Університет Вістула в Варшаві - VISTULA University Warsaw

VISTULA University: факультети, вартість навчання
VISTULA University: факультети, вартість навчання
VISTULA University: факультети, вартість навчання

Університет Вістула - один з кращих приватних університетів Польщі. Був заснований як Вища школа економіки та інформатики в Варшаві в 1996 р. В 2011 році перейменований в університет VISTULA, а з 2012 року назву вузу було змінено на Академію фінансів і бізнесу VISTULA. Розташований в одному з найбільш швидкорозвиваючих міст Європи, університет пишається унікальною міжнародною атмосферою та студентами, що приїжджають більш ніж з 26 країн світу.

У рейтингу «Wprost» 2011 р університет Вістула в Варшаві зайняв почесне 8 місце, опинившись одним з кращих національних університетів Польщі.

Зусилля ВНЗ були оцінені і в рейтингу «Перспективи», в якому університет посів 18-е місце в 2011 р і виграв спеціальний приз за найбільший стрибок у рейтингу серед недержавних установ.

У 2019 Uniwersytet Vistula w Warszwie займає п'яте місце в рейтингу Perspektywy серед недержавних вузів Польщі.

Також ВНЗ зайняв перше місце в 2018 і 2019 роках в рейтингу Perspektywy в категорії «Інтернаціоналізація» і перше місце в рейтингу ELA в категорії «Менеджмент».

Академія Вістула також отримала титул Ambasadora Polskiej Nauki і престижний сертифікат "Uczelnia Liderów" ("Школа лідерів") за підготовку висококваліфікованих фахівців, що володіють сучасними знаннями і відповідають очікуванням роботодавців як на місцевому, так і міжнародному ринку праці.

Що пропонує Akademia finansów i biznesu Vistula?

Програми подвійного диплому - можливість навчання одночасно на двох факультетах та отримання відразу д