Економічний університет

Економічний університет у Вроцлаві
Економічний університет у Вроцлаві

Економічний університет у Вроцлаві був заснований в 1947 році і має статус державного університету. Це один з найпопулярніших серед абітурієнтів економічних вузів в Польщі. Університет виступає активним партнером в міжнародних наукових і дидактичних зв’язках.

Студентам Економічного університету доступна широка освітня пропозиція - 9 напрямів і майже 50 спеціальностей, у тому числі перспективні англомовні напрями. Університет пишається 65 тисячами випускників, які є його кращою візитною карткою. Як свідчать численні рейтинги, диплом університету визнаний серед майбутніх роботодавців як символ якості і високого потенціалу його власника. В Економічному університеті діє один з найактивніших Центрів кар'єри, завдяки якому студенти проходять цікаві практики (також платні) і стажування, беруть участь в різних проектах і знаходять роботу.

  • Кампус університету розташований в зеленому районі міста, за 2,8  км від ринкової площі – центру культури і розваг. Навчальні корпуси, гуртожитки, спортивний центр – з басейном, тренажерним залом і стінкою для скелелазіння, студентські клуби і бібліотека знаходяться поруч один з одним.
  •  Аудиторії, в яких вчаться студенти обладнані сучасною аудіо-відео апаратурою, в деяких з них є можливість проводити телеконференції.
  •  В університеті працюють  надійні і відомі кадри теоретиків і практиків, яких цінують в усій Польщі і за кордоном. За даними 2012 в університеті працюють 791 науковий співробітник, 56 з яких ма&#