School of Form

sof-logo-czyste

Програма навчання School of Form (напрямок Дизайн), підготовлена іногороднім відділом SWPS в Познані, отримала нагороду в конкурсі Міністерства науки і вищої освіти. School of Form був у числі нагороджених 9 непублічних ВНЗ у Польщі. За програму навчання I рівня одержали дотацію у розмірі 1 млн злотих для подальшого розвитку і вдосконалення навчальної програми.

В обґрунтуванні результатів конкурсу Міністерства науки і вищої освіти ми читаємо: Заняття на цьому напрямку ведуться гуманістами, художниками і дизайнерами. Кожна проектна дисципліна була приписана до гуманітарної області. Завдяки цьому навчання практичним навичкам було розширено за рахунок включення аспектів, зокрема, соціологічних, психологічних і антропологічних, що дозволяють адаптувати знання і навички майбутніх дизайнерів до потреб сучасної людини.

ЧАСТИНА SWPS

School of Form є частиною SWPS Гуманітарного університету (в скороченні: Університету SWPS) - першого в Польщі, а також у Центральній та Східній Європі непублічного університету. Це означає, що випускники School of Form отримують ступінь бакалавра і диплом Гуманітарно-суспільного університету SWPS напрямки дизайну на іногородньому факультеті в Познані. Університет є престижним науковим закладом, що підтверджує оцінка Міністерства науки і вищої освіти (2013). Сильну позицію Університету SWPS на ринку освіти підкреслює постійну присутність у рейтингах. У найбільш важливим для вишів у Польщі рейтингу «Перспективи» за 2014 р. ми були в черговий раз визнано кращим непублічним вузом суспільно-гуманітарного профілю. Університет SWPS відрізняє:

18-річний досвід, 15 тисяч студентів, кампуси в п'яти містах: Варшаві, Познані, Вроцлаві, Катовіце і Сопоті, видатні кадри: 75 професорів, 59 докторів наук, 183 кандидата наук, 9 напрямків у бакалавраті та магістратурі, 100 напрямків на післядипломному навчанні, 3 напрями в аспірантурі, 5 прав визнання кандидатського ступеня, 3 права визнання ступеня доктора наук, щомісяця понад 870 коментарів наших експертів у засобах масової інформації. МАЙСТЕРНІ

Всі заняття, в тому числі теоретичні, мають формулу відкритих, інтерактивних майстер-класів. Ми використовуємо практичні заняття з експериментального і концептуального проектування, які закінчуються поданням рішення. Кожне завдання враховує проект, який може бути простим ескізом, моделлю, більш просунутим прототипом або повністю функціонуючим об'єктом.

Де?

Ключовим елементом нашої філософії в навчанні дизайну є спосіб організації простору довкола нас. School of Form - це максимально відкрита будівля, як з функціональної, так і архітектурної точки зору, без штучних бар'єрів, що відокремлюють викладача і студентів один від одного.

Яким чином?

Основною ідеєю нашого підходу до навчання є невимушений і вільний обмін інформацією між усіма, таким чином, щоб обмін оригінальними концепціями та ідеями відбувався практично навколо нас. Це допомагає збільшити нашу творчу енергію і дозволяє будь-якій людині культивувати свою індивідуальність і вдосконалювати спільну роботу. Ціна за навчання англійською мовою: 5800 євро/рік

Ціна за навчання польською мовою: 14 800 злотих/рік

Новий напрямок Архітектура:

Ціна за навчання на Архітектурі в 2018/2019 році - 7 500 злотих / рік

Новина 2018! Архітектура (Диплом інженера 4 роки), новий факультет аккредbтований Міністерством Освіти Польщі.

Навчання по "прикладу". Щоб краще зрозуміти завдання, гарним способом для цього є приклад, який дасть студентам візуальне поняття що саме стоїть перед ними.
Ставка на практичні заняття, співпрацюють знамениті польські та іноземні архітектори, які будуть проводити зі студентами стажування, практики і заняття. Майстерня доступна для студентів 24 години на добу, що означає- студенти зможуть в будь-який час вчитися, творити і реалізувати в життя свої ідеї, думки, проекти.
ЩО ТАКЕ КОМУНІКАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН?

Комунікаційний дизайн є одним з найбільш швидко розвиваються галузей дизайну, пов'язаних із створенням достовірної комунікації і ефективних способів взаємодії. Студенти комунікаційного дизайну навчаються використанню традиційного знаряддя і створення нових методів, спрямованих на створення бренду, збільшення привабливості маркетингового повідомлення, а також поширенню значних для суспільства інформацій і цінностей. Заняття за фахом. Графічне проектування, зовнішня реклама, проектування для потреб інтернету, сценічний дизайн – створення візуально привабливого простору для фільмів, театру та концертів, це одне з багатьох умінь, які набувають студенти.
Одним з найбільших переваг спеціалізації комунікаційний дизайн, є надихаюча команда фахівців - практиків з Едгар Бонк, Вєслав Бартковського, Крисем Лукомським, Моніка Гурська і Рене Вашкевич. Заняття мають форму міждисциплінарних проектів, часто у співпраці з польськими та закордонними компаніями, у яких студенти, працюючи в командах, з першого курсу зіставляють свої ідеї з реальною роботою комунікаційного дизайнера.
ЩО ТАКЕ DOMESTIC DESIGN?

Domestic design це проектування предметів у контексті нашого повсякденного життя, ритуалів, звичок. Спеціалізації інтер'єрний дизайн - багата і різноманітна навчальна програма в галузі дизайну інтер'єру, архітектури простору, проектування візерунків, створення предметів повсякденного вжитку з дерева, глини, фарфору, тканини та інших матеріалів і гуманістичного підходу до дослідження соціальних тенденцій і людських потреб. Практичні і засновані на дискусії заняття допомагають студентам знайти натхнення для пошуку власних рішень. Студенти також мають можливість співпрацювати у створенні проектів з глобальними брендами, у тому числі компаніями IKEA і Schattdecor.

