Куди можна вступити без ЗНО?

Починаючи з 2008 року обов’язковою умовою вступу до українських ВНЗ є здача ЗНО. Його метою є боротьба з хабарництвом в приймальних комісіях університетів. Якщо у Вашому житті вже так склалося, що Ви не здавали ЗНО або результати Вашого зовнішнього оцінювання зовсім невтішні, але Ви маєте нестримне бажання вчитися, ми маємо для Вас гарну новину: це можливо! Одним із варіантів відповіді на запитання: «Не здав ЗНО. Куди вступити?», «Куди вступити без ЗНО?» є навчанні в Польщі. Вступ на навчання без ЗНО проводиться як до польських коледжів та технікумів (середня освіта), так і до вищих навчальних закладів.

Середня освіта в Польщі з кожним роком набуває все більше і більше популярності. Однією із причин є можливість навчатися безкоштовно. Оскільки згідно з Конституцією Польщі українці, так як і польські громадяни можуть розраховувати на безкоштовну середню і середню технічну освіту. Зарахування до ліцеїв/технікумів Польщі проводиться на основі атестата про неповну середню освіту та знання польської мови. Мінімальним вважається рівень В1, але в школах для дітей-іноземців організовують додаткові заняття з польської мови.

Вища освіта в Польщі надається приватними і державними університетами, які мають загальні стандарти для організації всього навчального процесу і методів викладання. Диплом, який можна отримати в польському навчальному закладі, вважається солідним в країнах СНД, ЄС і США. А це значно збільшує Ваші шанси успішного працевлаштування.

Вступ без результатів ЗНО можливий до будь-якого ВНЗ Польщі на платне навчання без наявності Карти Поляка. Єдине, що необхідно бути готовим пройти співбесіду або скласти екзамен, в залежності від умов вступної кампанії обраного університету. Здобути вищу освіту в Польщі не є таким дорогим задоволенням, як здається на перший погляд. Вартість буде залежати від того на якому факультеті хочете навчатися та яку професію отримати.

Перевагами навчання в Польщі є:

 • висока якість освіти;
 • невисока вартість навчання, в порівнянні з іншими країнами Європи;
 • гідні умови життя в Польщі;
 • європейський диплом по закінченні навчання;
 • вигідне географічне положення Польщі;
 • доволі швидко можна вивчити польську мову;
 • можливість працювати під час навчання;
 • крім того, можливість організовувати собі екскурсії до країн Європи.

Які документи необхідні для вступу в польські ВНЗ?

Базовим набором документів для вступу у польських ВНЗ є:
 • атестат і додаток до атестата про повну середню освіту;
 • медична довідка;
 • фото;
 • закордонний паспорт;
 • в залежності від обраної мови навчання сертифікат про знання польської рівня В1 або В2 або англійської мови рівня В2 (але можливі відмінності).

Slavic Languages Center являється ексклюзивним партнером по проведенні вступних екзаменів з англійської мови до Краківської Академії ім. А.Ф.Моджевського та з польської мови до Краківського економічного університету для кандидатів з всієї України.

Куди можна вступити без ЗНО в Україні?

Деякі навчальні заклади пропонують програми подвійного диплома. Наприклад, МАУП по сумісній програмі з Варшавським університетом менеджменту дають можливості отримати вищу освіту без ЗНО. Зарахування в університет проходить на основі атестату про повну середню освіту і співбесіди. Навчання можливе денної та заочної форм. По закінченні навчання студенти отримують український і польський дипломи.

Також програми подвійного диплома пропонують наступні ВНЗ: Київський міжнародний університет та Університет в Домброві Гурнічій, Національний технічний університет "Харківський політехнічний iнститут" та Варшавська політехніка, Національний університет імені В. Н. Каразіна в Харкові та Технічний університет в Лодзі, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та Вища школа економіки та інновацій у м. Любліні та інші.

Тож навчання у вищому навчальному закладі без здачі ЗНО можливе! Одним із чудових варіантів є освіта в Польщі. Звертайтеся до професіоналів Slavic Languages Center! Ми допоможемо втілити у реальність Вашу мрію про вищу освіту без ЗНО!