Курси вивчення польської мови в Польщі

Для того щоб вивчити нову мову достатньо закохатися в іноземця. Вірогідно Вам вже доводилося чути таку досить цікаву пораду, проте є й простіші варіанти. Занурення в мовне середовище гарантує максимальну ефективність в навчанні, чого можна досягти посередництвом подорожей або участі в мовних курсах закордоном.  В зв’язку з цим Slavic Languages Center пропонує всім, хто вивчає або тільки розпочинає вивчати польську мову, вирушити в Польщу. Курси для дітей і молоді, курси для дорослих, інтенсивні та стандартні курси вивчення польської мови, короткотермінові та річні програми – серед різноманіття пропозицій щось обов'язково прийдеться Вам до смаку!

Записатися на курс «Весняні канікули в горах!»

Графік курсів

Школа
польської мови "Незабутні канікули в горах!"
Інтенсивний курс
польської мови в Кракові для дорослих
Інтенсивні курси при
Економічному Університеті Кракова
для першокурсників
Літній табір
для дітей та молоді
на Балтиці
Річний курс польської мови
при Економічному університеті Кракова
з 26 травня по 4 червня 2017 рокуНайближчі дати:
з 5 червня по 16 червня 2017 року
з 19 червня по 30 червня 2017 року
3-тижневі курси:
з 15 серпня по 5 вересня або з 5 по 26 вересня 2018 року
з 29 липня по 11 серпня 2018 рокуз жовтня 2018 року
по
червень 2019 року

Проведи весну яскраво та незабутньо!

Навчайся з задоволенням, відпочивай з користю!

Реєстрація триває до 31.03.2017. Не втрачай свій шанс!

Заповнити анкету учасника

Slavic Languages Сenter організовує Весняну школу польської мови та культури в Мужасіхле (Закопане). Для молодих і активних, для тих, хто бажає чудово відпочити, отримати яскраві враження, познайомитися з польською культурою та знайти нових друзів!

        

В школі польської мови «Весняні канікули в горах зі Slavic Languages Сenter!» на тебе чекають – світ польської культури та фольклору, смачні страви традиційної та гуральської кухні, цікаві екскурсії та численні заходи!

Розмовляємо виключно польською мовою!

Вперед за незабутніми враженнями...

Привілеї весняної школи Slavic Languages Сenter в Польщі:

занурення в мовне середовище; знайомство з культурою, традиціями, звичаями, обрядами та фольклором Польщі; високий рівень якості навчання - залучені тільки досвідчені та творчі викладачі, заняття з носіями мови; захоплювальна екскурсійна програма - прогулянка Краковом з гідом по маршруту "Королівськими стежками", екскурсія в Закопане, виїзд до озера Морське Око; тематичні заходи та розваги - день польського кіно, прогулянка на возах з кіньми, настільний футбол, більярд, повітряний хокей, дискотека, ковбаски на багатті.

На початку курсу передбачено діагностичний тест. За результатами тестування буде здійснено розподіл учасників за рівнями у відповідні групи.

Заповнити анкету учасника

Дата курсу: 26.05.2017-04.06.2017 Обов'язкова попередня реєстрація! Вартість: 440 EURO *курс стартує при наборі від 15 осіб.

Реєстрація та подача документів в Пункт прийому візових анкет Польщі здійснюється самостійно, для чого додатково оплачується сервісний збір в розмірі 19 євро (для всіх заявників). За неповнолітніх учасників документи подає один з батьків. Учням і студентам до 21 року - віза оформлюється без сплати візового збору.

Ціна включає:

трансфер Київ – Мужасіхле (Закопане) – Київ; проживання в 2,3,4-містних кімнатах; заняття з польської мови 18 академічних годин;  цілодобова опіка координатора; 3-х разове харчування (сніданок, обід, вечеря), в суботу 27.05.2017 – починаючи з обіду, в день виїзду 03.06.2017 – сніданок та обід; екскурсії та заходи, які передбачені  програмою;  вхідні квитки. Додатково сплачується: сервісний збір для оформлення візи (19 євро); страховий поліс;  особисті витрати.

Реєстрація триває до 31.03.2017. Не втрачай свій шанс!

Заповнити анкету учасника
 

Річний підготовчий курс польської мови передбачений передусім для кандидатів з-за кордону, які в майбутньому планують розпочати навчання в польському університеті. Метою курсу є вивчення польської мови щонайменше на рівні В1, згідно Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою. Курс триває один академічний рік (жовтень – червень).

I. Повна програма Polish Module включає:

 Курс польської мови – 480 годин занять з польської мови починаючи від рівня A1; Курс англійської мови – 120 годин занять, рівень A1/A2; • Курс математики (мова викладання – польська) – 60 годин занять (рекомендовано для майбутніх кандидатів економічних та технічних університетів); Курс бізнес польської – 60 годин занять (рекомендовано для майбутніх кандидатів економічних університетів, модуль розроблений передусім з врахуванням особливостей навчання в Економічному університеті Кракова).

У вартість входить: підручники для вивчення польської та англійської мов, привітальна вечеря, оглядова прогулянка.

