Ягелонський університет у Кракові ≡ Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Ягеллонський університет в Кракові сайт https://www.uj.edu.pl/

Ягеллонський університет - один з найстаріших університетів у Європі. Заснований 12 травня 1364 року польським королем Казимиром III, у 2019 році відсвяткував своє 655-річчя!

Ягеллонський університет: факультети й спеціальності

Нині Ягеллонський університет є одним з найбільших серед державних вищих навчальних закладів Польщі. На 15-ти факультетах (нараховують 87 напрямків по 142 спеціальності) навчаються близько 50 000 студентів і докторантів (включаючи 3000 іноземних студентів з усього світу). Детальна інформація щодо напрямів навчання та факультетів наведена в таблиці нижче.

Викладацький склад налічує близько 4000 осіб, серед яких понад 690 професорів, 730 докторів наук, а також запрошені професори з ВНЗ інших країн. Університет Ягеллонський налічує досить велику академічну спільноту студентів, аспірантів та співробітників.

З кожним роком збільшується кількість навчальних напрямків та дисциплін, викладання на яких проводиться іноземними мовами. Аби забезпечити своїм студентам якісні знання іноземних мов, Ягеллонський університет запрошує викладачів із-за кордону. Завдяки чому, студенти закінчують навчання зі знанням 2-х іноземних мов мінімум на середньому рівні.

Університет також пропонує навчання німецькою мовою, з подальшим отриманням подвійного диплома за спеціальністю менеджмент. Це спільна програма Консорціуму Ягеллонського університету та бізнес-школи Ройтлинского університету в Німеччині (ESB Business науковій сесії Reutingen University).

До недавнього часу Ягеллонський університет в Польщі був єдиним ВНЗ з медичними факультетами (Фармацевтичний факультет, Факультет наук про здоров'я, Медичний факультет).

Ягеллонський університет: магістратура

Ягеллонський університет для українців пропонує широку навчальну пропозицію для навчання на магістратурі. Для вступу на магістратуру потрібно мати принаймні ступінь бакалавра. В Ягеллонському університеті навчання на магістратурі триває два роки - тобто чотири семестри. По закінченні магістратури можна продовжити навчання на докторантурі.

Навчання на магістратурі проводитися на денній та заочних формах. Більшість навчальних напрямів викладаються польською мовою. Але є і навчальні напрями, які викладаються англійською мовою. Щороку збільшується пропозиція навчальних напрямів, що проводяться іноземними мовами. Такі навчальні програми особливо популярні серед іноземних студентів, хоча також спостерігається тенденція до зросту інтересу і з боку польських громадян. Під час вступної кампанії 2020/2021 в Ягеллонському університеті на магістратуру пропонується до вибору 129 навчальних напрямів польською мовою та 12 навчальних напрямів іноземними мовами.

Ягеллонський університет: рейтинг

Ягеллонський університет в Кракові є одним з кращих університетів країни за рейтингом Perspektywy. В останньому виданні цього рейтингу університет отримав максимальну кількість балів з точки зору академічного престижу та наукового потенціалу.

Міністерство науки та вищої освіти нагородило шість факультетів Ягеллонський університет найвищою науковою категорією «А+» (фармацевтичний факультет, філософський факультет, факультет фізики, астрономії та прикладної інформатики, факультет математики та обчислювальної техніки, хімічний факультет та факультет біохімії, біофізики та біотехнології). Інші факультети отримали категорію "А". Варто відзначити, що Ягеллонський університет не має жодного факультету з категорією нижче "А".

Щодо даних Web of Science та Elsevier Scopus, Ягеллонський університет є університетом, який публікує найбільшу кількість наукових праць в Польщі. Підтверджує це також присутність університету в рейтингу ТОП-100 найбільш інноваційних університетів Європи.

Крім того Universitas Jagellonica Cracoviensis був визнаний одним з кращих за версією QS World University Ranking by Subjects - глобального рейтингу кращих університетів за напрямами підготовки фахівців, де було представлено десять академічних дисциплін. А також є найбільшим роботодавцем в регіоні, працевлаштовуючи близько 7000 осіб, у тому числі майже 4000 наукових працівників.

