Курси польської мови в Польщі для українців

babochkaДля того щоб вивчити нову мову достатньо закохатися в іноземця. Вірогідно, Вам вже доводилося чути таку досить цікаву пораду, проте є й простіші варіанти. Занурення в мовне середовище гарантує максимальну ефективність в навчанні, чого можна досягти посередництвом подорожей або участі в мовних курсах за кордоном. У зв’язку з цим Slavic Languages Center пропонує всім, хто вивчає або тільки розпочинає вивчати польську мову, вирушити на мовні курси в Польщу. Курси для дітей і молоді, курси для дорослих, інтенсивні та стандартні курси вивчення польської мови, короткотермінові та річні програми – серед різноманіття пропозицій щось обов'язково прийдеться Вам до смаку!

Мовні курси в Польщі для дорослих

Знання мови країни в котрій проживаєш або плануєш проживати є основою для повноцінної комунікації в суспільстві. Володіння мовою дає можливість почати вчитися, отримати добре оплачувану роботу, контактувати з оточенням, вирішувати власні справи, а значить - максимально швидку та безболісну інтеграцію.

Українці, які приїжджають до Польщі, мають деякі переваги в плані комунікації. Оскільки польська і українська мови схожі, то незнання польської не є перешкодою для елементарного спілкування. Однак часто українці роблять велику помилку - не бажаючи витрачати час і гроші на мовні курси й вважаючи, що перебування в середовищі допоможе їм опанувати польську мову, забувають про відмінності. І після кількох років життя в Польщі все ще розмовляють сумішшю польської та української - «все одно мене зрозуміють»!

Чи достатньо, наприклад, такого «знання» мови, щоб отримати престижну роботу, в якій спілкування відіграє важливу роль не тільки з клієнтом, але і в колективі? Або вчитися, коли потрібно багато читати, писати і розповідати? Щоб з цим не виникли проблеми, радимо вивчати польську мову на курсах в Польщі.

Основними перевагами вивчення польської мови в Польщі для українців є:

 • заняття проводять досвідчені польські викладачі – носії мови. Під час занять використовуються сучасні методики, які поєднують вивчення граматичного та лексичного матеріалу. Основна увага приділяється практичному використанні вивченого. Завдяки чому, забезпечується максимальна результативність.
 • в курсах можуть брати участь всі охочі
 • отримання візи, котра забезпечить легальне перебування на території Польщі
 • спорідненість польської та української мови
 • надання сертифікату по закінченні курсів польської мови
 • можливість подорожувати країнами Євросоюзу

Оскільки, є досить великий попит на курси польської мови в Польщі, існує багато мовних шкіл з різноманітними пропозиціями. Аби знайти мовну школу в Польщі багато зусиль докладати не доведеться. Велика кількість реклами в Інтернеті, телебаченні, на радіо, в газетах, рекомендацій знайомих та агенцій допоможуть обрати саме ту школу, яка потрібна саме вам.

В пропозиціях мовних шкіл Польщі є всі рівні польської мови, від початкового А1 до просунутого С1-С2. Для охочих вивчати польську мову в Польщі пропонуються групові та індивідуальні курси, літні та семестрові, інтенсивні та курси вихідного дня. Завдяки курсам особи, що навчаються здатні чудово впоратися із повсякденними ситуаціями у магазині, на вулиці, на вокзалі, у ресторані чи під час соціальних зустрічей. В групах може бути від 3-6 осіб, до 10-15. Чим менша кількість осіб в групі, тим дорожчим буде навчання.

Останнім часом велика кількість шкіл пропонує курси польської мови он-лайн. Он-лайн-курси польської мови в режимі реального часу (наживо) доступні для кожного. По можливості можете відвідувати уроки в реальному класі або бути у віртуальному класі, який "пов'язаний" з реальним класом. З допомогою мережі Інтернеті, ви бачите та чуєте все, що відбувається на уроці. Записи на інтерактивній дошці відображаються на вашому моніторі. Зображення та фільми, що зображуються на дошці, отримуєте у відмінній якості на частинах екрану (без використання камери та мікрофона - плівка передається безпосередньо в мережу). Це рішення дозволяє не пропускати заняття коли ви їдете в інше місто, країну чи коли ви хворі. Можливість вивчати польську мову он-лайн також адресовано людям, які живуть далеко від школи і не хочуть витрачати час на поїздки, а також тим, хто з інших причин не може брати участь в уроках у реальному класі.