Вартість участі: 2000 €. II. Базова програма Polish Module включає:

Курс польської мови – 480 годин занять з польської мови, рівень A2/В1.

У вартість входить: підручники для вивчення польської мови, привітальна вечеря, оглядова прогулянка.

Вартість участі: 1250 €. Додаткові модулі, які можна включити до базової програми: Курс англійської мови – 120 годин занять, рівень A1/A2, вартість 300 €; Курс математики (мова викладання – польська) – 60 годин занять, вартість 300 €; Курс бізнес польської – 60 годин занять, вартість 200 €.

Кандидати можуть обрати повну програму (цена за чотири курси – 2000 € за рік) або базову програму, до якої можна додатково включити окремі курси. Кандидати, які оберуть повну програму, отримають підручники з польської та англійської мов.

Після завершення курсу кандидати складають іспит. Ті, хто отримають успішний результат, будуть звільнені від вступного мовного іспиту для продовження навчання в ЕУК.

Реєстрація триває

Деталі Ви можете дізнатися за телефоном: +38 073 151 56 94 або написати на пошту ap@slavic-center.com.ua.

Програма інтенсивних курсів розроблена так, щоб кожен учасник знайшов багато цікавого і корисного для себе. Приємна атмосфера, чарівність Кракова, інтенсивний режим навчання – все це дозволить глибше  засвоїти різні аспекти мови та покращити навички володіння мовою.

Реєстрація на курси
  3-х ТИЖНЕВИЙ КУРС (90 годин**) для вивчення польської мови від рівня А2 Дати курсу: 15.08-05.09.2018***  або  05.09-26.09.2018*** Вартість:  610 euro* (520 євро - без проживання) 6-ти ТИЖНЕВИЙ КУРС (180 годин**) для вивчення польської мови від рівня А2 Дати курсу: 15.08 – 26.09.2018*** Вартість: euro* *ціни зазначені без врахування трансферу та харчування **академічна година в Польщі триває 45 хвилин ***мінімальна кількість учасників для старту групи – 15 Програма передбачає: • вивчення польської мови як іноземної з професійними викладачами – тривалість 90/180 годин  для кожної з груп (6** годин кожного дня) програма навчання, яка відповідає мовному рівню учасників курсу • необхідні дидактичні матеріали проведення занять в професійно-оснащених мультимедійних аудиторіях участь у внутрішньому іспити оцінки знань отримання Сертифікату про проходження інтенсивного курсу, за умови успішної здачі кінцевого іспиту • проживання в студентському гуртожитку в 2-3 особових номерах екскурсія по Кракову (Rynek Główny, Bazylika Mariacka, Sukiennice, Wawel, żydowska dzielnica Kazimierz)

одноденна автобусна краєзнавча екскурсія

спортивно-оздоровчий комплекс: спортивний зал, басейн
Реєстрація на курси
 
Дати: 29 липня – 11 серпня 2018 Місце:  Центр Екологічної Освіти в П'ясках(Балтика) Вартість: 2 490 PLN (близько 600 EUR) Для братів і сестер знижка 5%! Вікові групи: 7-11, 11-14, 14-18 років Кількість місць: 70 Ціна включає:   проживання 4 разове харчування (сніданок, обід, підвечірок, вечеря) страхування опіка вихователів, вчителя, керівника медична опіка опіка рятувальників на пляжі 2 години в день лекції польської мови мовні ігри поїздка до Фромборка та відвідування замку Мальборк  велосипеди, водні види спорту, командні ігри під відкритим небом, вітрильний спорт  дискотеки  

У вартість послуг не включено дорогу Україна – Польща – Україна, учасники добираються самостійно. Організовується транспорт з міст: Варшава, Вроцлав, Краків та Познань (додатково оплачується у 100 PLN).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 🙂

Інтенсивно і креативно!

Інтенсивні курси призначені для тих, хто має намір вивчити польську мову або хоче використовувати забуті навички, покращити розмовну лексику та поширити словниковий запас. Такі заняття гарантують постійний контакт з мовою, а ретельно розроблена система повторень сприяє засвоєнню знань.

Досвідчені викладачі, завдяки власній методичній підготовці, пояснюють усі лінгвістичні тонкощі та ефективно передають практичні мовні знання. Постійна комунікація з вчителем забезпечується в невеликих групах, максимально до 10 осіб, а приємна і невимушена атмосфера на заняттях дозволить дуже швидко подолати мовні бар'єри. Завдяки цьому під час перебування на літніх канікулах у Кракові Ви дуже легко зможете завести нові знайомства і подолати кожну комунікативну ситуацію.

Tylko po polsku

До початку занять, учасник проходить кваліфікаційний тест та усну співбесіду з викладачем, після чого відбудеться розподілення до відповідної вашим знанням групи. Курс включає в себе навчання мови за допомогою комунікативного методу, на основі постійного використання польської, незалежно від словникового запасу...

