Краківська академія ім. А.Ф. Моджевського - Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

 Slavic Languages Center єдиний представник Краківської академії ім.  А. Ф. Моджевського, що приймає вступні іспити з англійської мови в Україні. 

Шановні кандидати!

Реєстрацію на мовні іспити на  платні та безплатні програми навчання відкрито

Іспити відбуватимуться в міру наповнення груп

Дата іспиту з англійської мови: 21.08.19

Початок іспиту: 10.00

Напрями на безкоштовне навчання з англійської мови:

 • MANAGEMENT (Bachelor)
 • FILM AND TV PRODUCTION MANAGEMENT (Bachelor)

Дата іспиту з польської мови: 20.08.2019 

Початок іспиту: 10.00

 

Місце проведення: SLAVIC LANGUAGES CENTER

Адреса проведення: вул. Сагайдачного, 17 (ст.метро Поштова Площа)

Кандидату з собою необхідно мати наступні документи:

 1. Закордонний паспорт,
 2. Копію 1 сторінки закордонного паспорту,
 3. Прийти на іспит слід за 30 хв. до його початку. 

Кількість місць обмежена!

Інформуємо, що екзамен з англійської мови для вступників до Краківської академії буде складатися з наступних частин (тривалість 120 хв.):

- аудіювання

- читання (розуміння прочитаного тексту)

- граматика (тест на розуміння вживання граматичних і лексичних структур в англійській мові)

- письмо (тест на перевірку грамотності письма)

Кандидати, котрі вступають на магістратуру додатково крім цього складають усну частину екзамену тривалістю 10-15 хв.

Ціна іспиту з англійської мови – 700 грн.

Ціна іспиту з польської мови – 1000 грн. Для клієнтів, котрі підписали договір зі Slavic Languages Center і вступають з нашою допомогою, вартість здачі екзамену – 500 грн. Студенти, котрі вивчають польську мову в Slavic Languages Center і пройшли в нас хоча б рівень В1 та успішно здали фінальний тест – звільняються від здачі екзамену в Краківську академію ім. А.Ф.Моджевського.

 

УВАГА! АКТУАЛЬНІ НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ ДЛЯ КАНДИДАТІВ-ІНОЗЕМЦІВ, КОТРІ ПЛАНУЮТЬ ВСТУПАТИ ДО КРАКІВСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ім. А.Ф.Моджевського.

Згідно з постановою Сенату Краківської Академії ім. А.Ф.Моджевського від 14 листопада 2018 року, Сертифікат про знання польської мови (Certyfikat znajomości języka polskiego) виданий Slavic Languages Center є офіційним документом, що підтверджує рівень знань польської мови кандидатів-іноземців, які вступають до Краківської Академії ім. А.Ф.Моджевського.

Студенти, які вивчають польську мову в Slavic Languages Center і успішно складуть фінальний тесту рівня В1, звільняються від вступного іспиту з польської мови в Краківську академію ім. А.Ф.Моджевського.

Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського - найбільший приватний ВНЗ у Малопольському воєводстві.

Тут навчається майже 8000 студентів, серед них 2000 іноземців. Університет Моджевського пропонує 22 напрями навчання. Серед них адміністрація, психологія, педагогіка, архітектура, менеджмент, фінанси та бухгалтерський облік, інформатика та економетрія, журналістика та суспільна комунікація, організація кіно- і телевізійної продукції, внутрішня та національна безпека, а також сестринська справа, фізіотерапія, невідкладна медицина, дієтологія та косметологія.

Фінансування із фондів ЄС дозволило започаткувати безкоштовне навчання. Серед навчальних напрямів англійською мовою безкоштовне навчання було можливе на напрямах Менеджмент та Організація кіно- і телевізійної продукції. Серед навчальних напрямів польською мовою - Інформатика та економетрія (спеціалізація: проектування комп’ютерних ігор та VR-додатків), Менеджмент (спеціалізація: управління проектами), Національна безпека (спеціалізація: сили та спеціальні служби).

