Університети Щецина

ЩЕЦИН (пол. Szczecin) – місто Польщі, яке знаходиться в північно-західній частині країни на берегах річки Одра та є адміністративним центром Західно-Поморського воєводства. В 1945 році за рішенням Потсдамської конференції Щецин увійшов до складу Польщі, хоча до цього знаходився у складі Німеччини, а в ХІХ – на початку ХХ ст. навіть вважався головним портом Берліна.

Щецин – перспективний туристичний центр Польщі, щорічно місто відвідують до 400 тисяч туристів. Туристичні агенції міста пропонують захоплюючі програми – «Підвали Старка» (екскурсія для гурманів – дегустація різноманітних напоїв світу), «Підземний Щецин» (екскурсія по 17-ти метровому, 5-рівневому підземному укриттю часів Другої світової війни), «Замок герцогів Померанії» (сьогодні тут проходять театральні постановки, виставки сучасного мистецтва та фотографії, історичні та археологічні семінари). Відвідувачів запрошують багаточисленні фестивалі (Вуличний фестиваль художників, Авіаційне шоу в Даб’є), міські свята (Дні моря, Дні української культури), паби, бари, ресторани, театри, музеї (наприклад, Національний музей Щецина), кінотеатри, а крім того, ваблять своєю красою чудові парки, ліси, озера. В Щецині діє масштабний науковий ярмарок (Експериментальна виставка EUREKA). Крім того, у міста активно розвиваються парусний спорт та гольф.

Вищі навчальні заклади Щецина пропонують якісну європейську освіту студентам із різних країн, розвинену інфраструктуру в сфері навчання – обладнані сучасними технологічними досягненнями навчальні лабораторії, комфортні гуртожитки, а також міжнародні програми обміну. В розпорядженні студентів міста – Поморська бібліотека з колекцією 1,5 млн. книжкових видань, а також відомий Читальний зал культури Далекого Сходу, який був відкритий в 2000 році Далай-ламою.

Щецин разом із сусідним містом Свиноуйсце створюють найбільший порт польської держави на Балтійському морі. Саме тут знаходяться три верфі (Stocznia Remontowa Gryfia, Stocznia Pomerania, Stocznia Szczecinska), польське пароплавство, а також функціонує аеропорт Щецин-Голенюв «Солідарність».

Сучасний Щецин – центр нафтохімічної та машинобудівної промисловості. У місті добре розвинена риболовна промисловість та є сталеливарний завод. В Щецині розміщені головні офісних великих польських компаній, наприклад, таких як відомого харчового виробника Drobimex, виробника будівельних матеріалів Komfort, пивоварного заводу Bosman та фармакологічної фабрики Cefarm. Враховуючи все це, можна стверджувати, що навчання в Щецині (Польща) - чудова можливість отримати якісну освіту та побудувати кар’єру в сучасному європейському місті.

ВНЗ Щецина для українців

Щецин - перспективний академічний центр Польщі, який з року в рік сердечно запрошує українських випускників на навчання. В Щецині знаходиться велика кількість коледжів та університетів, серед них: Академія мистецтв, Морська академія, Західно-поморський технологічний університет, Поморський медичний університет, Вища школа банківської справи, Західно-поморський університет бізнесу тощо.

Навчання в Щецині: ціна

Вартість навчання в Щецині буде залежати від того обраного університету, напряму та мови навчання. До прикладу, вартість навчання в Західно-поморському університеті бізнесу в Щецині становить від 4310 злотих/рік.

ВНЗ-партнери в містах Польщі

  • Приватний університет
  • 29 місце в ретингу Perspektywy серед приватних ВНЗ Польщі
  • Вартість навчання: 4300-4700 злотих/рік – польською мовою, 4500-4600 злотих/рік – англійською мовою Детальніше