Інтенсивний курс польської мови включає в себе 20 занять на тиждень.
Кількість годин залежить від кількості людей в групі: більше 4 осіб в групі – 4 заняття в день, від 2 до 4 осіб в групі – 3 заняття в день.
Групи нараховують в середньому 6 – 8 осіб (4 заняття в день).
 
Як проходять уроки?

На інтенсивному літньому курсі ми особливу увагу приділяємо комунікації – ти розмовляєш польською вже з самого першого уроку.

На уроках вивчаються граматичні структури, які представлені і розбираються в різних комунікативних ситуаціях, зрозумілим і доступним способом.

Часті повторення мотивують до регулярної роботи і допомагають освоїти новий, більш складний матеріал.

Приємна та невимушена атмосфера на уроках дозволяє швидко здолати бар'єр у використанні польської мови.

Курс закінчиться підсумковим тестом і роздачею сертифікатів. Наші студенти "як вільні слухачі" мають можливість відвідувати заняття інших груп з приблизно однаковим мовним рівнем. Ті студенти, які відчувають велику мотивацію до роботи і розпоряджаються вільним часом, можуть розраховувати на додаткові домашні завдання. Польська мова не тільки на уроках Раз в два тижні після уроків, проводяться мовні майстер-класи, що стосуються важливих і цікавих мовних аспектів, наприклад, "Chrząszcz brzmi w trzcinie – правильне вимова", "Wyrazy brzydkie i brzydsze – slang", " Bileciki do kontroli! – звідки беруться зменшення»?, завдяки яким ти дізнаєшся наприклад, як впоратися з усіма "szeleszczącymi" i "brzęczącymi" виразами в польською мовою, як розмовляють поляки в трамваї, в барах, на вулиці і чому польська мова "любить" зменшення. Під час літнього курсу ми організовуємо також цікаву культурну програму, наприклад, екскурсії по Кракову, кулінарні майстер-класи, відвідання найцікавіших краківських музеїв, інтеграційні зустрічі...
Тривалість курсу: 2 тижневий курс, повна вартість: 1240 PLN / 310 € – 40 уроків – майстер-клас з польської мови – привітальна і прощальна вечірка – дидактичні матеріали – сертифікат про закінчення курсів Кожен наступний двотижневий курс: 1040 PLN / 260  Оплати: I 400 PLN / 100 € – вноситься при записі на курс II 840 PLN / 210 € – вноситься в перший день навчання Вартість за двотижневу культурну програму: 240 PLN / 60 € Увага! У вартість не включено харчування та проїзд!
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
Терміни інтенсивних курсів: 05.06 – 16.06.2017 19.06 – 30.06.2017 03.07 – 14.07.2017 17.07 – 28.07.2017 31.07 – 11.08.2017 14.08 – 25.08.2017 28.08 – 08.09.2017 11.09 – 22.09.2017

Короткотермінові програми інтенсивних курсів польської мови (від 3 до 6 тижнів)  дозволяють найкращим чином систематизувати отримані раніше знання – повторити граматику, а також впевнено та швидко заговорити польською з носіями мови. Саме тому участь в такому курсі є найбільш ефективна для студентів, безпосередньо перед початком навчання в польському навчальному закладі. Вибір такого курсу буде доречним також і для тих людей, хто прагне в найкоротші терміни підвищити свої знання на цілий рівень або повторити матеріал після довготривалої перерви у вивченні польської мови.

Літні школи та табори розраховані в основному на дітей та молодь, які тільки починають вивчати польську мову. Навчальна програма в літніх школах часто насичена пізнавальними заняттями з польської мови, а крім того культурними заходами, такими як екскурсії, тематичні вечори, конкурси серед учасників. Завдяки такому підходу студенти курсів дізнаються не тільки про правильне відмінювання польських дієслів, але й знайомляться з польськими традиціями, культурою, історією, спілкуються з корінними поляками. В майбутньому у випускників літніх шкіл і таборів будуть значні переваги перед однолітками, оскільки вони швидше за інших зможуть адаптуватися в Польщі для тривалого перебування з метою навчання або роботи.

Річні курси польської мови в Польщі передбачають ґрунтовну та скрупульозну підготовку. Подібні програми можуть представляти найбільший інтерес для тих, хто прагне досконало освоїти цю мову. Оскільки знання польської мови на високому рівні є основною вимогою для абітурієнтів при вступі в навчальні заклади по таким напрямкам, як медицина, право, технічні спеціальності, занурення в мовне середовище на тривалий термін дозволить блискуче впоратися із цим завданням.

Slavic Languages Center проводить набір учасників на такі найбільш успішні програми курсів польської мови в Польщі, як: Літня школа польської мови при Економічному Університеті Кракова для дітей та молоді,  Інтенсивний курс польської мови в Кракові для дорослих, Літній табір для дітей та молоді на Балтиці, Інтенсивні курси при Економічному Університеті Кракова для першокурсників. Крім того, здійснюється постійний набір кандидатів на річні курси в університетах Польщі.

Обирайте відповідну пропозицію та записуйтесь на курси, не втрачаючи ні хвилини, залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши.

Разом до успіху!

UEK UKR
dofinansowanie ukr
PZU ukr