ВНЗ і університети Вроцлава

Вроцлав - одне з найвідоміших міст Польщі з унікальною архітектурою та розташуванням. З року в рік спостерігається збільшення кількості жителів, як показує статистика, 60% з них - студенти. Нижче з'ясуємо, що приваблює молодь так охоче приїжджати навчатися у Вроцлав?

Що приваблює молодь приїжджати навчатися у ВНЗ Вроцлава?

ВРОЦЛАВ (пол. Wrocław) – одне з найдавніших та найкрасивіших міст Польщі, яке розташоване на річці Одра в південно-західній частині країни. Вроцлав є історичною столицею Сілезії та адміністративним центром Нижньосілезського воєводства.

Хоча місто має давню та величну історію, воно і сьогодні залишається у вирі європейського життя. Вроцлав відомий своїми історичними та архітектурними пам’ятниками: Зала народів, що внесена у список Світової спадщини ЮНЕСКО, Острів собору, Грюнвальдська площа, Церква Святої Єлизавети, Вроцлавський палац.

В місті знаходиться безліч розважальних закладів: кафе, барів, пабів, ресторанів, кінотеатрів, театрів, опер та філармоній. Крім того, у Вроцлаві знаходиться найбільший та найстаріший Зоопарк у Польщі, який відвідують мільйони туристів щороку. Вигідне географічне положення дозволяє жителям міста подорожувати по всій Європі.

Міська влада піклується про активну форму відпочинку для жителів, інвестуючи в басейни, аквапарки та численні велосипедні доріжки. Вроцлав - також місто фестивалів - тут щороку відбуваються численні музичні, театральні, кіно та літературні заходи.  У 2011 році місто також завоювало звання Європейської столиці культури.

Міська інфраструктура добре розвинена: вроцлавські підприємства випускають автобуси, залізничні вагони та локомотиви (завод Pafawag), хімічну продукцію та електроніку. Вроцлав – важливий залізничний вузол Польщі, аеропорт Вроцлава «Страховице» має міжнародний статус (літаки здійснюють регулярні рейси у Франкфурт, Мюнхен, Копенгаген, Париж та Варшаву), в місті також знаходиться річковий порт.

Вигідне географічне положення, розвинена інфраструктура та активне культурне життя сприяють тому, що тисячі студентів зі всього світу приїжджають навчатися у місто Вроцлав.

Університети Вроцлава

Вроцлав – це сучасний європейський та освітній центр, в якому отримують освіту та підвищують свою професійну кваліфікацію представники різних країн світу. Тут знаходиться аж 31 університет, кожен з яких пропонує принаймні десяток або більше спеціальностей. Більше того, інститути Вроцлава вважаються одними з кращих з точки зору багатої та різноманітної освітньої пропозиції для студентів. Зокрема, вроцлавські університети пропонують такі спеціальності, навчання на яких можливе лише в цьому місті.

Освітні послуги представляють такі ВНЗ Вроцлава як: Вроцлавський політехнічний університет, Міжнародний університет логістики і транспорту, Вроцлавський університет, Економічний університет Вроцлава, Медична академія ім. Сілезських Пястов, Економічна академія ім. О. Ланге, Академія мистецтв, Вища банківська школа, Вроцлавська вища школа прикладної інформатики, Академія сухопутних військ та багато інших.

У 2019 році Вроцлавська політехніка зайняла 6 місце у рейтингу Persperkywy, де були представлені всі державні вищі навчальні заклади Польщі. А Вроцлавський університет отримав 8 місце в цьому рейтингу.

Навчання в Польщі у Вроцлаві - запорука перспективного майбутнього

Місто над Одрою має не лише відоме минуле, але й сьогодення та майбутнє. Вроцлав називають "символом інновацій та успіху", завдяки динамічному економічному зростанню, збільшенню іноземних інвестицій, а також розвитку ділового середовища. Одним з показників цього є функціонування у місті багатьох відомих компаній, що забезпечує цікаві та широкі перспективи працевлаштування. Серед них є такі бізнес-гіганти, як Nokia, Dolby, Ryanair, HP і навіть Google.

У цьому місті не складає труднощів знайти роботу.  Завдяки такій кількості відомих світових компаній, потреба у нових співробітниках у Вроцлаві постійно зростає. Особливо великий попит на працівників будівельної, транспортно-логістичної, гастрономічної, харчової та медичної галузей. Кількість безробітних у Вроцлаві становить менше 6% населення, і це один із найнижчих результатів у Польщі. Тож проблем із працевлаштуванням, в тому числі й для випускників вроцлавських вишів немає.

Навчання в Польщі у Вроцлаві - це прекрасна можливість почати здійснювати свої мрії та досягати власних цілей.

Навчання в Польщі для українців у Вроцлаві – це те, чим успішно займаються спеціалісти Slavic Languages Center вже протягом десяти років. Тож, якщо потребуєте допомоги зі вступом у вроцлавські виші - сміливо звертайтеся і ми допоможемо втілити Вашу мрію в майбутнє.

Університети у Вроцлаві

  • Приватний університет
  • 23 місце в рейтингу Perspektywy серед приватних ВНЗ Польщі
  • Вартість навчання: 3600-5400 злотих/рік – польською мовою, 1620-2250 євро/рік – англійською мовою Детальніше
  • Державний університет Польщі
  • 4 місце в рейтингу Perspektywy серед економічних університетів Польщі
  • Вартість навчання: 2100 євро/рік – польською мовою, 2500 євро/рік – англійською мовою Детальніше

 

  • Державний університет
  • 4 місце в рейтингу Perspektywy серед університетів Польщі
  • Вартість навчання: 2500 євро/рік – польською мовою, 3000 євро/рік – англійською мовою Детальніше