Мобільні оператори Польщі – обирайте якісні послуги за доступну ціну

Мобільний зв'язок та інтернет вже давно стали невід'ємною частиною нашого життя. Зателефонувати, відправити СМС, знайти в мережі Інтернет потрібну інформацію стало для нас буденними справами. І де б ми не знаходилися, нам важливо мати якісне мобільне з'єднання, аби постійно залишатися на зв’язку з рідними та близькими. Саме тому українські студенти при переїзді на навчання до Польщі все частіше цікавляться доступними та якісними послугами польських мобільних операторів.

Тож, з'ясуємо, які оператори мобільного зв'язку Польщі є найкращими та найвигіднішими.

Мобільна мережа Польщі досить розвинута, а список мобільних операторів досить довгий. Найпопулярнішими є компанії, такі як Play, Orange, Plus, T-Mobile або Heyah, котрі надають якісні та корисні послуги, час від часу пропонуючи клієнтам нові пропозиції. Ці компанії конкурують між собою, кожен раз впроваджуючи нові пропозиції та акції. Завдяки цьому їх охоче обирають клієнти і кожен має шанс знайти такого оператора, що буде задовольняти його вимоги.

В Польщі, як і в Україні, існує передплачена форма обслуговування (na Kartę та Mix) та контрактна (Abonament). Якщо в планах довгострокове перебування на території Польщі, то звичайно, вигідніше користуватися контрактною формою. Студенти, як правило, користуються формою na Kartę. Також в Польщі існує можливість переходу від одного оператора до іншого зі збереженням свого номеру телефону.

Розглянемо детальніше пропозиції кожного оператора мобільного зв’язку в Польщі.

Play

Оператор Play має велику кількість користувачів (бл. 15 млн.) та вигідних пропозиції. Наприклад, пакет SOLO w Play na Kartę коштує 25 zł/30 днів, при цьому надається 10 Гб інтернету, а дзвінки та SMS – без обмежень. Вигідний буде даний провайдер також для осіб, котрим потрібно часто телефонувати на територію України. Оскільки пропонує пакет, в якому вартість хвилини або SMS до України буде коштувати 0,29 злотих або можна підключити пакет 1000 min. І телефонувати на Kyivstar і Vodafone за 25 zł/30 днів.

З актуальним даними та повним переліком пропозицій можна ознайомитися на інтернет сторінці провайдера https://www.play.pl/.

Оrange

Цифрова мережа мобільного зв'язку Оrange має близько 14,3 млн. активних карт.

Пакет Bez limitu, коштує 25 zł/місяць, при цьому надається 15 Гб інтернету в Польщі й 2,09 Гб інтернету в ЄС, а дзвінки і SMS – без обмежень до всіх операторів Польщі. Вартість хвилини дзвінка в Україну складає 0,89 zł.

 

Plus

Мобільний оператор Plus нараховує близько 14 млн. користувачів та пропонує клієнтам різноманітні тарифи.

У випадку, якщо не підключати жоден з тарифів Plus стандартна вартість хвилини розмови на всі мережі – 0, 29 zł, SMS і ММS – 0,19 zł.

Пакет Bez limitu за 25 zł./місяць пропонує 10 Гб інтернету, дзвінки, SMS і ММS – без обмежень, 0,19 zł. за хвилину розмови з Україною.

T-Mobile

T-Mobile обслуговує близько 12 млн. абонентів і є одним із лідерів серед польських провайдерів мобільного зв’язку.

Пакет Bez limitu за 30 zł./30 днів пропонує 10 Гб інтернету, дзвінки, SMS, МMS і відео – без обмежень, термін дії рахунку – 365 днів.

Де можна купити SIM карту?

Придбати в Польщі SIM карту можна як у великих торгових центрах, так і в газетних кіосках. Вартість SIM карти від 5-9 злотих.

Як активувати SIM карту?

Для того, аби активувати SIM карту спочатку необхідно її зареєструвати. Реєстрація була впроваджена в 2016 р. з метою протидії терористам і можлива декількома шляхами:

  • швидка реєстрація SMS-кою;
  • в пунктах реєстрації (для цього потрібно прийти в найближчий пункт реєстрації з паспортом, картою побиту або картою поляка і надати свої дані);
  • он-лайн реєстрація в сервісі банку;
  • реєстрація у листоноші Польської Пошти.

Як поповнити рахунок?

Поповнити рахунок можна за допомогою програми на смартфоні, на спеціальних веб-сайтах, в платіжному терміналі, в банкоматі, кіоску або в продуктовому магазині. Нижче наведені інтернет сторінки, де можна поповнити рахунок:

  • doladowania.pl;
  • tutajdoladuj.pl;
  • blue.pl;
  • doladowania24.pl;
  • doladuj.interia.pl;
  • doladujtelefon.pl.

Коди мобільних операторів Польщі

Телефонний код Польщі +48. Наступні три цифри в номері телефону вказують на оператора.

Повна інформація про коди мобільних операторів Польщі наведена за посиланням: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakresy_numeracji_dla_sieci_ruchomych_w_Polsce.

Дзвінки в Польщу з України: який оператор дешевше?

Вигода буде залежати від того як часто планується здійснювати дзвінки. Якщо одноразово, то найвигідніше зателефонувати до абонента з міського телефону. Якщо плануєте часте спілкування, то 100 хвилин/місяць в оператора Kyivstar буде коштувати 105 грн., Life – 230 грн., Vodafone «Польща на зв’язку» - 70 грн (тільки на мобільні телефони T-Mobile / Heyah і Play), Vodafone «Польща, як вдома» - 99 грн., Укртелеком – 1400-1800 грн.

Якщо у Вас залишилися запитання і Вам потрібна детальна консультація щодо вищої або середньої освіти в Польщі – звертайтесь до команди професіоналів Slavic Languages Center!