Вивчати польську мову іноземці можуть в наступних академічних центрах Польщі:

Краків

Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie Szkoła Języka i Kultury Polskiej, Ягеллонський університет

Letnia Szkoła Języka Polskiego, Краківський політехнічний університет

Люблін

Centrum Języka i Kultury Polskiej dla Polonii i Cudzoziemców, Університет М. Кюрі-Склодовська

Лодзь

Studium Języka Polskiego dla cudzoziemców, Лодзьський університет

Ополе

Studium Kultury i Języka Polskiego dla Obcokrajowców, Опольський університет

Познань

Studium Języka i Kultury Polskiej Dla Cudzoziemców, Університет ім. Адама Міцкевича

Варшава

Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej „Polonicum”, Варшавський університет

Вроцлав

Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców, Вроцлавський політехнічний університет

Szkoła Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców, Вроцлавський університет

Графік курсів

Школа
польської мови "Незабутні канікули в горах!"
Інтенсивний курс
польської мови в Кракові для дорослих
Інтенсивні курси при
Економічному Університеті Кракова
для першокурсників
Літній табір
для дітей та молоді
на Балтиці
Річний курс польської мови
при Економічному університеті Кракова
з 26 травня по 4 червня 2017 рокуНайближчі дати:
з 8 липня по 19 липня 2019 року
з 22 липня по 2 серпня 2019 року
3-тижневі курси:
з 15 серпня по 5 вересня або з 5 по 26 вересня 2019 року
з 21 липня по 3 серпня 2019 рокуз жовтня 2019 року
по
червень 2020 року

tlo-2016-3

Проведи весну яскраво та незабутньо!

Навчайся з задоволенням, відпочивай з користю!

Реєстрація триває до 31.03.2017. Не втрачай свій шанс!

Slavic Languages Сenter організовує Весняну школу польської мови та культури в Мужасіхле (Закопане). Для молодих і активних, для тих, хто бажає чудово відпочити, отримати яскраві враження, познайомитися з польською культурою та знайти нових друзів!

        morskie-oko

В школі польської мови «Весняні канікули в горах зі Slavic Languages Сenter!» на тебе чекають – світ польської культури та фольклору, смачні страви традиційної та гуральської кухні, цікаві екскурсії та численні заходи!

Розмовляємо виключно польською мовою!

Вперед за незабутніми враженнями...

Привілеї весняної школи Slavic Languages Сenter в Польщі:

занурення в мовне середовище; знайомство з культурою, традиціями, звичаями, обрядами та фольклором Польщі; високий рівень якості навчання - залучені тільки досвідчені та творчі викладачі, заняття з носіями мови; захоплювальна екскурсійна програма - прогулянка Краковом з гідом по маршруту "Королівськими стежками", екскурсія в Закопане, виїзд до озера Морське Око; тематичні заходи та розваги - день польського кіно, прогулянка на возах з кіньми, настільний футбол, більярд, повітряний хокей, дискотека, ковбаски на багатті.

На початку курсу передбачено діагностичний тест. За результатами тестування буде здійснено розподіл учасників за рівнями у відповідні групи.

Дата курсу: 26.05.2017-04.06.2017 Обов'язкова попередня реєстрація! Вартість: 440 EURO *курс стартує при наборі від 15 осіб.

Реєстрація та подача документів в Пункт прийому візових анкет Польщі здійснюється самостійно, для чого додатково оплачується сервісний збір в розмірі 19 євро (для всіх заявників). За неповнолітніх учасників документи подає один з батьків. Учням і студентам до 21 року - віза оформлюється без сплати візового збору.

_dsc0689_1

Ціна включає:

трансфер Київ – Мужасіхле (Закопане) – Київ; проживання в 2,3,4-містних кімнатах; заняття з польської мови 18 академічних годин;  цілодобова опіка координатора; 3-х разове харчування (сніданок, обід, вечеря), в суботу 27.05.2017 – починаючи з обіду, в день виїзду 03.06.2017 – сніданок та обід; екскурсії та заходи, які передбачені  програмою;  вхідні квитки. Додатково сплачується: сервісний збір для оформлення візи (19 євро); страховий поліс;  особисті витрати.

