Варшавська Школа Кіно в Варшаві ≡ WSF — Warszawska Szkoła Filmowa Warszawa

Варшавська Школа Кіно: факультети, вартість навчання

Варшавська Школа Кіно - це приватна кіношкола, заснована у 2004 році у Варшаві. Заснована Фондом Освіти та Мистецтва Фільму Мачеєм Слесіцким та Богуславом Лінда  LATERNA MAGICA в 2004 році.

У 2015 році школа отримала номінацію "Оскар" на твір "Наше прокляття" режисера Томаша Слівінського. З 2011/2012 навчального року він має повноваження вищого навчального закладу.

У жовтні 2013 року відкрив перший в Польщі бакалаврат з напрямку - Створення Відео Ігор. В 2015/2016 навчальному році школа відкриває напрямки англійською мовою.

Творці Школи створили власну освітню програму, яка стала результатом численних нагород, вже з першого року. Навчальний план був створений за моделлю кінофільмів у Європі та США, таких як знаменита студія Нью-Йорка Actor’s Studio. Навчальні навички у кінотеатрі є пріоритетом у навчанні. Студенти беруть участь у практичних заняттях, що проводяться професійно активними представниками фільмового середовища, та співпрацюють один з одним у виробництві дипломних фільмів.

Діячі польського кіно,вони ж являються і викладачами Варшавської Школи Кіно: Богуслав Лінда, д-р Мачей Слесіцкий, проф. Богдан Дзьворський, д-р. Анджей Рамлау, Анджей Вольф, проф. Кшиштоф Зануссі, Магдалена Лазаркевіч, Яцек Бончик, Міхал Урбаняк, Марчин Пшибиловіч, д-р Кетрін Тераса, Марек Бродський та інші.

З травня 2010 року, школа розташована в окремій будівлі площею 2600 квадратних метрів,  в районі Варшави Золібож(Żoliborz), поруч зі станцією метро Гданськ(Dworzec Gdański).

В останні роки Варшавська кіношкола організувала або спільно організувала десятки культурних заходів по всій країні. Найважливіші циклічні події це: ScriptFiesta - Фестиваль сценаристів, Kameralne Lato, Європейський фестиваль молодого кіно та польський незалежний кінофестиваль, Шкільний кінофестиваль, Польська олімпіада з кіно та соціальної комунікації, з 2009 року WSF організовує для Польського кіноінституту власний проект Академ