Університети Ополе

ОПОЛЕ (пол. Opole) – чарівне польське місто, яке розташовано на річці Одра та є адміністративним центром Опопльського воєводства. Це основний культурний, економічний, академічний та науковий центр регіону.

Ополе може  похвалитися не тільки гарним Старим містом, але й іншими арт об’єктами. Найцікавіші пам’ятки міста: Пястовська башта 13-го століття, готичний Кафедральний Собор св. Хреста, храм та монастир ордену францисканців з Пястівською каплицею – мавзолеєм Пястов, Ратуша, побудована за зразком флорентійського PalazzoVecchio, барокові кам’яниці, які оточують Ринкову площу в Старому місті. В районі Берковице знаходиться етнографічний музей-заповідник опольського села, в який перенесені будинки з опопольського регіону.

Ополе відомий і багатьма культурними подіями, які мають важливе значення для Польщі та Європи. Найбільш відомі серед них – щорічний Національний фестиваль пісні, Міжнародний фестиваль Бунів, Театральний Тиждень, Фестиваль авторської пісні.

Місто Ополе та опольський регіон в цілому – це місцевість з дуже привабливою культурною, а також освітньою пропозицією. Державні ВНЗ Ополе, такі як Опольський політехнічний університет та Опольский університет, пропонують безкоштовне навчання для власників карти поляка. Найяскравішим акцентом студентського життя в Ополе вважається Piastonalia – фантастична вечірка, під час якої студенти опольських ВНЗ беруть владу в місті в «свої руки».

ВНЗ-партнери в містах Польщі

  • Державний університет Польщі
  • 14 місце в рейтингу Perspektywy серед технічних ВНЗ Польщі
  • Вартість навчання: від 4 600 злотих/рік Детальніше
  • Державний університет Польщі
  • 18 місце в рейтингу Perspektywy серед університетів Польщі
  • Вартість навчання: 1 160 євро/рік Детальніше...