Реєстрація триває до 31.03.2017. Не втрачай свій шанс!

  c602050d4d62f4f427ec501f1ee66cfb

Річний підготовчий курс польської мови передбачений передусім для кандидатів з-за кордону, які в майбутньому планують розпочати навчання в польському університеті. Метою курсу є вивчення польської мови щонайменше на рівні В1, згідно Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою. Курс триває один академічний рік (жовтень – червень).

I. Повна програма Polish Module включає:

 Курс польської мови – 480 годин занять з польської мови починаючи від рівня A1; Курс англійської мови – 120 годин занять, рівень A1/A2; • Курс математики (мова викладання – польська) – 60 годин занять (рекомендовано для майбутніх кандидатів економічних та технічних університетів); Курс бізнес польської – 60 годин занять (рекомендовано для майбутніх кандидатів економічних університетів, модуль розроблений передусім з врахуванням особливостей навчання в Економічному університеті Кракова).

У вартість входить: підручники для вивчення польської та англійської мов, привітальна вечеря, оглядова прогулянка.

Вартість участі: 2000 €. II. Базова програма Polish Module включає:

Курс польської мови – 480 годин занять з польської мови, рівень A2/В1.

У вартість входить: підручники для вивчення польської мови, привітальна вечеря, оглядова прогулянка.

Вартість участі: 1250 €. Додаткові модулі, які можна включити до базової програми: Курс англійської мови – 120 годин занять, рівень A1/A2, вартість 300 €; Курс математики (мова викладання – польська) – 60 годин занять, вартість 300 €; Курс бізнес польської – 60 годин занять, вартість 200 €.

Кандидати можуть обрати повну програму (цена за чотири курси – 2000 € за рік) або базову програму, до якої можна додатково включити окремі курси. Кандидати, які оберуть повну програму, отримають підручники з польської та англійської мов.

Після завершення курсу кандидати складають іспит. Ті, хто отримають успішний результат, будуть звільнені від вступного мовного іспиту для продовження навчання в ЕУК.

Реєстрація триває

Деталі Ви можете дізнатися за телефоном: +38 073 151 56 94 або написати на пошту ap@slavic-center.com.ua.

ElNA4xMJVdQ

Програма інтенсивних курсів розроблена так, щоб кожен учасник знайшов багато цікавого і корисного для себе. Приємна атмосфера, чарівність Кракова, інтенсивний режим навчання – все це дозволить глибше  засвоїти різні аспекти мови та покращити навички володіння мовою.

3-х ТИЖНЕВИЙ КУРС (90 годин**) для вивчення польської мови від рівня А2

Дати курсу:

04.09-26.09.2018***

Вартість: 2650 злотих (2250 злотих  без проживання)

*ціни зазначені без врахування трансферу та харчування

**академічна година в Польщі триває 45 хвилин

***мінімальна кількість учасників для старту групи – 15

Програма передбачає:

• вивчення польської мови як іноземної з професійними викладачами – тривалість 90/180 годин  для кожної з груп (6** годин кожного дня)

gJzLwvAnHtw

програма навчання, яка відповідає мовному рівню учасників курсу

• необхідні дидактичні матеріали

проведення занять в професійно-оснащених мультимедійних аудиторіях

участь у внутрішньому іспити оцінки знань

Li9J5p5p1_8

отримання Сертифікату про проходження інтенсивного курсу, за умови успішної здачі кінцевого іспиту

• проживання в студентському гуртожитку в 2-3 особових номерах

екскурсія по Кракову (Rynek Główny, Bazylika Mariacka, Sukiennice, Wawel, żydowska dzielnica Kazimierz)

одноденна автобусна краєзнавча екскурсія

спортивно-оздоровчий комплекс: спортивний зал, басейн

fk0Lq_2yglU

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

ТЕРМІН: 21.07 – 03.08.2019

МІСЦЕВІСТЬ:  O.W. Mazury, Krzyże

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ: 70 ОСІБ

ВІКОВІ ГРУПИ: 7-10; 11-14; 15-18 РОКІВ

ВАРТІСТЬ КУРСУ: 2 490 PLN

Реєстраційний одноразовий внесок: 220 гривень

ЛОКАЦІЯ

Krzyże - невелике селище, розташоване на краю лісового заповідника Піска, всього за 25 км від Миколайки. Перша згадка про село сягає 170 років тому. Звідки походить назва міста? Одна з версій відноситься до форми хреста, створеного в цьому місці озером Нідзькі з затоками Замордеє Велике і Мале. Інша відноситься до німецької назви села Kreuzofen, der Kreuz- krzyż(хрест), der Ofen- піч. Першими поселенцями, які приїхали сюди, були смоляри, які спалили ліс. Поза сезоном, тихе і спокійне селище, де проживає всього 60 чоловік, під час курортного сезону користується популярністю.

