Collegium Civitas University Warszawa — Університет Колегіум Сівітас у Варшаві

Collegium Civitas
Collegium Civitas

Collegium Civitas є провідним приватним університетом розміщеним у самому центрі Варшави, який був створений у 1997 році під патронатом п'яти Науково-Дослідних Інститутів Польської Академії Наук.

Головний офіс вищого навчального закладу знаходиться на 12 поверсі Палацу культури і науки.

Сьогодні в Collegium Civitas Варшавa навчається близько 1700 студентів і аспірантів, викладацький склад університету – понад 200 відомих вчених і практиків. Collegium Civitas пропонує навчання високої якості на соціальних і політичних факультетах. Знання, отримані в університеті дозволяють отримати практичні навички, розширити кругозір і сформувати світогляд дорослої людини. Також університет має право присвоювати ступені бакалавра, магістра та доктора наук.

Про високий рівень викладання свідчать численні нагороди університету: Collegium Civitas шість разів поспіль отримував I місце у рейтингу журналу "Вища освіта" в категорії приватних вузів, а також перше місце в рейтингу університетів 2018 р. найкращі програми з соціології та міжнародних відносин.

Сучасні та практичні напрями навчання Collegium Civitas University

Студенти Collegium Civitas вибирають навчальні напрями насамперед з точки зору перспективи особистого розвитку. Навчальні програми університету розроблені спільно з діловими партнерами. Студенти Collegium Civitas готуються не лише до проходження екзаменаційних сесій, а і до практичного використання набутих знань. Значна частина курсу складається з практичних занять, на яких студенти займаються приготуванням бізнес-планів та презентацій, виконують розрахунки та проводять дослідження.

Тренінги та можливість проходження стажування підвищують кваліфікацію студентів та допомагають набути практичного досвіду. Часто студентам Collegium Civitas після за