Університети Познані

ПОЗНАНЬ (пол. Poznań) – це п’яте за чисельністю населення місто в Польщі, адміністративний центр Великопольського воєводства. Місто розташоване на річці Варта, в центрі західної частини країни.

Познань особливо привабливе місто для всіх мандрівників завдяки таким значущими об’єктам і пам’яткам архітектури, як: Тумський острів, з його Кафедральним Собором, який є прадавнім храмом Польщі, Ринкова площа, на який височіє Ратуша епохи Відродження, Палац Дзялинських з неокласичним фасадом, Палац Гуркув, фонтан Прозерпіни та безлічі інших. Познань – винахідлива. В якому іншому місті ви знайдете пам’ятник діалекту, яким в Познані є старий Марих з велосипедом. Познань – казкова. Візитівкою міста є козлики, яким за легендою вдалось уникнути неминучої смерті в казанку від руки кухаря, для того, щоб тепер весело буцатися на башті Ратуші. Познань – поважна, вшановує пам'ять своїх жителів. Біля палацу Міцкевича знаходиться пам’ятник жертвам Червня 1956 року, нагадуючи про страйки робочих проти комуністичного режиму.

Свої міські права Познань отримала ще в 1253 році (Магдебурзьке право), що стало немаловажним фактором в досягненні високого рівня розвитку. Незважаючи на те, що Познань тісно пов’язана зі своєю історією та овіяна традиціями минулого, столиця Великопольського регіону енергійна та сучасна, адже представляє собою головний економічний, торгівельний, культурний, науковий і туристичний центр західної Польщі. ВНЗ Познані представлені такими вищими навчальними закладами, як Університет ім. Адама Міцкевича, Познаньський політехнічний університет, Познаньський економічний університет, Університет природничих наук, Познаньський університет медичних наук та іншими.

Пройти стажування або отримати свою першу роботу після навчання в університеті випускники можуть в одній з польських або транснаціональних компаній, серед них – Tesco, British American Tobacco, Rossmann, Pearson IOKI, Volkswagen Group Polska, PSI Polska, Deutsche Bank Polska S.A та інші. Приїжджайте в Познань, щоб відкрити для себе це місто та стати по-справжньому щасливою і успішною людиною!

ВНЗ-партнери в містах Польщі

  • Державний університет Польщі
  • 3 місце в рейтингу Perspektywy серед університетів Польщі
  • Вартість навчання: 2500-4000 євро/рік – польською мовою, 2500-3200 євро/рік – англійською мовою Детальніше...
  • Приватний внз Польщі
  • School of Form відрізняється інноваційною програмою навчання, поєднує в собі дизайн з гуманітарними та суспільними науками з упором на тісну співпрацю з підприємствами в Польщі і в усьому світі.
  • Школа була створена колективом експертів під керівництвом Лідевіі Еделькорт. Детальніше...