Університети Ополе

Ополе (пол. Opole) – чарівне польське місто, яке розташовано на річці Одра та є адміністративним центром Опопльського воєводства. Це основний культурний, економічний, академічний та науковий центр регіону.

Ополе може похвалитися не тільки гарним Старим містом, але й іншими арт об’єктами. Найцікавіші пам’ятки міста: Пястовська башта 13-го століття, готичний Кафедральний Собор св. Хреста, храм та монастир ордену францисканців з Пястівською каплицею – мавзолеєм Пястов, Ратуша, побудована за зразком флорентійського PalazzoVecchio, барокові кам’яниці, які оточують Ринкову площу в Старому місті. В районі Берковице знаходиться етнографічний музей-заповідник опольського села, в який перенесені будинки з опопольського регіону.

Ополе відомий і багатьма культурними подіями, які мають важливе значення для Польщі та Європи. Найбільш відомі серед них – щорічний Національний фестиваль пісні, Міжнародний фестиваль Бунів, Театральний Тиждень, Фестиваль авторської пісні.

Вступити в Ополе - університет для тебе!

Місто Ополе в Польщі – це місцевість з дуже привабливою культурною, а також освітньою пропозицією. Серед державних коледжів та університетів в Ополі, можна виокремити Опольський політехнічний університет та Опольский університет (Opole University), які пропонують безкоштовну освіту для власників карти поляка. В Ополі також є приватний ВНЗ – Вища школа банківської справи.

Навчання в Польщі: Ополе для студентів з України

Навчання українців у Ополі має ряд переваг, серед них:

  • можливість отримати якісну європейську освіту
  • студент має можливість не лише інтелектуального, а й професійного розвитку
  • значні інвестиції в університетські проекти, що сприяють розвитку науки і промисловості
  • розвиток приватних вищих навчал