Ягеллонський університет в Кракові: міжнародна співпраця

Ягеллонський університет - один із найактивніших університетів, щодо обміну студентів за програмою Erasmus+ (за статистикою Європейської Комісії). І це не єдина програма міжнародної співпраці, якою можуть користуватися студенти даного ВНЗ.

На даний момент в рамках проекту Erasmus+ Ягеллонський університет має близько 1567 угод з 560 університетами та закордонними установами в 32 країнах світу.

У рамках міжнародного обміну студенти Ягеллонського університету можуть скористатися такими програмами, як: program SYLFF, Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy, finansowany z funduszy EOG i Funduszy Norweskich, Program Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, Program Stypendialny im. Lane’a Kirklanda, Program Stypendialny Rządu RP dla Młodych Naukowców, Program wymiany Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, czy Program CEEPUS.

Ягеллонський університет підписав 330 угод про співробітництво, що стосуються обміну персоналом, докторантами та студентами з 288 університетами з 64 країн.

Університет приєднується до співпраці в рамках міжнародних мереж: AUCSO, Baltic University Programme, COIMBRA Group, European University Association, EUNIS, EUROPAEUM, SAR, Guild of European Research-Intensive Universities, UNA EUROPA, Unitown, UTRECHT NETWORK.

Університет також бере участь у міжнародних науково-дослідних проектах, наприклад, BOREXINO (Фізика), які часто здійснюються такими центрами, як Лабораторія Макса Планка (Біотехнологія) або Національний інститут здоров'я (Фармація).

Jagielloński Uniwersytet закріпив за собою репутацію дослідницього центру, що розвиває міжнародне співробітництво та академічний обмін. Має найбільш розгалужену мережу міжнародних угод і стипендіальних програм. В Ягеллонському університеті також діє польсько-швейцарська програма, Utrecht Network, IRUN, EVROPAEWM, Syllf, KRASP і багато інших.

Ягеллонський університет: гуртожиток

Ягеллонський університет забезпечує студентів місцем проживання. Університет має чотири гуртожитки: Żaczek, Piast, Nawojka, Bydgoska. Гуртожитки забезпечують чудові умови для проживання студентів. Доступні одномісні, двомісні, тримісні й чотиримісні кімнати, оснащені телевізором, радіо, холодильником та безкоштовним доступом до Інтернету.

Uniwersytet Jagielloński: видатні випускники

Серед видатних випускників Ягеллонського університету: Микола Коперник, король Ян ІІІ, Папа Римський Іоанн Павло ІІ, письменник-фантаст Станіслав Лем, лауреат Нобелівської премії Віслава Шимборська.

Анджей Дуда - нинішній президент Польщі, також є відомим випускником Ягеллонського університету.

Ягеллонський університет: музеї

Крім університетських аудиторій в Ягеллонський університет є можливість відвідати величезну кількість музеїв: Колегія Maius (стара будівля університету), Аптека-музей медичного факультету, Зоологічний музей, Геологічний музей, Антропологічний музей, Музей анатомії, Музей патології, Палеоботанический музей, Ботанічний сад. А так само унікальну у своєму роді Ягеллонську бібліотеку – одну з найстаріших бібліотек Європи, яка налічує близько 6,5 млн томів книг.

Ягеллонський університет: відгуки

Студенти Jagiellonian University рекомендують свій найстаріший ВНЗ Польщі. Важливим для них є висока якість навчання, але ще важливіше те, що в Ягеллонський університет робить акцент на практичному використанні отриманих знань. Випускники університету дуже високо цінуються роботодавцями. Заняття проводяться таким чином, аби в поєднанні теорії й практики, підготувати всіх випускників до виконання професійних обов′язків.

Ягеллонський університет: як вступити? Вступ з допомогою Slavic Center

Для того, аби вступити в Ягеллонський університет потрібно у визначений термін подати в приймальну комісію комплект документів. Набір на навчання у ВНЗ здійснюється на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту, якщо йде мова про бакалаврaт або на основі диплома бакалавра, якщо бажаєте навчатися на магістратурі. В залежності від обраного напряму і програми навчання приймальна комісія університету визначає перелік предметів середній бал яких буде враховуватися при прийманні на навчання. Крім цього університет також має вступний екзамен (співбесіду), на яких перевірятися як і рівень знань польської (англійської) мови, так і мотивація навчатися. Рівень знань мови навчання повинен бути не нижче В2.

