Університети Жешова

ЖЕШУВ (пол. Rzeszów) – місто на річці Віслок, знаходиться в південно-східній частині Польщі, приблизно в 90 км від польсько-українського кордону, являється адміністративним центром Підкарпатського воєводства.

Серед пам’яток цього старовинного польського міста, безперечно, виокремлюють середньовічний замок роду Любомирських, Ринкову площу, Ратушу, культові та релігійні спорудження, підземні тунелі. Приваблюють туристів і культурні події Жешува – Театральний фестиваль, Комп’ютерна художня виставка, Всесвітній фестиваль польських фольклорних ансамблів. Місцеві жителі особливо пишаються відомим симфонічним оркестром філармонії.

Багаточисленні університети та коледжі принесли Жешуву славу міста студентів. Відомі ВНЗ Жешува представлені Політехнічним університетом – єдиний освітній заклад, в якому здійснюють підготовку цивільних пілотів, Жешувським університетом, а також Університетом інформаційних технологій та управління. В місті дуже багато громадських та розважальних закладів орієнтованих на молодь, широко застосовуються сучасні технології.

Випускники університетів мають можливість зробити успішну кар’єру на місцевих підприємствах. Серед провідних компаній Жешува – авіаційний завод WSK-PZL та завод з виробництва технічного фосфору. Крім того, в місті розвивається машино будівництво, тому тут знаходяться підприємства з будівництва автомобільних та авіаційних двигунів. Наприклад, ОАО «Zelmer»  –  компанія лідер з виробництва побутових електроприладів в Польщі. В Жешуві також розвивається легка та харчова промисловість. Компанії, які є лідерами в цій галузі, це Alima-Gerber (провідний виробник соків та дитячого харчування), Conres, фабрика макаронних виробів міста Жешув, ICN-POLFA (виробник фармацевтичних препаратів) та інші.

Вступити до Жешува — університет для тебе!

Жешув - це також місце, де можна отримати якісну освіту та перспективну роботу. Переконалися в цьому тисячі молодих людей, в тому числі й понад 40 000 студентів та випускників Університету інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві. Завдяки діяльності Офісу кар’єр університет реалізує велику кількість проектів, що допомагають студентам знаходити практики, стажування та роботу. Останнім часом було виділено понад 20 мільйонів злотих на підтримку студентів. До того ж, найкращі студенти мають можливість отримати стипендію і навчатися безкоштовно!

ВНЗ-партнери в містах Польщі

  • Приватний університет
  • 13 місце в рейтингу Perspektywy серед приватних ВНЗ Польщі
  • Вартість навчання: 1250-4500 євро/рік Детальніше