Університети Познані

Познань (пол. Poznań) – це п’яте за чисельністю населення місто в Польщі, адміністративний центр Великопольського воєводства. Місто розташоване на річці Варта, в центрі західної частини країни.

Познань особливо привабливе місто для всіх мандрівників завдяки таким значущими об’єктам і пам’яткам архітектури, як: Тумський острів, з його Кафедральним Собором, який є прадавнім храмом Польщі, Ринкова площа, на який височіє Ратуша епохи Відродження, Палац Дзялинських з неокласичним фасадом, Палац Гуркув, фонтан Прозерпіни та безлічі інших. Познань – винахідлива. В якому іншому місті ви знайдете пам’ятник діалекту, яким в Познані є старий Марих з велосипедом. Познань – казкова. Візитівкою міста є козлики, яким за легендою вдалось уникнути неминучої смерті в казанку від руки кухаря, для того, щоб тепер весело буцатися на башті Ратуші. Познань – поважна, вшановує пам'ять своїх жителів. Біля палацу Міцкевича знаходиться пам’ятник жертвам Червня 1956 року, нагадуючи про страйки робочих проти комуністичного режиму.

Свої міські права Познань отримала ще в 1253 році (Магдебурзьке право), що стало немаловажним фактором в досягненні високого рівня розвитку. Незважаючи на те, що Познань тісно пов’язана зі своєю історією та овіяна традиціями минулого, столиця Великопольського регіону енергійна та сучасна, адже представляє собою головний економічний, торгівельний, культурний, науковий і туристичний центр західної Польщі.

Навчання в Польщі – Познань для абітурієнтів

Велика кількість українських абітурієнтів розглядають можливість навчання в Польщі. Познань – один з найстаріших і найбільших академічних центрів Польщі. У ньому працюють численні державні та приватні університети, саме тому освітня пропозиція дуже велика.

Університети м. Познань дбають про високий рівень освіти. Завдяки чому випускники можуть розраховувати на кращі умови працевлаштування та знайти роботу в компаніях, які зараз працюють у секторах, що динамічно розвиваються.

Пройти стажування або отримати свою першу роботу після навчання в Познані випускники можуть в одній з польських або транснаціональних компаній, серед них – Tesco, British American Tobacco, Rossmann, Pearson IOKI, Volkswagen Group Polska, PSI Polska, Deutsche Bank Polska S.A та інші.

Крім того, студенти, які закінчили познанські університети, можуть розраховувати на заробітки, набагато вищі, ніж студенти інших вишів Польщі. Дуже часто вже на початку кар’єри студенти познанських вишів отримують зарплату, що досягає рівня середнього по країні.

Вступити в Познань – університети для тебе!

ВНЗ Познані представлені такими вищими навчальними закладами, як Університет ім. Адама Міцкевича, Познаньський політехнічний університет, Познаньський економічний університет, Університет природничих наук, Познаньський університет медичних наук та іншими.

Обирайте ВНЗ м. Познань, щоб відкрити для себе це місто та стати по-справжньому щасливою і успішною людиною!

А якщо Вам потрібна допомога зі вступом у ВНЗ Познані – звертайтесь до спеціалістів Slavic Languages Center. Наша агенція вже більше 10 років спеціалізується на вступі українських абітурієнтів до університетів Польщі. Ми на безкоштовній консультації надамо повну інформацію щодо умов вступу та допоможемо стати студентом міста перспектив.

Університети Познані для українців

ВНЗ-партнери в містах Польщі

  • Державний університет Польщі
  • 5 місце в рейтингу Perspektywy серед університетів Польщі
  • Вартість навчання: 3000 злотих/сем. Детальніше...
  • Приватний внз Польщі
  • School of Form відрізняється інноваційною програмою навчання, поєднує в собі дизайн з гуманітарними та суспільними науками з упором на тісну співпрацю з підприємствами в Польщі і в усьому світі.
  • Школа була створена колективом експертів під керівництвом Лідевіі Еделькорт. Детальніше...