Університет також має право присвоювати докторські ступені з трьох дисциплін: право, політологія та наука про безпеку.

Випускників Краківської академії імені Моджевського високо цінують роботодавці. У категорії переваги роботодавців Краківська академія Моджевського посіла перше місце з максимумом 100 балів у рейтингу недержавних вишів Perspektywy 2018.

Гордістю університету є випускники навчального напряму правознавство. Відповідно до інформації, наданої Департаментом нагляду за правовими заявами Міністерства юстиції Польщі у 2013 та 2014 роках, випускники Академії ім. А.Ф. Моджевського в Кракові були найкращими серед випускників приватних університетів за результатами іспиту на адвоката, юрисконсульта та нотаріуса. А у 2018 році випускник навчального напряму правознавство Академії Анджея Моджевського отримав друге місце в Польщі за результатами екзамену до Національної школи судових органів та прокуратури. Ці досягнення є результатом високого рівня навчання на факультеті правознавства, адміністрації та міжнародних відносинах.

Також варто додати, що факультет правознавства, адміністрації та міжнародних відносинах університету Моджевського в Кракові був визнаний у 2013 році найкращим юридичним факультетом Польщі в категорії приватних університетів Польщі. Факультет пропонує кращим студентам індивідуалізовану форму навчання, засновану на стосунках «Фахівець-Студент». В процесі навчання студенти ознайомлюються з юридичною практикою, беруть активну участь у конференціях, запрошуються до співпраці у написанні наукових статей. Найважливішою метою такої освіти є формування навичок використання знань, а не просто їх здобуття. На факультеті є численні наукові клуби та Студентська юридична консультація, яка надає безкоштовні юридичні консультації в галузі адміністративного, цивільного, кримінального, податкового, а також трудового та соціального права.

Починаючи із 2016 року, Академія Моджевського в Кракові динамічно розвиває медичний факультет. Студенти навчаються за інноваційною програмою освіти, розробленою з використанням досвіду канадського та американського університетів. В минулому навчальному році для студентів був відкритий сучасний Монопрофільний медичний імітаційний центр для навчання медсестер, який згодом буде перетворений на багатопрофільний центр, в якому майбутні лікарі та медсестри навчатимуться медичним методам моделювання. Проект реалізується в рамках оперативної програми розвитку освіти 2014-2020, що фінансується коштами Європейського фонду.

Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського налагодила міжнародні стосунки з великою кількістю уіверситетів –партнерів не лише у Європі, але також в Тайвані та Марокко. Постійне збільшення кількості лекцій й занять іноземними мовами, що робить можливим навчання в Краківській Академії молоді з різних країн світу.

Будівля університету - сучасний кампус з трьома будівлями на 24 000 квадратних метрах, з мультимедійними та лекційними залами, добре обладнаною бібліотекою та читальним залом, теле- і радіостудією, стрілецьким майданчиком та спортивними залами. Кампус пристосований для інвалідів.

Університет Моджевського в Кракові роками нарощує власний викладацький потенціал, інвестуючи гроші в розвиток молодих науковців. Впроваджено ефективну систему підвищення якості освіти. Університет співпрацює із соціально-економічним середовищем. А саме підтримується тісна співпраця із представниками різноманітних фірм і установ, котрі консультують при створенні навчальних програм, рекомендують практиків для проведення занять, надають можливість студентам проходити стажування та виробничі практики. Все вищевикладене та позитивні відгуки студентів і випускників свідчать про досить високу позицію Академії Моджевського в Кракові на польському ринку освіти.

Університет Моджевського: послуги для студентів

 • сучасна бібліотека, у фондах якої понад 18 тис. книг і 300 найменувань різних видань з усього світу;
 • студентська поліклініка;
 • відділення банку;
 • сучасні тренажерний і фітнес-зали;
 • студентське кафе;
 • студентська їдальня;
 • галерея "Погляд на мистецтво", яка проводить регулярні виставки сучасного мистецтва.

Краківська Академія Моджевського: тут студенти не тільки гризуть граніт науки, їхнє життя цікаве і різноманітне!

