Курси польської мови в Польщі для українців

Курси польської мови в ПольщіДля того щоб вивчити нову мову достатньо закохатися в іноземця. Вірогідно, Вам вже доводилося чути таку досить цікаву пораду, проте є й простіші варіанти. Занурення в мовне середовище гарантує максимальну ефективність в навчанні, чого можна досягти посередництвом подорожей або участі в мовних курсах за кордоном. У зв’язку з цим Slavic Languages Center пропонує всім, хто вивчає або тільки розпочинає вивчати польську мову, вирушити на мовні курси в Польщу. Курси для дітей і молоді, курси для дорослих, інтенсивні та стандартні курси вивчення польської мови, короткотермінові та річні програми – серед різноманіття пропозицій щось обов'язково прийдеться Вам до смаку!

Мовні курси в Польщі для дорослих

Знання мови країни в котрій проживаєш або плануєш проживати є основою для повноцінної комунікації в суспільстві. Володіння мовою дає можливість почати вчитися, отримати добре оплачувану роботу, контактувати з оточенням, вирішувати власні справи, а значить - максимально швидку та безболісну інтеграцію.

Українці, які приїжджають до Польщі, мають деякі переваги в плані комунікації. Оскільки польська і українська мови схожі, то незнання польської не є перешкодою для елементарного спілкування. Однак часто українці роблять велику помилку - не бажаючи витрачати час і гроші на мовні курси й вважаючи, що перебування в середовищі допоможе їм опанувати польську мову, забувають про відмінності. І після кількох років життя в Польщі все ще розмовляють сумішшю польської та української - «все одно мене зрозуміють»!

Чи достатньо, наприклад, такого «знання» мови, щоб отримати престижну роботу, в якій спілкування ві&#