Люблінський політехнічний університет

Люблінський політехнічний університет: факультети, вартість навчання
Люблінський політехнічний університет: факультети, вартість навчання

Люблінський політехнічний університет – престижний технічний державний університет, що був заснований як Вечірня інженерна школа у травні 1953 р. за ініціативою Люблінського технічного співтовариства, з 1977 р. університет отримав сучасну назву - Lublin University of Technology.

Організація і штат.

Виконавчі функції в університеті здійснюються університетським сенатом і ректором. Університетський сенат встановлює правила внутрішнього управління університетом, вимоги для отримання вчених ступенів,обирає сфери і напрямки наукових досліджень, а також приймає рішення щодо розвитку й послуг університету. Сенат очолює ректор університету. Керівництво факультетами університету здійснюють декани.

Штатними працівниками Люблінського політехнічного університету працюють 1100 осіб, з них 550 осіб – академічні викладачі. Штатні працівники залучаються авторитетними експертами адміністрацій, колегій і державних органів.

Штатні працівники університету та студенти допомагають становленню репутації вищого навчального закладу як одного з найкращих і найбільш популярних в освітній галузі Польщі. Прекрk