Університети Варшави і ВНЗ — Навчання в Варшаві

Щороку велика кількість іноземців-випускників середніх шкіл вирішують розпочати навчання саме у Варшаві. Популярність цього вибору не є несподіванкою. Оскільки навчання у Варшаві дає шанс на особистісний розвиток і приносить цікаві перспективи на майбутнє. Рівень безробіття в столиці вкрай низький і наразі становить лише 1,8%, тому, навіть, у молоді не повинно виникнути проблем із початком програми стажування чи першої роботи.

Крім того, Варшава - найбільший науковий та культурний центр Польщі, що є величезною перевагою цього міста. Завдяки чому процвітає студентське життя у столиці.

Великий вибір вищих навчальних закладів Варшави та широка навчальна пропозиція, яка задовольнить навіть найвимогливіших, притягує абітурієнтів з різних куточків світу. У місті є кілька десятків хороших коледжів, як державних, так і приватних. Однак широкий вибір, як правило, ускладнює процес прийняття рішення. Через те, що велика кількість варіантів вимагає ретельного розгляду, який з них буде найпродуктивнішим.

Навчання в Польщі: як обрати інститут?

Державний чи приватний університет?

При виборі ВНЗ більшість людей зазвичай обирають державні університети. Обґрунтовуючи свій вибір тим, що вони мають добру репутацію і надають кращу якість знань. Дане переконання багатьох людей пов’язане зі стереотипом, що приватні школи гірші, а освіта, яку вони надають, є менш цінною. Однак сьогодні межа між державною та недержавною освітою все більше розмивається. Роботодавці порівняно рідко оцінюють потенційних кандидатів через цей ракурс. А все більше приватних навчальних закладів мають високі рейтинги, є більш мобільними в плані інновацій і міжнародної співпраці, пропонують ціка&