 • якщо любиш працювати з людьми і володієш організаційними здібностями - ласкаво просимо до студради! Саме так починали багато відомих представників громадської та державної адміністрації;
 • якщо виявив в собі літературні нахили - пиши і редагуй студентську газету КААФМ "Mixer";
 • якщо мрієш працювати в медіа - спробуй свої сили на студентському радіо "Фрич" - цікаві ідеї вітаються;
 • любиш бути в центрі подій,тебе приваблює робота журналіста, хочеш зняти свій власний репортаж - KTVI телебачення чекає на тебе;
 • любиш брати участь в дискусіях, хочеш познайомитися з однодумцями - дій! Тебе чекають студентські наукові гуртки - юридичний, політологічний,прихильників ООН і наукове товариство "Карріер" ("Перевізник"), що об'єднує студентів спеціальності "Міжнародна торгівля";
 • чудово володієш комп'ютером - у нас можеш отримати Європейський сертифікат комп'ютерної грамотності (ECDL);
 • якщо любиш співати, запишись в камеральний хор «Єліму» («Елім»), а якщо захоплюєшся танцями - для тебе ансамбль сучасного танцю "Одержимість" ("Obsesja");
 • вступивши в академічне спортивне товариство, станеш учасником міжвузівських змагань з волейболу, баскетболу та міні-футболу;
 •  хочеш вчитися закордоном - скористайся програмою студентського обміну Erasmus. Відповідно до положень Болонського процесу знання з усіх предметів оцінюються за системою ECTS,що полегшить продовження навчання в країнах Європейського Союзу.
 • закінчуючи навчання - можеш розраховувати на допомогу бюро зайнятості, що діє при академії . Багато наших випускників знайшли роботу в стінах рідного ВУЗу.

Якщо Ви мрієте стати студентом Краківської академії ім. Моджевського – звертайтеся до спеціалістів Slavic Languages Center, ми допоможемо втілити Вашу мрію в реальність.

Реєстраційний внесок:

 • 150 злотих- Живопис, Архітектура,Урбаністика та Дизайн інтер`єру
 • 85 злотих- для всіх інших спеціальностей

Вступний внесок: 400 злотих,

2 500 (625 євро) злотих- на новий напрямок (Лікар)*

Позначення:

(ЄМ)- Єдине магістерське навчання

(б)- Бакалаврат

(м)- Магістратура

Якщо кандидат зарахований на даний напрямок,то половина вступного внеску підлягає зарахуванню в рахунок оплати за навчання за перший семестр навчання. Кандидат, який відмовляється від навчання перед тим, як укласти з вузом письмовий договір про надання науки, повертається половина вступного внеску. Якщо кандидат не буде прийнятий на навчання із-за не задоволення критерій прийому на навчання або вичерпання ліміту місць, плата реєстраційного внеску повертається за мінусом 10% на покриття понесених витрат.

Краківська Академія Моджевського: ціни і вартість навчання

Ціна вказана за семестр навчання (2019 рік)!

