Університети Любліна і ВНЗ - Навчання в Любліні

ЛЮБЛІН (пол. Lublin) – адміністративний центр Люблінського воєводства, який знаходиться у східній частині країни на річці Бистриця, приблизно в 100 км від польсько-українського кордону. Місто є скарбницею шедеврів мистецтва, історичних та архітектурних пам’яток. Туристів зі всього світу приваблюють: Старе місто (XVI ст.), площа Ринок, Домініканський собор (саме тут в 1569 році був підписаний акт унії про створення Речі Посполитої), Трінітарська вежа, Кафедральний собор.

Крім цього, Люблін, безперечно, є містом студентів. Широка академічна пропозиція, доступні ціни на проживання, розвинена інфраструктура та велика кількість місць для відпочинку приваблюють студентів із всього світу.

Навчання в Любліні - цікава альтернатива іншим академічним центрам Польщі. Виші Любліна мають хорошу репутацію та є досить престижними не лише у національному, але і в європейському масштабах. Люблінські університети мають відмінну наукову та дидактичну базу. Лабораторії та лекційні зали сучасні та добре обладнані, що сприяє наданню якісної освіти та практичних навичок.

Найстаріший навчальний заклад Любліна був заснований в 1567 році – єврейська Академія Талмуда (з ХХ ст. Школа мудреців). Пізніше освітні традиції продовжили викладачі Католицького університету (його найвідомішим студентом був Кароль Войтила – пізніше Папа Іван Павло ІІ).

Вступити в Люблін - університети для тебе!

Сьогодні в Любліні є 9 університетів, серед них 5 державних та 4 приватних, які щороку випускають понад 18 000 студентів. Серед ВНЗ Любліна найпопулярнішими є університет ім. Марії Склодовської-Кюрі, Політехнічний Люблінський університет, Вища школа суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля, Медична академія, Сільськогосподарська академія. Технічні, медичні, гуманітарні та природничі науки є основними пропозиціями університетів. Університети Любліна співпрацюють із закордонними університетами, завдяки чому студенти можуть брати участь у програмах обміну, при цьому вдосконалювати свої знання іноземних мов та отримувати безцінний досвід.

ВНЗ Любліна: вартість навчання

Вартість навчання у ВНЗ Любліна залежить від обраного навчального напряму, мови навчання та форми навчання. Ціна на навчання в Любліні складає орієнтовно від 1000 євро в рік.

В місті вищу освіту отримують понад 100 тисяч студентів з Польщі та інших країн світу, які можуть будувати успішну кар’єру на підприємствах міста. Аби залучити молодь університети створюють студентські організації, численні конкурси, надають стипендії, а також допомагають у пошуку стажувань.

Однак не тільки широка пропозиція люблінських university впливає на величезний інтерес студентів до цього міста. Багато амбіційних студентів зацікавлені в тому, аби навчатися і паралельно працювати. Перевагою Любліна є цілком можливе поєднання навчання і роботи.

Крім того, Люблін - місто, що приваблює студентів доступність житла. Тут кожен може за доступною ціною орендувати кімнату, квартиру або скористається пропозицією кімнат у гуртожитках - університетських чи приватних.

Розвинута транспортна мережа Любліна сприяє досить комфортному проживанню в місті. Крім автобусної та трамвайної мережі, в місті можна орендувати машини, велосипеди й скутери.

Сучасний Люблін пропонує жителям цікаве та різноманітне дозвілля. Тут постійно проводяться міжнародні фестивалі та ярмарки. Неповторну атмосферу розваг створюють місцеві театри, кінотеатри, клуби, дискотеки, ресторани та паби.

Також в Любліні створено сприятливе середовище для іноземних інвестицій, адже тут відкрили свої офіси такі міжнародні гіганти як Baxter Healthcare Corporation, Spectra, Raben Group B.V., Makro Cash & Carry, Carrefour, Deutche Bank, Tesco Plc. В місті знаходяться великі підприємства машинобудування, фармацевтичні та торгові фірми.

Люблін – місто натхнення, в якому кожен знайде себе. Студенти тут із задоволенням отримають професію, знайдуть друзів, розвинуть свої пристрасті, інтереси та реалізують мрії.

Якщо Вам потрібна допомога зі вступом у ВНЗ Любліна – звертайтесь до спеціалістів Slavic Languages Center. Ми на безкоштовній консультації надамо повну інформацію щодо умов вступу та допоможемо стати студентом міста, яке надихає.

Університети Любліна для українців

  • Державний університет Польщі
  • 9 місце в рейтингу Perspektywy серед технічних ВНЗ Польщі
  • Вартість навчання: 1000-1200 євро/рік Детальніше
  • Державний університет Польщі
  • 33 місце в рейтингу Perspektywy серед університетів Польщі
  • Вартість навчання: 1450-4000 євро/рік Детальніше