Якщо Ваш вибір – навчання в Ягеллонському університеті – сміливо звертайтеся до команди професіоналів Slavic Languages Center. Ми надамо Вам консультацію, допоможемо визначитися із напрямом навчання, допоможемо зібрати та подати необхідний пакет документів в університет, надамо візову підтримку та підтримку з оформлення страхового поліса, забезпечимо місцем проживання, зустрінемо в Польщі та допоможемо поселитися в гуртожиток. Крім цього, в пакет послуг slaviccenter входить інформаційна та організаційна підтримка протягом першого року навчання, що включає допомогу з оформлення й активації SIM карти польського мобільного оператора, відкриття банківського рахунку в польському банку, допомогу з оформлення карти тимчасового побиту, в разі необхідності - допомогу в переведенні в інший ВНЗ в місті Краків.

Ягеллонський університет: вартість навчання

Вартість навчання в Ягеллонському університеті залежить від напряму навчання. Як правило, навчання англійською мовою є дорожчим від навчання польською мовою. З детальною інформацією щодо вартості навчання на тому чи іншому навчальному напрямі можна ознайомитися в таблиці нижче.

Адміністрація
 • без спеціальності
  7000 PLN (1750 EUR) - 1 рік
  6000 PLN (1500 EUR) - 2-3 рік