ПРОЖИВАННЯ

Розташоване посеред мазурських лісів на берегах тихого заповідника - озеро Ніда, курорт Мазури - це місце, куди хочеться повертатися. Багата рекреаційна пропозиція, різноманітні варіанти дозвілля, близько розташоване до озера, спокійна місцевість, що особливо цінується під час проведення таборів. Цього року учасники табору будуть розміщені в котеджах на 4 особи. У кожному з них є дві спальні з двоспальними ліжками та спільна зона різного розміру. Крім того, кожен котедж має ванну кімнату з душем і туалетом.

У ПРОГРАМІ

 • інтеграційні та мовні ігри та заходи
 • 2 навчальних години польської мови
 • велосипеди, водні види спорту, командні ігри на відкритому повітрі
 • вітрильний спорт, каноє
 • багаття, дискотеки
 • Поїздка на Миколайки та парк Диких тварин у Кадзидлово
 • відвідування Вовчаного Ложа

Програма є орієнтаційна і може бути змінена.

ДОЇЗД

У вартість курсу не входить доїзд - кожен учасник самостійно приїжджає на місце курсу. Проте організатори табору пропонують організацію поїздки і повернення, як додаткову платну послугу.

Доїзд може здійснюватися з таких міст:

Варшава (за додаткову плату: 100 злотих / в одну сторону)

Вроцлав (за додаткову плату: 120 PLN / в одну сторону)

Краків (за додаткову плату: 120 PLN / в одну сторону, мінімум 5 учасників)

Познань (за додаткову плату: 120 PLN / в одну сторону, мінімум 5 учасників)

ЦІНА

Вартість : 2,490 PLN / особа

У вартість входить:

проживання (13 ночей), 4-разове харчування (сніданок, обід + післяобідній чай, вечеря), цілодобовий доступ до питної води, цілодобовий догляд кваліфікованих опікунів і менеджера, 2 години навчання польської мови (2 х 45 хвилин) на день, страхування KL до 2 000 злотих і NNW до 10 000 злотих, догляд рятувальників на воді для купання, медичну допомогу (під страхуванням KL), дві поїздки за програмою та квитки на відвідувані об'єкти

У вартість не входить:

проїзд, особисті витрати, харчування та напої, які не включені в пропозицію, інші пільги та атракціони, не включені до програми.

 

Інтенсивно і креативно!

Інтенсивні курси призначені для тих, хто має намір вивчити польську мову або хоче використовувати забуті навички, покращити розмовну лексику та поширити словниковий запас. Такі заняття гарантують постійний контакт з мовою, а ретельно розроблена система повторень сприяє засвоєнню знань.

Досвідчені викладачі, завдяки власній методичній підготовці, пояснюють усі лінгвістичні тонкощі та ефективно передають практичні мовні знання. Постійна комунікація з вчителем забезпечується в невеликих групах, максимально до 10 осіб, а приємна і невимушена атмосфера на заняттях дозволить дуже швидко подолати мовні бар'єри. Завдяки цьому під час перебування на літніх канікулах у Кракові Ви дуже легко зможете завести нові знайомства і подолати кожну комунікативну ситуацію.

Tylko po polsku

До початку занять, учасник проходить кваліфікаційний тест та усну співбесіду з викладачем, після чого відбудеться розподілення до відповідної вашим знанням групи. Курс включає в себе навчання мови за допомогою комунікативного методу, на основі постійного використання польської, незалежно від словникового запасу...

Інтенсивний курс польської мови включає в себе 20 занять на тиждень.
Кількість годин залежить від кількості людей в групі: більше 4 осіб в групі – 4 заняття в день, від 2 до 4 осіб в групі – 3 заняття в день.
Групи нараховують в середньому 6 – 8 осіб (4 заняття в день).
 
Як проходять уроки?

На інтенсивному літньому курсі ми особливу увагу приділяємо комунікації – ти розмовляєш польською вже з самого першого уроку.

На уроках вивчаються граматичні структури, які представлені і розбираються в різних комунікативних ситуаціях, зрозумілим і доступним способом.

Часті повторення мотивують до регулярної роботи і допомагають освоїти новий, більш складний матеріал.

