Magda

Дорогі друзі!

Я рада Вам повідомити, що Slavic Languages Center – одна з 3 компаній в Україні – яка являється сертифікованою агенцією, в 2017 році втретє пройшла акредитацію Фонду «PERSPEKTYWY» за підтримки Консульства Республіки Польща.

З моменту заснування в 2010 році, щасливими студентами вищих навчальних закладів Польщі стали понад 1500 українських абітурієнтів, які доручили організацію своєї вступної кампанії Slavic Languages Center.

За цей період польську мову в нашому центрі вивчали більш ніж 4800 людей. Близько треті слухачів отримали сертифікати про успішне завершення курсу та володіння польською мовою на рівні В1 та В2, що є основною вимогою для зарахування в більшість польських навчальних закладів. Саме завдяки тому, що кращі університети Польщі визнають сертифікат Slavic Languages Center, більшості абітурієнтів вдалось поступити без вступних іспитів та зайвих турбот!

Починаючи з 2016 року Slavic Languages Center відкриває набір учасників програми «Навчання в Польщі – Середня освіта». Ми розвиваємось, рухаємось вперед, покращуємо якість надаваних послуг та пропонуємо Вам йти до успіху разом.

Курси польської мови в Києві та Польщі, підготовка для отримання Карти Поляка, програми вступу в престижні університети, ліцеї, технікуми, ознайомлювальні туристичні поїздки в Польщу – все це та багато інших цікавих пропозицій можно відкрити для себе саме в Slavic Languages Center!

Сердечно запрошую та чекаю на зустріч з Вами!

Графік проведення консультацій з питань навчання в Польщі – з понеділка по п'ятницю, з 9 до 16.

Запис на консультацію на сайті або за телефонами:

+38 (093) 653 14 97, +38 (096) 740 17 26, +38 (050) 588 42 14, +38 (044) 362 87 67.

Університети Польщі

Пошук ВНЗ за спеціальностями

ВНЗ-партнери в містах Польщі

map-pl

Щецин

Познань

Вроцлав

Ополє

Лодзь

Краків

Варшава

Жешув

Люблін