Право (5 років - е. м.)
 • без спеціальності
  10000 PLN (2500 EUR) - 1 рік
  9000 PLN (2250 EUR) - 2-3 рік
  Право інтелектуальної власності і нових ЗМІ
  • без спеціальності
   8400 PLN (2100 EUR)
   7400 PLN (1850 EUR)
   Філософія6 000 PLN (1 500 EUR)
   Когнітивістика6 000 PLN (1 500 EUR)
   Педагогіка4 500 PLN (1 000 EUR )
   Порівняльне вивчення цивілізацій6 000 PLN (1 500 EUR)
   Релігієзнавство - міждисциплінарні дослідження релігій і культур світу8000 PLN (2000 EUR)
   Соціологія8000 PLN (2000 EUR)
   Буддологія6 000 PLN (1 500 EUR)
   Археологія8 000 PLN (2 000 EUR)
   Етнологія та культурна антропологія
   8 000 PLN (2 000 EUR) - 1 год
   8 600 PLN (2 100 EUR) - 2 год
   8 000 PLN (2 000 EUR) - 3 год
   Історія
   8 800 PLN (2 200 EUR) - 1 год
   8 000 PLN (2 000 EUR) - 2-3 год
   Історія мистецтва
   8 800 PLN (2 200 EUR) - 1 год
   8 000 PLN (2 000 EUR) - 2-3 год
   Iудаiстика
   8 800 PLN (2 200 EUR) - 1 год
   8 000 PLN (2 000 EUR) - 2-3 год
   Музикологiя
   8 800 PLN (2 200 EUR) - 1 год
   8 000 PLN (2 000 EUR) - 2-3 год
   Захист культурної спадщини
   8 800 PLN (2 200 EUR) - 1 год
   8 000 PLN (2 000 EUR) - 2-3 год
   Англійська філологія з німецькою мовою4 500 PLN (1 000 EUR)
   Французька філологія9 500 PLN (2 200 EUR) - 1 рік
   8 600 PLN (2 000 EUR ) - 2-3 роки
   Німецька філологія4 500 PLN (1 000 EUR)
   Німецька філологія з англійською мовою4 500 PLN (1 000 EUR)
   Іспанська філологія9 500 PLN (2 200 EUR) - 1 рік
   8 600 PLN (2 000 EUR ) - 2-3 роки
   Класична філологія6 000 PLN (1 500EUR)
   Східна філологія- арабістика13 800 PLN (3 450 EUR) - 1 рік
   12 900 PLN (3 225EUR) - 2-3 роки
   Східна філологія- індологія9 500 PLN (2 200 EUR) - 1 рік
   8 600 PLN (2 000 EUR ) - 2-3 роки
   Східна філологія- іраністика9 500 PLN (2 200 EUR) - 1 рік
   8 600 PLN (2 000 EUR ) - 2-3 роки
   Східна філологія- японістика13 800 PLN (3 450 EUR) - 1 рік
   12 900 PLN (3 225EUR) - 2-3 роки
   Східна філологія- синологія13 800 PLN (3 450 EUR) - 1 рік
   12 900 PLN (3 225EUR) - 2-3 роки
   Східна філологія- туркологія9 500 PLN (2 200 EUR) - 1 рік
   8 600 PLN (2 000 EUR ) - 2-3 роки
   Російська філологія4 500 PLN (1 000 EUR)
   Румунська філологія9 500 PLN (2 200 EUR) - 1 рік
   8 600 PLN (2 000 EUR ) - 2-3 роки
   Слов'янська філологія6 000 PLN (1 500EUR)
   Шведська філологія4 500 PLN (1 000 EUR)
   Українська філологія з російською мовою4 500 PLN (1 000 EUR)
   Угорська філологія9 500 PLN (2 200 EUR) - 1 рік
   8 600 PLN (2 000 EUR ) - 2-3 роки
   Італійська Філологія9 500 PLN (2 200 EUR) - 1 рік
   8 600 PLN (2 000 EUR ) - 2-3 роки
   Культура Росії і сусідніх народів4 500 PLN (1 000 EUR)
   Культура і мова Росії4 000 PLN (950 EUR)- 1 рік
   4 400 PLN (1 000 EUR)- 2-3 рік
   Польська філологія
   • спеціальність антропологично-культурна
   • викладацька
    7000 PLN (1750 EUR)
    Полонiстика–компаратiстика
    • без спеціальності
     7000 PLN (1750 EUR)
     Театрознавство
     • без спеціальності
      7000 PLN (1750 EUR)
      Культурологія
      • тексти культури
       7000 PLN (1750 EUR)
       Польська мова в суспільних відносинах
       • комунікації в соціальній практиці
        7000 PLN (1750 EUR)
        Видавнича справа
        • без специальности
         7000 PLN (1750 EUR)
         Астрономiя
         • без спеціальності
          6600 злотих (1650EUR) - 1 год
          6000 злотих (1500 євро) - 2-3 год
         Фiзика
         • фізика експериментальна і теоретична
         • прикладна фізика
          6600 PLN (1650EUR) - 1 рік
          6000 PLN (1500 EUR) - 2-3 рік
         Біофізика
         • фізика експериментальна і теоретична
         • прикладна фізика
          6600 PLN (1650EUR) - 1 рік
          6000 PLN (1500 EUR) - 2-3 рік
         Інформатика
         • без спеціальності
          6600 PLN (1650EUR) - 1 рік
          6000 PLN (1500 EUR) - 2-3 рік
         Математика
         • загальна математика
         • теоретична математика
         • математика в економіці
         • прикладна математика
         • биоматематика
          6000 PLN (1500 EUR)
         Комп'ютерна математика
         • без спеціальності
          6000 PLN (1500 EUR)
         Iнформатика
         • прикладна інформатика
         • теоретична інформатика
         • програмна інженерія
         • моделювання, штучний інтелект та управління
          6000 PLN (1500 EUR)

         Iнформатика
         • біоінформатика
          6000 PLN (1500 EUR)
         Аналітична інформатика
         • без спеціальності
          6000 PLN (1500 EUR)
         Хiмiя
         • без спеціальності
          12000 PLN (3000 EUR)
         Медична хімія
         • без спеціальності
          12000 PLN (3000 EUR)
         Охорона навколишнього середовища
         • без спеціальності
          12000 PLN (3000 EUR)
         Біологія
         • без спеціальності
          3800 PLN (950 EUR)
         Геологія
         • без спеціальності
          3800 PLN (950 EUR)
         Географія
         • фізична географія
         • просторова економіка та регіональний розвиток
         • географія суспільно-економічна
         • туризм
          3800 PLN (950 EUR)
         Нейробіологія
         • без спеціальності
          3800 PLN (950 EUR)
         Дієтологія
         • без спеціальності
          4 000 EUR
         Лікарський напрям (е. м.)
         • без спеціальності
          9 000 EUR
         Напрямок лікарської одонтології (е. м.)
         • без спеціальності
          9 500 EUR
         Медична аналітика (е. м.)
         • без спеціальності
          6 000 EUR
         Фармація (е. м.) (с) (n-w)
         • без спеціальності
          6 000 EUR
         Фізіотерапія
         • без спеціальності
          2000 EUR
         Акушерство
         • без спеціальності
          2000 EUR
         Сестринська справа

         • без спеціальності
          2000 EUR
         Медицина порятунку
         • без спеціальності
          2000 EUR
         Охорона здоров'я
         • без спеціальності
          2000 EUR
         Управління (с)/(н)
         • управління фірмою
         • міжнародне управління
         • управління персоналом
          8200 PLN (2050 EUR) / 4400PLN (1100EUR)
         Управління інформацією
         • без спеціальності
          8200 PLN (2050 EUR)
         Управління культурою та ЗМІ (с)/(n-z)
         • управління в культурі
         • управління ЗМІ
          8200 PLN (2050 EUR)/4500 PLN (1125 EUR)
         Управління
         • управління публічним сектором і недержавним
          8200 PLN (2050 EUR)
         Прикладна психологія (є.м.) (с)/(з)
         • без спеціальності
          8200 PLN (2050 євро)/5000 PLN (1250 євро)
         Громадська політика(с)/(з)
         • управління громадськими організаціями гражданськими
          8200 PLN (2050 EUR)
         Економіка (с)/(н)
         • міжнародна економіка
         • фінанси, банківська справа, страхування
          8200 PLN (2050 EUR)
         Фильмоведение і знання про нові ЗМІ(с)/(n-z)
         • без спеціальності
          8200 PLN (2050 ЄВРО)/4200 PLN(1050 EUR)
         Журналістика та суспільні відносини(с)/(з)
         • журналістика
         • реклама та PR
         • нові ЗМІ
         • політичні комунікації
          8200 PLN (2050 EUR) / 5100 PLN(1275 EUR)
         Міжнародне управління (польською і німецькою мовою)
         • совсместно Ягеллонський університет і ESB Business School University Reutlingen
          8200 PLN (2050 ЄВРО)
         Азіатські дослідження
         • вивчення близького Сходу: Ізраїль
         • арабський світ
          2200 EUR
         Азіатські дослідження(с)/(n-z)
         • вивчення далекого Сходу: Китай
         • Індія і Південна Азія
         • Японія
         • Корея
          2200 EUR
          2000 EUR
         Американістика
         • без спеціальності
          4200 EUR
         Євразійські дослідження
         • без спеціальності 2000 EUR
         Європеїстика
         • наука про німецькомовнi країни
          4200 EUR
         Культурологія
         • міжнароднa культурологія
          4200 EUR
         Культурологія
         • росієзнавство
         • українознавство
          2200 EUR -1 рік
          2000 EUR - 2 рік
         Міжнародні відносини(с)/(n-z)
         • європейська інтеграція
         • сучасна дипломатія
         • міжнародна безпека
          4000 EUR
         Міжкультурні відносини(с)/(n-z)
         • без спеціальності
          4200 EUR
         Міжнародна міграція
         • без спеціальності
          4200 EUR
         Національна безпека(с)/(з)
         • без спеціальності
          4000 EUR
         Політологія(с)/(n-z)
         • журналістика політична
         • політичний консалтинг
          4000 EUR

         Біохімія
         • без спеціальності
          4600 PLN (1150 EUR)
         Біофізика (е.м.)
         • без спеціальності
          4300 PLN (1075 EUR)
         Біотехнології
         • без спеціальності
          4800PLN (1200 EUR)
         Ветеринарія (є.м.)
         • без спеціальності
          2000 EUR - 1 рік
          1500 - 2-3 рік