Приємна та невимушена атмосфера на уроках дозволяє швидко здолати бар'єр у використанні польської мови.

Курс закінчиться підсумковим тестом і роздачею сертифікатів. Наші студенти "як вільні слухачі" мають можливість відвідувати заняття інших груп з приблизно однаковим мовним рівнем. Ті студенти, які відчувають велику мотивацію до роботи і розпоряджаються вільним часом, можуть розраховувати на додаткові домашні завдання. Польська мова не тільки на уроках Раз в два тижні після уроків, проводяться мовні майстер-класи, що стосуються важливих і цікавих мовних аспектів, наприклад, "Chrząszcz brzmi w trzcinie – правильне вимова", "Wyrazy brzydkie i brzydsze – slang", " Bileciki do kontroli! – звідки беруться зменшення»?, завдяки яким ти дізнаєшся наприклад, як впоратися з усіма "szeleszczącymi" i "brzęczącymi" виразами в польською мовою, як розмовляють поляки в трамваї, в барах, на вулиці і чому польська мова "любить" зменшення. Під час літнього курсу ми організовуємо також цікаву культурну програму, наприклад, екскурсії по Кракову, кулінарні майстер-класи, відвідання найцікавіших краківських музеїв, інтеграційні зустрічі...
Тривалість курсу: 2 тижневий курс, повна вартість: 1240 PLN / 310 € – 40 уроків – майстер-клас з польської мови – привітальна і прощальна вечірка – дидактичні матеріали – сертифікат про закінчення курсів Кожен наступний двотижневий курс: 1040 PLN / 260  Оплати: I 550 PLN / 140 € – вноситься при записі на курс II 690 PLN / 170 € – вноситься в перший день навчання Вартість за двотижневу культурну програму: 250 PLN / 63 € Увага! У вартість не включено харчування та проїзд! Терміни інтенсивних курсів: 08.07 – 19.07.2019 22.07 – 02.08.2019 05.08 – 16.08.2019 19.08 – 30.08.2019 02.09 – 13.09.2019 16.09 – 27.09.2019

Курси польської мови в Кракові

Короткотермінові програми інтенсивних курсів польської мови (від 3 до 6 тижнів) дозволяють найкращим чином систематизувати отримані раніше знання – повторити граматику, а також впевнено та швидко заговорити польською з носіями мови. Саме тому участь в такому курсі є найбільш ефективна для студентів, безпосередньо перед початком навчання в польському навчальному закладі. Вибір такого курсу буде доречним також і для тих людей, хто прагне в найкоротші терміни підвищити свої знання на цілий рівень або повторити матеріал після довготривалої перерви у вивченні польської мови.

Літні школи та табори розраховані в основному на дітей та молодь, які тільки починають вивчати польську мову. Навчальна програма в літніх школах часто насичена пізнавальними заняттями з польської мови, а крім того культурними заходами, такими як екскурсії, тематичні вечори, конкурси серед учасників. Завдяки такому підходу студенти курсів дізнаються не тільки про правильне відмінювання польських дієслів, але й знайомляться з польськими традиціями, культурою, історією, спілкуються з корінними поляками. В майбутньому у випускників літніх шкіл і таборів будуть значні переваги перед однолітками, оскільки вони швидше за інших зможуть адаптуватися в Польщі для тривалого перебування з метою навчання або роботи.

Річні курси польської в Кракові передбачають ґрунтовну та скрупульозну підготовку. Подібні програми можуть представляти найбільший інтерес для тих, хто прагне досконало освоїти цю мову. Оскільки знання польської мови на високому рівні є основною вимогою для абітурієнтів при вступі в навчальні заклади по таких напрямкам, як медицина, право, технічні спеціальності, занурення в мовне середовище на тривалий термін дозволить блискуче впоратися із цим завданням.

Slavic Languages Center проводить набір учасників на такі найбільш успішні програми курсів польської мови в Польщі, як: Літня школа польської мови при Економічному Університеті Кракова для дітей та молоді, Інтенсивний курс польської мови в Кракові для дорослих, Літній табір для дітей та молоді на Балтиці, Інтенсивні курси при Економічному Університеті Кракова для першокурсників. Крім того, здійснюється постійний набір кандидатів на річні курси в університетах Польщі.

Обирайте відповідну пропозицію та записуйтесь на курси, не втрачаючи ні хвилини, залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши.