Мобільні оператори ПольщіМобільні оператори Польщі – обирайте якісні послуги за доступну ціну

Мобільний зв'язок та інтернет вже давно стали невід'ємною частиною нашого життя. Зателефонувати, відправити СМС, знайти в мережі Інтернет потрібну інформацію стало для нас буденними справами. І де б ми не знаходилися, нам важливо мати якісне мобільне з'єднання, аби постійно залишатися на зв’язку з рідними та близькими. Саме тому українські студенти при переїзді на навчання до Польщі все частіше цікавляться доступними та якісними послугами польських мобільних операторів.

Тож, з'ясуємо, які оператори мобільного зв'язку Польщі є найкращими та найвигіднішими.

Мобільна мережа Польщі досить розвинута, а список мобільних операторів досить довгий. Найпопулярнішими є компанії, такі як Play, Orange, Plus, T-Mobile або Heyah, котрі надають якісні та корисні послуги, час від часу пропонуючи клієнтам нові пропозиції. Ці компанії конкурують між собою, кожен раз впроваджуючи нові пропозиції та акції. Завдяки цьому їх охоче обирають клієнти і кожен має шанс знайти такого оператора, що буде задовольняти його вимоги.

В Польщі, як і в Україні, існує передплачена форма обслуговування (na Kartę та Mix) та контрактна (Abonament). Якщо в планах довгострокове перебування на території Польщі, то звичайно, вигідніше користуватися контрактною формою. Студенти, як правило, користуються формою na Kartę. Також в Польщі існує можливість переходу від одного оператора до іншого зі збереженням свого номеру телефону.

Розглянемо детальніше пропозиції кожного оператора мобільного зв’язку в Польщі.

Play

Мобільні оператори Польщі

Оператор Play має велику кількість користувачів (бл. 15 млн.) та вигідних пропозиції. Наприклад, пакет SOLO w Play na Kartę коштує 25 zł/30 днів, при цьому надається 10 Гб інтернету, а дзвінки та SMS – без обмежень. Вигідний буде даний провайдер також для осіб, котрим потрібно часто телефонувати на територію України. Оскільки пропонує пакет, в якому вартість хвилини або SMS до України буде коштm