Суспільна Академія Наук в Варшаві ≡ SAN — Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

Суспільна Академія Наук: факультети, вартість навчання

Суспільна академія наук у Варшаві була заснована в 1994 році. До кінця 2011 року вона діяла під назвою Суспільний коледж підприємництва та менеджменту. Отримання права приcвоювати докторські звання призвело до того, що, за рішенням міністра науки і вищої освіти Польщі, університет отримав право називатися «Академією».

Нижче розглянемо основні переваги отримання освіти в Суспільній академії наук.

Почесні місця в рейтингах

Академія суспільних наук у Варшаві - відомий приватний ВНЗ Польщі, який щорічно займає провідні місця в рейтингах вищих навчальних закладів. У 2019 Академія суспільних наук у Варшаві посіла одинадцяте місце серед приватних вишів Польщі в рейтингу «Perspektywy».

  • Університет налічує близько 18 тис. студентів і 34 тис. випускників.
  •  Університет має міжнародну акредитацію NEASC.

Згідно з опублікованими Міністерством Науки та Вищої освіти результатами дослідження, Akademia San була найбільш бажаним вибором кандидатів серед усіх недержавних вишів у Польщі. У минулому році навчання університет вибрали понад 3600 осіб. Отримані результати свідчать про привабливість освітньої пропозиції і підкреслюють високу якість навчання.

Міжнародна співпраця

Однією із переваг Суспільної академії наук є співпраця з американським університетом Clark University (США). Завдяки чому студенти мають можливість взяти участь в програмах обміну та отримати американський диплом або пройти стажування за кордоном.

Широка пропозиція закордонних виїздів в рамках програми Erasmus, Жан Монет і Леонардо да Вінчі.

Загальнонаціональний рівень університету

SAN є загальнонаціональним університетом, його кампуси розташовані в В