Опольський політехнічний університет ≡ Politechnika Opolska

Опольський політехнічний університет: факультети, вартість навчання

Опольська Політехніка - це технічний ВУЗ із 45-літньою традицією академічної освіти на європейському рівні, що дуже швидко розвивається і надає підготовку за технічним, економічним, гуманітарним та медичним напрямками. На шести факультетах навчаються близько 11 000 студентів. Наші випускники отримують диплом, що забезпечує конкурентоспроможність на європейському ринку праці. В сучасних наукових лабораторіях вчені та студенти можуть, між іншим, створювати імітацію землетрусу або досліджувати високу напругу та інфразвук. Університет розташований в красивому місті Ополє, званому Столицею Польської Пісні.

Програма Erasmus - Європа для Вас відкрита

Ми співпрацюємо з близько140 європейськими вузами в рамках програми Erasmus. Щороку ми приймаємо близько200 студентів з-за кордону, які навчаються у нас на англійській мові, в той час як100 студентів Політехніки користуються можливістю отримання освіти або стажування за кордоном. Стань одним з них!

Кандидати на навчання за кордоном

Кандидатам і студентам з-за кордону ми надаємо інформацію на польській, англійській, українській та російській мовах. Ми підтримуємо наших іноземних студентів в процесі інтеграції, в тому числі надаємо можливість відвідувати курс польської мови.

Ми з радістю запрошуємо абітурієнтів сконтактувати з Відділом Міжнародного Співробітництва.

Співпраця з США

Опольська Політехніка тісно співп