Наші послуги

7 послідовних та ефективних кроків для вступу в навчальні заклади Польщі

1. Обрати найближчу дату та зручний час для отримання безкоштовної консультації від керівника проекту «Навчання в Польщі», зателефонувавши або залишивши заявку на нашому сайті.

2. Прийти на зустріч з керівником проекту, щоб отримати відповіді на всі свої запитання про особливості навчання та проживання в Польщі, визначитися з вибором навчального закладу та спеціальності, а також дізнатися про найцікавіші факти про освіту в цій країні.

3. Укласти договір зі Slavic Languages Center. У випадку, якщо абітурієнту не виповнилось 18 років, при оформленні договору обов'язковою умовою є присутність одного з батьків. Абітурієнту та одному з його батьків, який буде підписувати договір, потрібно мати при собі внутрішній та закордонний паспорти.

4. Підготувати пакет необхідних документів абітурієнта згідно з актуальними вимогами вступної кампанії в обраному навчальному закладі, про що можно буде дізнатися ще під час першого візиту в Slavic Languages Center.

5. Пройти курс польської мови мінімум до рівня В1-В2 – для абітурієнтів, які планують поступити польську програму навчання. Для тих, хто обирає англомовні програми навчання у вищому навчальному закладі – отримати міжнародний сертифікат, що підтверджує знання мови (наприклад, FCE – оцінка A, B, C; TOEFL iBT – мінімум 87 балів; IELTS – мінімум 6,5 балів, або інший) або здати вступний іспит при Slavic Languages Center (варіант можливий для деяких ВНЗ-партнерів).

6. Впродовж місяця з моменту подачі документів, отримати в Slavic Languages Center офіціальне підтвердження про зарахування в польский ВНЗ, ліцей або технікум, а також підготувати документи, що необхідні для відкриття візи.

7. Орієнтовно за місяць до початку навчання в Польщі отримати інформаційну координацію з організаційних питань (наприклад, таким, як відкриття банківського рахунку, оформлення карти тимчасового перебування в Польщі, дата від’їзду та інше).

Slavic Languages Center – одна з 3 компаній в Україні – яка являється сертифікованою агенцією, в 2017 році втретє пройшла акредитацію Фонду «PERSPEKTYWY» за підтримки Консульства Республіки Польща.

Підписання договорів для вступу в школи Польщі триватиме тільки до кінця грудня 2019 року! 

Дати прийому кандидатів для вступу в навчальні заклади Польщі в 2020/2021 році:

І прийом – з 16.10.2019 по 15.12.2019,

ІІ прийом – з 08.01.2020 по 31.03.2020 – відкривається у випадку наявності вільних місць,

ІІІ прийом – з 01.04.2020 по 30.06.2020 – відкривається у випадку наявності вільних місць.

Розподіл місць в гуртожитках міста Краків відбувається в порядку підписання договорів. 

Ціни на послуги для вступу кандидатів навчального року 2020/2021.

ПослугаПриватний ВНЗДержавний ВНЗ
Оплата за послуги в 2 етапи:
• I внесок - 350 євро
• II внесок - після вступу
"Пакет Студент"
390 EUR
"Пакет Студент+"
490 EUR
"Пакет Студент"
490 EUR
"Пакет Студент+"
590 EUR
Консультація по вибору ВНЗ та спеціальності
Інформаційна підтримка під час вступу
Нанесення апостилю на документи в Міністерстві освіти і науки Україні
Переклад документів Присяжним перекладачем з переліку Міністерства Юстиції Польщі
Підготовка до усної співбесіди в навчальному закладі (до 3 індивідуальних занять по Skype з носієм мови)
* якщо співбесіда є вимогою Університету
Підготовка та подача пакету документів
Надання офіційного підтвердження про зарахування
Візова підтримка для студента
Консультації з оформлення страхового полісу
Забезпечення місцем проживання в гуртожитку
Зустріч в Польщі і поселення в гуртожиток
Супровід протягом першого навчального року
Семінари по Карті побиту, страхуванню в NFZ,
відкриттю банківського рахунку, про програму
Erasmus і т.д. (Україна)
Оформлення і реєстрація сім-карти польського
мобільного оператора
Відкриття банківського рахунку для студентів в
Польщі
Оформлення польського медичного
страхування в NFZ

* Якщо студент не потребує забезпечення місцем проживання, вартість послуг зменшується на 20 EUR.

