати від того державний чи приватний ВНЗ, навчального напряму та спеціальності, мови навчання – польська чи англійська, форми навчання – стаціонарна, заочна чи online.

Навчання в Польщі здійснюється за Болонським процесом і поділяється на бакалаврат (3 роки) або інженера (3,5 роки), магістратуру (2 роки) і докторантуру (декілька років). На деяких навчальних напрямах (право, психологія, ветеринарія тощо) навчання проводиться в формі єдиного магістерського навчання.

Рівень програми навчання в Польщі є досить високий, що досягається шляхом проведення великої кількості практичних занять, залучення іноземних викладачів, кращого оснащення лабораторій. В процесі навчання студенти мають можливість брати участь в різних програмах обміну студентами, проходити стажування в міжнародних компаніях, таким чином практикуючи іноземну мову та отримуючи безцінний досвід. По закінченню навчання в Польщі студенти отримують європейський диплом, що дозволяє працевлаштуватися як в країнах Європейського Союзу, так і за їх межами. Подібність звичаїв і культури Польщі та України дає можливість українцям швидше адаптуватися в чужій країні.

Оскільки Польща входить до Євросоюзу, вступ в Польщу надає можливість українцям подорожувати країнами Європи. Крім того, в Польщі розвинена широка система знижок для студентів.

Як вступити до Польщі?

Для того, аби вступити в Польщу потрібно у визначений термін подати в приймальну комісію комплект документів. Кожен університет Польщі має власні умови та правила вступу студентів. Набір на навчання у ВНЗ здійснюється на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту, якщо йде мова про бакалаврaт або на основі диплома бакалавра, якщо бажаєте навчатися на магістратурі. В залежності від обраного напряму і програми навчання в Польщі приймальна комісія університету визначає перелік предметів середній бал яких буде враховуватися при прийомі на навчання. Крім цього деякі університету також мають вступний екзамен або співбесіду, на яких може перевірятися як і рівень знань в тій чи іншій області, так і рівень володіння мовою якою буде проходити навчання. Для навчання польською мовою, як правило, потрібен рівень В1-В2, для навчання англійською мовою – В2.

Якщо Ваш вибір – навчання в Польщі – сміливо звертайтеся до команди професіоналів Slavic Languages Center. Ми надамо Вам консультацію, допоможемо визначитися із ВНЗ та напрямом навчання, допоможемо зібрати та подати необхідний пакет документів в університет, надамо візову підтримку та підтримку з оформлення страхового поліса, забезпечимо місцем проживання, зустрінемо в Польщі та допоможемо поселитися в гуртожиток. Крім цього, в пакет послуг slaviccenter входить інформаційна та організаційна підтримка протягом першого року навчання, що включає допомогу з оформлення й активації SIM карти польського мобільного оператора, відкриття банківського рахунку в польському банку, допомогу з оформлення карти тимчасового побиту, в разі необхідності - допомогу в переведенні в інший ВНЗ.

Університети Польщі

Пошук ВНЗ за спеціальностями

ВНЗ-партнери в містах Польщі

Щецин

Познань

Вроцлав

Ополє

Лодзь

Краків

Варшава

Жешув

Люблін