Університети Познані

Познань (пол. Poznań) – це п’яте за чисельністю населення місто в Польщі, адміністративний центр Великопольського воєводства. Місто розташоване на річці Варта, в центрі західної частини країни.

Познань особливо привабливе місто для всіх мандрівників завдяки таким значущими об’єктам і пам’яткам архітектури, як: Тумський острів, з його Кафедральним Собором, який є прадавнім храмом Польщі, Ринкова площа, на який височіє Ратуша епохи Відродження, Палац Дзялинських з неокласичним фасадом, Палац Гуркув, фонтан Прозерпіни та безлічі інших. Познань – винахідлива. В якому іншому місті ви знайдете пам’ятник діалекту, яким в Познані є старий Марих з велосипедом. Познань – казкова. Візитівкою міста є козлики, яким за легендою вдалось уникнути неминучої смерті в казанку від руки кухаря, для того, щоб тепер весело буцатися на башті Ратуші. Познань – поважна, вшановує пам'ять своїх жителів. Біля палацу Міцкевича знаходиться пам’ятник жертвам Червня 1956 року, нагадуючи про страйки робочих проти комуністичного режиму.

Свої міські права Познань отримала ще в 1253 році (Магдебурзьке право), що стало немаловажним фактором в досягненні високого рівня розвитку. Незважаючи на те, що Познань тісно пов’язана зі своєю історією та овіяна традиціями минулого, столиця Великопольського регіону енергійна та сучасна, адже представляє собою головний економічний, торгівельний, культурний, науковий і туристичний центр західної Польщі.

Навчання в Польщі – Познань для абітурієнтів

Велика кількість українських абітурієнтів розглядають можливість навчання в Польщі. Познань – один з найстаріших і найбільших академічних центрів Польщі. У ньому працюють численні державні та приватні університети, саме тому освітня пропозиція дуже велика.

Університети м