Університети Вроцлава

ВРОЦЛАВ (пол. Wrocław) – одне з найдавніших та найкрасивіших міст Польщі, яке розташоване на річці Одра в південно-західній частині країни. Вроцлав є історичною столицею Сілезії та адміністративним центром Нижньосілезського воєводства.

Хоча місто має давню та величну історію, воно і сьогодні залишається у вирі європейського життя. В 2016 році, за ініціативою Європейського Союзу, Вроцлав буде виконувати роль культурної столиці Європи, а в 2017 році тут будуть проходити Всесвітні спортивні ігри.

Вроцлав відомий своїми історичними та архітектурними пам’ятниками: Зала народів, що внесений у список Світової спадщини ЮНЕСКО, Острів собору, Грюнвальдська площа, Церква Святої Єлизвати, Вроцлавський палац. В місті знаходиться безліч розважальних закладів, театрів, кафе, барів, пабів, ресторанів. Вигідне географічне положення дозволяє жителям міста подорожувати по всій Європі.

Вроцлав – це сучасний європейський та освітній центр, тут підвищують свою професійну кваліфікацію представники різних країн світу. Освітні послуги представляють такі ВНЗ Вроцлава як Вроцлавський політехнічний університет, Міжнародний університет логістики і транспорту, Вроцлавський університет, Економічний університет Вроцлава, Медична академія ім. Сілезських Пястов, Економічна академія ім. О. Ланге, Академія мистецтв, Вища банківська школа, Західнопоморський університет бізнесу та багато інших.

Міська інфраструктура добре розвинена: вроцлавські підприємства випускають автобуси, залізничні вагони та локомотиви (завод Pafawag), хімічну продукцію та електроніку. Вроцлав – важливий залізничний вузол Польщі, аеропорт Вроцлава «Страховице» має міжнародний статус (літаки здійснюють регулярні рейси у Франкфурт, Мюнхен, Копенгаген, Париж та Варшаву), в місті також знаходиться річковий порт.

 

ВНЗ-партнери в містах Польщі

  • Приватний університет
  • 23 місце в рейтингу Perspektywy серед приватних ВНЗ Польщі
  • Вартість навчання: 3600-5400 злотих/рік – польською мовою, 1620-2250 євро/рік – англійською мовою Детальніше
  • Державний університет Польщі
  • 4 місце в рейтингу Perspektywy серед економічних університетів Польщі
  • Вартість навчання: 2100 євро/рік – польською мовою, 2500 євро/рік – англійською мовою Детальніше

 

  • Державний університет
  • 4 місце в рейтингу Perspektywy серед університетів Польщі
  • Вартість навчання: 2500 євро/рік – польською мовою, 3000 євро/рік – англійською мовою Детальніше