         Адміністрація
         • без спеціальності
          6600 PLN (1650 EUR) - 1 рік
          5600 PLN (1400 EUR) - 2 рік
          Право (5 років - є.м.)
          • без спеціальності
           9000 злотих (2250 євро) - 1 рік
           9000 злотих (2250 Євро) - 2 рік
           Педагогіка
           • культурно-громадська анімація
            8000 PLN (2000 EUR)
           • суспільно-опікунська педагогіка
            8000 PLN (2000 EUR)
           • педагогіка суспільно-опікунська з геронтопедагогікою
            8000 PLN (2000 EUR)
           • шкільна педагогіка з професійним консалтингом
           • шкільна педагогіка з педагогічною терапією
            8000 PLN (2000 EUR)
           Спеціальна педагогіка
           • ресоціалізація
            8000 PLN (2000 EUR)
           Когнітивістика
           • без спеціальності
            8000 PLN (2000 EUR)
           Культурологія
           • порівняльне вивчення цивілізацій
            8000 PLN (2000 EUR)

           Релігієзнавство
           • сучасні проблеми релігії
           • антропологія релігії
           • li>міфи і релігійні ідеї
            8000 PLN (2000 EUR)
           Соціальна робота
           • без спеціальності
            8000 PLN (2000 EUR)

           Соціологія
           • без спеціальності
            8000 PLN (2000 EUR)
           Археологія
           • без спеціальності
            8800 PLN (2200 EUR) - 1 рік
            8000 PLN (2000 EUR) - 2 рік
           Етнологія та культурна антропологія
           • без спеціальності
            8800 PLN (2200 EUR) - 1 рік
            8000 PLN (2000 EUR) - 2 рік
           Історія
           • історична антропологія
            8800 PLN (2200 EUR) - 1 рік
            8000 PLN (2000 EUR) - 2 рік
           Історія мистецтва
           • без спеціальності
            8800 PLN (2200 EUR) - 1 рік
            8000 PLN (2000 EUR) - 2 рік
           Іудаїстика
           • без спеціальності
            8800 PLN (2200 EUR) - 1 рік
            8000 PLN (2000 EUR) - 2 рік
           Музикознавство
           • без спеціальності
            8800 PLN (2200 EUR) - 1 рік
            8000 PLN (2000 EUR) - 2 рік
           Захист культурної спадщини
           • без спеціальності
            8800 PLN (2200 EUR) - 1 рік
            8000 PLN (2000 EUR) - 2 рік
           Класична філологія
           • без спеціальності
            9500PLN (2375 EUR) - 1 рік
            9500PLN (2375 EUR) - 2-3 рік
            Неофілологія
            • англійська філологія з німецькою мовою (вчитель)
             8600 PLN (2375 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • німецька філологія
             9500 PLN (2375 EUR)- 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • німецька філологія з англійською мовою
             9500 PLN (2375 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • іспанська філологія
             8600 PLN (2150 EUR)- 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • східна філологія - арабістика
             13800 PLN (3450 EUR) - 1 рік
             12900 PLN (3225EUR) - 2-3 рік
            • східна філологія - індіаністика
             9500 PLN (2375 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150EUR) - 2-3 рік
            • філологія - іраністика
             9500 PLN (2375 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • східна філологія - японістика
             13800 PLN (3450 EUR) - 1 рік
             12900 PLN (3225EUR) - 2-3 рік
            • східна філологія - туркологія
             9500 PLN (2375 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • португальська філологія
             8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • французька філологія
             8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • російська філологія
             8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • слов'янська філологія
             8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • шведська філологія
             9500 PLN (2375 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • українська філологія
             8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • угорська філологія
             8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • італійська філологія
             8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • культура Росії і сусідніх народів
             8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • англійська філологія: англійська лінгвістика
            • прикладна лінгвістика - методика викладання англійської мови
            • транслаторика (переклад)
             8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
            • французька філологія: філологічна
            • транслаторикологічна
             8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
             8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
             Лінгвістика
             • прикладна лінгвістика
              8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
              8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
             • переклад та міжкультурна комунікація
              8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
              8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік
             • переклад та міжкультурна комунікація перекладу (українська, англійська, польська)
              8600 PLN (2150 EUR) - 1 рік
              8600 PLN (2150 EUR) - 2-3 рік

