Міжнародна вища школа логістики і транспорту у Вроцлаві ≡ MWSLIT — Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Міжнародний університет логістики і траспорту
Міжнародний університет логістики і траспорту

Міжнародний університет транспорту і логістики у Вроцлаві - приватний ВНЗ Польщі, відомий вже протягом 18 років своєю високою якістю навчання за таким напрямами, як: транспорт, будівництво, управління і логістика. Навчання фахівців здатних управляти сучасними логістичними процесами - одна з місій Вроцлавського університету логістики і транспорту.

Навчальний напрямок логістика в Польщі користується досить високою популярністю, оскільки логіст - одна з небагатьох професій, маючи яку можна знайти роботу майже в кожній компанії. Добре освічений логіст може працювати в сфері закупівель, плануючи і контролюючи виробничий процес, може займатися складським управлінням або транспортом.

Професійних логістів потребують як виробничі компанії, так оптові, так і роздрібні магазини, лікарні, театри, офіси і т.п. Якщо роботодавець розуміє важливість логістики, він бачить необхідність наймати логістів, які будуть підтримувати реалізацію цілей компанії.

Тому, якщо ви хочете отримати освіту в престижному університеті і заробити більше своїх однолітків, є тільки один вибір - вибирайте напрямок навчання та університет, що забезпечать Вам високооплачувану роботу, одним з них є Вроцлавський університет логістики і транспорту.

Згідно з відгуками студентів, розміщених на р&