Юридична освіта в Польщі

Юридична освіта в ПольщіВпродовж останнього десятиліття спостерігався справжній бум охочих здобути юридичну освіту. Як наслідок, чи не кожен український виш має юридичний факультет. В пошуках якісного навчання за доступну вартість все частіше українські абітурієнти вирушають здобувати юридичну освіту до сусідньої Польщі. І не дивно, адже отриманий там європейський диплом дає можливість працевлаштуватися у будь-якій країні Європейського Союзу та побудувати успішну кар'єру.

Особливості навчання на юриста в Польщі

На навчальному напрямі Право тривалість навчання в польських університетах складає 3-3,5 роки на бакалавраті та 2 роки на магістратурі. В частині вишів напрям Право належить до неподільної магістерської освіти, навчання на якій триває 5 років. Навчальний рік поділяється на два семестри – зимовий та літній. Зимовий розпочинається 1 жовтня, літній – 15 лютого. Після кожного семестру студенти здають сесію. Літні канікули тривають два місяці. Навчатися можна на стаціонарній формі, заочній або змішаній. При навчанні на денній формі заняття проводяться з понеділка по п'ятницю. На заочній формі навчання проводиться лише по вихідних, в суботу та неділю. Студенти-іноземці денної форми навчання після зарахування та оплати за навчання мають всі підстави для оформлення візи типу D, яка видається терміном від 180 до 360 днів. Або ж в процесі навчання студенти можуть подати документи на оформлення Карти Тимчасового Побиту. Студентам заочної форми навчання, як правило, консульство відмовляє в оформленні візи типу D, хоча бувають виключення. Випускники юридичних факультетів часто є працівниками великих корпорацій, наприклад, в галузі торгівлі чи банківських послуг. Або ж засновують власні юридичних фірм, де надають консультаційні послуги.

Університети Польщі, що здійснюють підготовку за навчальним напрямом право

Юридична освіта в Польщі

Лодзький Університет

Юридична освіта в Польщі

Ягеллонський Університет

Юридична освіта в Польщі

Університет ім. Адама Міцкевича в Познані

Юридична освіта в Польщі

Варшавський Університет

Юридична освіта в Польщі

Гуманітарно-Соціальний Університет (Uniwersytet SWPS)

Юридична освіта в Польщі

Вроцлавський Університет

Юридична освіта в Польщі

Академія Леона Козьмінського

Юридична освіта в Польщі

Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

Юридична освіта в Польщі

Опольський Університет

Юридична освіта в Польщі

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського

Юридична освіта в Польщі

Краківський Економічний Університет

Вартість навчання на юриста у вишах Польщі?

Вартість навчання на юридичних напрямах в польських університетах варіюється від 900 до 2200 євро за рік. Наприклад, вартість навчання польською мовою в Гуманітарно-Соціальному Університеті SWPS 2150 євро/рік, в Краківському Економічному Університеті 1450 євро/рік, в Університеті ім. Адама Міцкевича в Познані 1320 євро/рік, в Академії Леона Козьмінського 1295 євро/рік, в Лодзькому Університеті 1250 євро/рік, в Опольському Університеті 900 євро/рік.

Що потрібно для вступу на правознавство в університет Польщі?

  1. Записатися на безкоштовну консультацію в Slavic Languages Center.
  2. Надати персональному менеджеру Slavic Languages Center пакет документів. Серед основних – свідоцтво про повно загальну середню освіту при вступі на бакалаврат та диплома бакалавра при вступі на магістрату.
  3. Підтвердити знання мови навчання (польської або англійської) на рівні В1-В2. Підтвердженням може бути або наявність сертифікату про знання іноземної мови відповідного зразка або проходження співбесіди безпосередньо в університеті.
При вступі до Краківської Академії ім. Анджея Фрича Моджевського або Краківського Економічного Університету скласти іспит на знання англійської та польської мов можна на базі нашого центру в Києві.

Чому при вступі на юриста до вишів Польщі варто скористатися допомогою спеціалістів Slavic Languages Center?

Вступ на юридичні напрями в університети Польщі є досить відповідальним процесом в якому важливі всі формальності. Неправильно оформлені або невчасно подані документи можуть призвести до отримання відмови в зарахуванні. Скориставшись послугами фахівців Slavic Languages Center, ви отримаєте якісні послуги за доступну ціну та гарантовано станете студентом юридичного напряму омріяного вишу Польщі.