ВНЗ і університети Вроцлава

Вроцлав - одне з найвідоміших міст Польщі з унікальною архітектурою та розташуванням. З року в рік спостерігається збільшення кількості жителів, як показує статистика, 60% з них - студенти. Нижче з'ясуємо, що приваблює молодь так охоче приїжджати навчатися у Вроцлав?

Що приваблює молодь приїжджати навчатися у ВНЗ Вроцлава?

ВРОЦЛАВ (пол. Wrocław) – одне з найдавніших та найкрасивіших міст Польщі, яке розташоване на річці Одра в південно-західній частині країни. Вроцлав є історичною столицею Сілезії та адміністративним центром Нижньосілезського воєводства.

Хоча місто має давню та величну історію, воно і сьогодні залишається у вирі європейського життя. Вроцлав відомий своїми історичними та архітектурними пам’ятниками: Зала народів, що внесена у список Світової спадщини ЮНЕСКО, Острів собору, Грюнвальдська площа, Церква Святої Єлизавети, Вроцлавський палац.

В місті знаходиться безліч розважальних закладів: кафе, барів, пабів, ресторанів, кінотеатрів, театрів, опер та філармоній. Крім того, у Вроцлаві знаходиться найбільший та найстаріший Зоопарк у Польщі, який відвідують мільйони туристів щороку. Вигідне географічне положення дозволяє жителям міста подорожувати по всій Європі.

Міська влада піклується про активну форму відпочинку для жителів, інвестуючи в басейни, аквапарки та численні велосипедні доріжки. Вроцлав - також місто фестивалів - тут щороку відбуваються численні музичні, театральні, кіно та літературні заходи.  У 2011 році місто також завоювало звання Європейської столиці культури.

Міська інфраструктура добре розвинена: вроцлавські підприємства випускають автобуси, залізничні вагони та локомотиви (завод Pafawag), хімічну продукцію та електроніку. Вроцлав – важливий з