             Польська філологія
             • спеціальність антропологично-культурна
             • викладацька
              7000 PLN (1750 EUR)
              Полонiстика–компаратистика
              • без спеціальності
               7000 PLN (1750 EUR)
               Театрознавство
               • без спеціальності
                7000 PLN (1750 EUR)
                Культурологія
                • тексти культури
                 7000 PLN (1750 EUR)
                 Польська мова в суспільних відносинах
                 • комунікації в соціальній практиці
                  7000 PLN (1750 EUR)
                  Видавнича справа
                  • без спеціальності
                   7000 PLN (1750 EUR)
                   Астрономія
                   • без спеціальності
                    6600 PLN (1650EUR) - 1 рік
                    6000 PLN (1500 EUR) - 2 рік

                   Фізика
                   • фізика експериментальна і теоретична
                   • прикладна фізика
                    6600 PLN (1650EUR) - 1 рік
                    6000 PLN (1500 EUR) - 2 рік
                   Біофізика
                   • фізика експериментальна і теоретична
                   • прикладна фізика
                    6600 PLN (1650EUR) - 1 рік
                    6000 PLN (1500 EUR) - 2 рік
                   Інформатика
                   • без спеціальності
                    6600 PLN (1650EUR) - 1 рік
                    6000 PLN (1500 EUR) - 2 рік
                   Інформатика (с)(н)
                   • прикладна інформатика
                   • загальна інформатика,виробництво відеоігор
                    6600 PLN (1650EUR) - 1 рік
                    6000 PLN (1500 EUR) - 2 рік
                   Астрофізика космологія
                   • без спеціальності
                    6600 PLN (1650EUR) - 1 рік
                    6000 PLN (1500 EUR) - 2 рік
                   Математика
                   • загальна математика
                   • теоретична математика
                   • математика в економіці
                   • прикладна математика
                   • биоматематика
                    6000 PLN (1500 EUR)
                   Комп'ютерна математика
                   • без спеціальності
                    6000 PLN (1500 EUR)
                   Інформатика
                   • прикладна інформатика
                   • теоретична інформатика
                   • програмна інженерія
                   • моделювання, штучний інтелект та управління
                    6000 PLN (1500 EUR)
                   Аналітична інформатика
                   • без спеціальності
                    6000 PLN (1500 EUR)
                   Хімія
                   • без спеціальності
                    12000 PLN (3000 EUR)
                   Охорона навколишнього середовища
                   • біологія навколишнього середовища
                   • хімія навколишнього середовища
                    12000 PLN (3000 EUR)
                   Геологія
                   • без спеціальності
                    3800 PLN (950 EUR)
                   Географія
                   • фізична географія
                   • просторова економіка та регіональний розвиток
                   • географія суспільно-економічна
                   • туризм
                    3800 PLN (950 EUR)
                   Нейробіологія
                   • без спеціальності
                    3800 PLN (950 EUR)
                   Біологія
                   • людська біологія
                   • клітинна біологія
                   • біологія рослин
                   • екологічна біологія
                   • експериментальна фізіологія
                   • генетика і репродуктивної біології

