Університет ім. Адама Міцкевича в Познані ≡ UAM — Uniwersytet im Adama Mickiewicza w Poznaniu

Університет імені Адама Міцкевича: факультети, вартість навчання

Університет ім. Адама Міцкевича в місті Познань (УАМ) є найстарішим і найбільшим державним університетом в східній і північно-західній Польщі. Його історія налічує 500 років, йдучи своїм корінням в спадщину Любранської  Академії, заснованої в 1519 році.

Університет у своїй сучасній формі відзначатиме столітній ювілей з дня заснування в 2019 році. Університет ім. Адама Міцкевича є одним з найбільших академічних центрів Польщі та має свої філії в Гнєзно, Каліші, Пілі і Слубіце.

Починаючи від 2008 року Poland’s National Conference of Doctoral Students щороку нагороджувала Університет ім. Адама Міцкевича званням «Найкраща установа вищої освіти в Польщі».

Переваги

Університет має свої департаменти і центри, розташовані в 50 будівлях по всьому місту.

  •  Бібліотека університету - одна з кращих в країні, тут знаходиться більше 4 мільйонів томів. Щороку вуз організовує курси студентам-іноземцям для вивчення польської мови і культури.
  •  В університеті навчається більше 47 тисяч. студентів та більше 1300 аспірантів.
  • На сьогоднішній день працюють біля 3000 наукових співробітників, у тому числі 264 штатні професори, 439 доцентів і 1617 старших викладачів с науковим ступенем кандидата наук та доцента.
  •  Основні напрями навчання в університеті: гуманітарні науки, соціальні науки, природничі науки, а також науки пов'язані з мистецтвом.
  • Університет  пропонує програми бакалавра польською, англійською та німецькою мовою, програми магістра - польською, англійською та датською мовою, індивідуальні докторські програми англійською мовою.
  •  В даний час навчання та дослідження проводяться в 49 областях .

Диплом &#