Авторами спеціалізації Інтер'єрний Дизайн є видатна команда викладачів і фахівців: Агнешка Якобсон-Целецка, Павло Гробельний, Ярослав Хульбуй, Зузанна Скальска і Ганна Круликевич. Спеціальність особливо виділяється численними майстер-класами, які проводяться у фахових майстерень: керамічна, швейна, комп'ютерна та фотографічна.
ЩО ТАКЕ FASHION DESIGN?

Навчання на спеціалізації фешн дизайн дозволяє студентам докладно пізнати моду. Теоретичні лекції з історії моди і вивчення тенденції, дадуть їм основу в пошуках натхнення для своєї колекції, а практичні майстер-класи, спрямовані на навчання мистецтва шиття вручну, обслуговування швейних машин, ткацтва, вишивки, в'язання гачком, створення покроїв і візерунків, малюнка, розмальовки тканин, дозволяють проводити ідеї в життя. Крім того, студенти мають можливість вивчати допоміжні методи роботи дизайнерів, такі, як підготовка проектної документації, основи фотографії та обслуговування комп'ютерних програм. Завдяки співпраці університету з підприємствами, які діють на ринку одягу, студенти отримують досвід роботи, беручи участь у співробітництві по створенню проектів, а також проходять стажування та практики.
ЩО ТАКЕ INDUSTRIAL DESIGN?

Студенти дізнаються сучасні виробничі технології, основу проектування, вивчать методи соціальних досліджень, необхідних дизайнеру. На підставі реальних прикладів пройдуть через весь процес проектування, починаючи з концепції планування і створення прототипів, до реалізації. Заняття з предметів таким, як ергономіка, біоніки, матеріал і його структура, параметричне проектування, робототехніки та ін., формують свідомого і сміливого дизайнера, володіє практичними знаннями, повністю готового до співпраці з промисловістю. Серед багатьох переваг спеціалізації - промисловий дизайн, спеціалізація виділяється своєю видатною командою викладачів-дизайнерів і архітекторів: Оскар Зента, Мацей Сюди і Кшиштоф Кубасек, поруч проектів у співпраці з компаніями та індивідуальним підходом до розвитку практичних умінь, кожного студента під час майстер-класів.
ЩО ТАКЕ МАГІСТРАТУРА В SOF?

Магістратура за напрямком дизайн призначені для людей, які мають початкову дизайн базу і які хочуть не тільки вдосконалювати свою майстерність дизайнера, знання цілого процесу і методів роботи, але і також отримати суттєву перевагу над конкурентами на ринку. Студенти під час 4-х семестрів будуть вивчати питання взаємопроникнення дизайну з мистецтвом, наукою та економікою. Навчаться використовувати знання з суспільних і гуманітарних наук для цілей проектування, дізнаються методологію проведення досліджень. Зрозуміють механізми ринку і співпраці з промисловістю і ширше - з бізнесом. Ну і нарешті розвинуть навички презентації себе як дизайнера, власних проектів, а також ідей, що їх супроводжують. Навчання на магістратурі за напрямом Дизайн комплексно готує до роботи в дизайн-команді, а також індивідуальній роботі, як для комерційних підприємств так і державному секторі.
ЩО ТАКЕ ДИЗАЙН ВІЗУАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ

Повідомлення про обмін інформацією. Сила переданої інформації залежить від вибору відповідного середовища. Коли обидва одержувача і відправника спілкуються на тією ж мовою, яку розуміють обидві сторони, комунікація стає ефективною. Сьогодні дизайнер комунікації стикається з новими викликами. У будь-якій конкретній ситуації, дизайнер він або вона повинен вирішити, яка буде найбільш підходяща форма спілкування. Щоб зробити правильний вибір, дизайнер повинен зрозуміти від одержувача повідомлення для того, щоб ознайомитися з оточенням одержувача, його сферу діяльності, симпатії та антипатії. Щоб зрозуміти складність професії дизайнера комунікацій, студенти будуть виконувати завдання в громадських організаціях і у партнерів у державному секторі. Під час навчання, студент буде мати можливість практикувати ефективну роботу з отриманням коштів, включаючи обмежений бюджет, брак часу та інші обмеження. Крім того, студенти також дізнаються, що результат проектної діяльності так само важливий, як художня форма.
ЩО ТАКЕ ДИЗАЙН ПРОДУКТУ

На факультеті дизайн продукту кожен проект починається з дослідження: студенти вивчають контекст, а також реальні потреби та можливості. Студенти будуть працювати з керамікою, тканинами і деревом, навчаться ліпити з глини, для токарного верстата і підготувати форми для промислового виробництва порцеляни. Студенти будуть вивчати секрети будівництва, роботи з твердої деревини, фанери і шпони. Також дізнаються техніки плетіння ниток і переплетень, а також принципів природного фарбування тканин і розробці моделей. Більш того, дізнаються про нові технології, програмування та операційних роботах, 3D-принтерах і параметричних машин, а також малюванні, моделюванні, фотографії, підготовці документації і презентацій. Деякі проекти проводяться у співпраці з зовнішніми компаніями і надасть вам базові знання по роботі в реальних умовах.
Основна перевага конструкції продукту є титулована команда фахівців з Агнешка Якобсон-Целецка, Павло Гробельного, Ярослав Гулбой, Скальской Сюзанна і Ганна Крулікевич, а також численні майстер-класи в професійних студіях: кераміка, пошиття, комп'ютер і фотографії.