Вартість послуг при вступі для власників КАРТИ ПОЛЯКА становить 650 євро, що передбачає реєстрацію в 2 ВНЗ.

Гарантія вступу, в іншому випадку – повернення коштів! Як свідчить практика 100% кандидатів з картою поляка, які подавали документи через SLC, поступили на безкоштовне навчання!

Графік проведення консультацій з питань навчання в Польщі – з понеділка по п'ятницю, з 10:00 до 16:00.

Запис на консультацію на сайті або за телефонами:

+38 (093) 653 14 97, +38 (096) 740 17 26, +38 (050) 588 42 14, +38 (044) 362 87 67.

1. Інформаційна підтримка під час вступної кампанії – надання загальної інформації про обраний навчальний заклад, оперативної інформації про хід вступної кампанії та статус абітурієнта, освіту, особливостях навчального процесу.

2. Підготовка та подача пакету документів (переклад польською мовою в Польщі у перекладачів з Міністерства Юстиції, нанесення апостилю на документи в Міністерстві Освіти та нострифікація документів в Раді з питань освіти Польщі за запитом університету), які необхідні для вступу в обраний навчальний заклад. Інформування абітурієнта про зарахування в університет, ліцей або технікум Польщі з подальшим наданням підтверджуючих документів.

3. Забезпечення місцем проживання на період першого року навчання (в гуртожитку або квартирі), підтримка в підписанні договору про проживання, інформування про терміни та умови оплати за проживання. Дана послуга не входить в пакет «Студент» при вступі в приватний ВНЗ.

4.1. Візова підтримка для студента полягає в підготовці візового формуляру, наданні консультацій про порядок оформлення візи для виїзду в Польщу на навчання та необхідного для цього пакету документів. Послуга реєстрації студента в пункт прийому візових анкет або консульський відділ Польщі в разі її необхідності надається у випадку вибору пакету послуг «Школа» або «Студент+»

4.2. Візова підтримка для батьків полягає в підготовці візового формуляра, наданні консультацій про порядок оформлення візи для виїзду в Польщу на період супроводу дитини на навчання, необхідного для цього пакету документів, а також надання допомоги при бронюванні номеру в готелі. Реєстрація в пункт прийому візових анкет або консульський відділ Польщі в разі такої необхідності здійснюється батьками самостійно.  Візова підтримка для батьків надається у випадку вибору пакету послуг «Школа» або «Студент+»

У випадку подачі документів в Києві - реєстрація заявників на візу здійснюється автоматично, після сплати сервісного збору (15 євро). За неповнолітніх заявників документи подає один з батьків. Учням, студентам до 21 року та пенсіонерам - віза оформлюється без оплати візового збору (35 євро).

5. Допомога в оформленні страхового полісу – консультація з приводу отримання медичного страхового полісу, необхідного для відкриття візи, надання інформації про діючі програми від страхової компанії-партнера, оформлення страхового полісу PZU (вартість полісу сплачується окремо).

6. Організація зустрічі студента з представником програми по прибуттю до Польщі, поселення, консультативна підтримка з питань відкриття банківського рахунку, легалізації перебування та оформлення страхування в Національному Фонді Охорони здоров’я Польщі.  Дана послуга надається у випадку вибору пакету послуг «Школа» або «Студент+»

7. Інформаційно-консультативна підтримка представника програми в даному місті впродовж першого навчального року з питань проживання, навчання та оформлення дозволу на проживання (karta pobytu). Дана послуга надається у випадку вибору пакету послуг «Школа» або «Студент+». 

Для студентів, які навчатимуться в містах Краків або Білгорай додатково надається:

8. Організація автобусного трансферу з Києва до місця навчання.

9. Супровід студентів з представником програми в Краків або Білгорай.

  1. Оформлення закордонного паспорту.
  2. Оформлення нотаріальних документів (доручень та заяв).
  3. Оплата візового збору (для батьків) та сервісного збору.
  4. Оформлення страхового полісу.
  5. Оплата проїзду до місця навчання.