Адміністрація 2 500 PLN
 • Суспільна адміністрація
 • Судова адміністрація
 • Поліція в системі суспільної безпеки
Міжнародні відносини 2 600 PLN
 • Єропеістика
 • Міжнародний туризм
 • Американістика
 • Зовнішня торгівля
 • Сходознавство
 • Сучасна дипломатія
 • Міжнародна логістика
 • Митна справа
Туризм та відпочинок 2 600 PLN
 • Діловий туризм
 • Готельний бізнес та організація зустрічей
2 800 PLN
 • Право (ЄМ)
 • Кримінологія
Педагогіка 2 500 PLN
 • Освіта та опіка над малою дитиною
 • Геронтопедагогіка з німецькою мовою
 • Педагогіка праці
 • Ресоціалізація
 • Педагогіка молодшого шкільного віку з англійською мовою - педагог
 • Дошкільна педагогіка та педагогіка з пластичним вихованням - педагог
Психологія (ЄМ) 2 800 PLN
 • Психологія освіти та виховання
 • Психологія праці, організації та управління
 • Клінічно-судова психологія
Філологія 3 000 PLN
 • Англійська філологія- переклад
 • Англійська філологія - з елементами китайської мови в діловому спілкуванні
 • Англійська філологія - англійська мова в бізнесі
Журналістика та суспільні зв'язки 2 700 PLN
 • Журналістика в радіо і телебаченні
 • Організація кіно- і телевиробництва (стаціонарне-5 400 PLN, нестаціонарне-5 000 PLN)
Управління 2 500 PLN
 • Управління нерухомістю
 • Маркетинг
 • Управління фірмою
 • Просторова економіка
Фінанси та бухгалтерський облік 2 500 PLN
 • Бухгалтерський облік та податки
Інформатика та економетрія 2 600 PLN
 • Прикладна інформатика (спеціальність з другого року)
Національна безпека 2 500 PLN
 • Освіта в інтересах безпеки
 • Логістика структур безпеки
 • Поліція в системі громадської безпеки
 • Управління безпекою і гігієна праці
 • Управління в кризових ситуаціях та захист населення
 • Управління безпекою і обороною
 • Спеціальні служби в системі громадської безпеки
Внутрішня безпеки 2 500 PLN
 • Детективістика
 • Рятівні служби у локальному середовищі
 • Поліція в системі громадської безпеки
 • Управління безпекою в локальному середовищі
 • Сестринська справа 3 000 PLN
 • Рятувальна медицина 3 000 PLN
 • Фізіотерапія 3 000 PLN
 • Дієтологія 2 700 PLN
 • Лікарський напрям(ЄМ) - new! 21 000 PLN
Косметологія 2 800 PLN
 • Медична косметологія
 • Естетична косметологія
Адміністрація 2 800 PLN
 • Суспільна адміністрація
 • Судова адміністрація
 • Поліція в системі суспільної безпеки
Міжнародні відносини 2 800 PLN
 • Єропеістика
 • Міжнародний туризм
 • Американістика
 • Американістика
 • Сходознавство
 • Сучасна дипломатія
 • Міжнародна логістика
 • Митна справа
2 800 PLN
 • Право (ЄМ)
 • Кримінологія
Педагогіка 2 800 PLN
 • Освіта та опіка над малою дитиною
 • Геронтопедагогіка з німецькою мовою
 • Педагогіка праці
 • Ресоціалізація
 • Педагогіка молодшого шкільного віку з англійською мовою - педагог
 • Дошкільна педагогіка та педагогіка з пластичним вихованням - педагог
Психологія (ЄМ) 2 800 PLN
 • Психологія освіти та виховання
 • Психологія праці, організації та управління
 • Клінічно-судова психологія
Журналістика та суспільні зв'язки 2 800 PLN
 • Журналістика в радіо і телебаченні

Управління 2 800 PLN
 • Управління нерухомістю
 • Бухгалтерський облік в управлінні
 • Управління фірмою
Національна безпека 2 800 PLN
 • Освіта в інтересах безпеки
 • Логістика структур безпеки
 • Поліція в системі громадської безпеки
 • Управління безпекою і гігієна праці
 • Управління в кризових ситуаціях та захист населення
 • Управління безпекою і обороною
 • Спеціальні служби в системі громадської безпеки
Фізіотерапія(ЄМ)З 2017/2018 навчального року на даному напрямку єдине магістерське навчання.
Навчання на стаціонарі - 3 000 PLN
 • Сестринська справа 2 800 PLN
 • Лікарський напрям(ЄМ) - new! 21 000 PLN
3 000 PLN
 • International Business
 • International Tourism
 • International Relations and Cultural Diplomacy(м+б)
6 400 EUR
 • Лікарський напрям(ЄМ) - new!
3 000 PLN
 • Intenational Business
 • International Tourism
 • International Relations and Cultural Diplomacy(м+б)
6 400 EUR
 • Лікарський напрям(ЄМ) - new!

Study in English at Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University. In Krakow. FOR FREE!