Вступ без ЗНОКуди можна вступити без ЗНО?

Починаючи з 2008 року обов’язковою умовою вступу до українських ВНЗ є здача ЗНО. Його метою є боротьба з хабарництвом в приймальних комісіях університетів. Якщо у Вашому житті вже так склалося, що Ви не здавали ЗНО або результати Вашого зовнішнього оцінювання зовсім невтішні, але Ви маєте нестримне бажання вчитися, ми маємо для Вас гарну новину: це можливо! Одним із варіантів відповіді на запитання: «Не здав ЗНО. Куди вступити?», «Куди вступити без ЗНО?» є навчанні в Польщі. Вступ на навчання без ЗНО проводиться як до польських коледжів та технікумів (середня освіта), так і до вищих навчальних закладів.

Середня освіта в Польщі з кожним роком набуває все більше і більше популярності. Однією із причин є можливість навчатися безкоштовно. Оскільки згідно з Конституцією Польщі українці, так як і польські громадяни можуть розраховувати на безкоштовну середню і середню технічну освіту. Зарахування до ліцеїв/технікумів Польщі проводиться на основі атестата про неповну середню освіту та знання польської мови. Мінімальним вважається рівень В1, але в школах для дітей-іноземців організовують додаткові заняття з польської мови.

Вища освіта в Польщі надається приватними і державними університетами, які мають загальні стандарти для організації всього навчального процесу і методів викладання. Диплом, який можна отримати в польському навчальному закладі, вважається солідним в країнах СНД, ЄС і США. А це значно збільшує Ваші шанси успішного працевлаштування.

Вступ без результатів ЗНО можливий до будь-якого ВНЗ Польщі на платне навчання без наявності Карти Поляка. Єдине, що необхідно бути готовим пройти співбесіду або скласти екзамен, в залежності від умов вступної кампанії обраного університету. Здобути вищу освіту в Польщі не є таким дорогим задоволенням, як здається на перший погляд. Вартість буде залежати від того на якому факультеті хочете навчатися та яку професію отримати.

Перевагами навчання в Польщі є:

  • висока якість освіти;
  • невисока вартість навчання, в порівнянні з іншими країнами Європи;
  • гідні умови життя в Польщі;
  • європейський диплом по закінченні навчання;
  • вигідне географічне положе&#