                   • 3800 PLN (950 EUR)
                   Управління природними ресурсами
                   • без спеціальності
                    3800 PLN (950 EUR)
                   Лікарське напрямок (є.м.)
                   • без спеціальності
                    9 000 EUR
                   Напрямок лікарської одонтології (є.м.)
                   • без спеціальності
                    9 500 EUR
                   Медична аналітика (є.м.)
                   • без спеціальності
                    6 000 EUR
                   Фармація (є.м.) (с) (n-w)
                   • без спеціальності
                    6 000 EUR
                   Фізіотерапія
                   • без спеціальності
                    2000 EUR
                   Охорона здоров'я
                   • health economics and governance of health system
                   • програмa у галузі охорони здоров'я
                   • управління в охороні здоров'я
                    2000 EUR
                   Управління інформацією
                   • без спеціальності
                    8200 PLN (2050 EUR)
                   Прикладна психологія(є.м.) (с)/(з)
                   • без спеціальності
                    8200 PLN (2050 EUR)/5000 PLN (1250 EUR)
                   Громадська політика(с)/(n-z)
                   • управління громадськими організаціями гражданськими
                    8200 PLN (2050 EUR)
                   Економіка
                   • менеджерська економіка
                   • міжнародна економіка
                    8200 PLN (2050 EUR)
                   Економіка (с)/(з)
                   • бухгалтерський облік і фінансовий менеджмент
                    8200 PLN (2050 EUR)/4800 PLN (1200 EUR)
                   Електронна обробка інформації
                   • без спеціальності
                    8200 PLN (2050 EUR)
                   Фільмознавство і знання про нові ЗМІ(с)/(n-z)
                   • без спеціальності
                    8200 PLN (2050 EUR)/4200 PLN(1050 EUR)
                   Журналістика та суспільні відносини(с)/(з)
                   • журналістика
                   • реклама та PR
                   • нові ЗМІ
                   • політичні комунікації
                    8200 PLN (2050 EUR)/(-)
                   Управління(с)/(з)
                   • фінанси та контролінг
                   • психологія управління
                   • управління людськими ресурсами
                    8200 PLN (2050 EUR)/4800 PLN (1200 EUR)
                   Управління(з)
                   • маркетинг і логістика
                    4800 PLN (1200 EUR)
                   Управління(с)/(з)
                   • управління соціальними ЗМІ
                   • управління з туризму
                   • керування в спорті
                    8200 PLN (2050 EUR)/4600 PLN (1150EUR)
                   Управління(с)/(з)
                   • управління в державному і недержавному секторі
                    8200 PLN (2050 ЄВРО)/4500PLN (1125EUR)
                   Американістика
                   • Латинська Америка
                   • Північна Америка
                   • міграція та етнічна приналежність
                    4000 EUR
                   Національна безпека(с)/(з)
                   • без спеціальності
                    4000 EUR
                   Культурологія
                   • міжнародне культурологія
                    4000 EUR
                   Культурологія
                   • росієзнавство
                   • українознавство
                    2200 EUR -1 рік
                    2000 EUR - 2-3 рік
                   Европеїстика
                   • наука про німецькомовних країнах
                    4200 EUR
                   Европеїстика
                   • наука про Голокост і тоталітаризм
                    4200 EUR
                   Біохімія
                   • без спеціальності
                    4600 PLN (1150 EUR)
                   Біофізика (є.м.)
                   • без спеціальності
                    4300 PLN (1075 EUR)
                   Молекулярна біотехнологія
                   • без спеціальності
                    4000 PLN (1000 EUR)
                   Напрямок лікарської одонтологии(є.м.)
                   • без спеціальності
                    11000 EUR - 1-2 рік
                    12500 EUR - 3 рік
                    13000 EUR - 4-5 рік

                   Лікарський напрямок
                   шестирічна програма
                   • без спеціальності
                    1200 EUR - 1 рік
                    1100 EUR - 2-6 рік
                   Напрямок лікарської одонтології(є.м.)
                   • без спеціальності
                    11000 EUR - 1-2 рік
                    12500 EUR - 3 рік
                    13000 EUR - 4-5 рік
                   Лікарський напрямок
                   шестирічна програма
                   • без спеціальності
                    1200 EUR - 1 рік
                    1100 EUR - 2-6 рік
                   Напрямок лікарської одонтології (є.м.)

                   • без специальности
                    11000 EUR - 1-2 год
                    12500 EUR - 3 год
                    13000 EUR - 4-5 год

                   Лікарський напрямок
                   шестирічна програма
                   • без спеціальності
                    1200 EUR - 1 рік
                    1100 EUR - 2-6 рік
                   Міжнародне управління
                   консорціум Ягеллонського університету і ESB Business School Reutlingen
                   • Business and Finance Management
                    8200 PLN

                   Молекулярна біотехнологія
                   • без спеціальності
                    17000 PLN
                    Екологія та еволюція
                    • без спеціальності
                     2200 EUR

                     Європеїстика
                     • Центральна та Східна Європа
                     • Центральна та Східна Європа: дослідження
                     • Європеїзація і Верховенство права в Центральній і Східній Європі
                     • Європейський союз
                     • Європейський союз / Верховенство права, лідерства і демократії
                     • (Консорціум Ягеллонського університету і Universidade Catolica Portuguesa - програма подвійного диплома)
                     • Знання про Голокост і тоталітаризм
                      3 800 EUR