Університети Любліна і ВНЗ - Навчання в Любліні

ЛЮБЛІН (пол. Lublin) – адміністративний центр Люблінського воєводства, який знаходиться у східній частині країни на річці Бистриця, приблизно в 100 км від польсько-українського кордону. Місто є скарбницею шедеврів мистецтва, історичних та архітектурних пам’яток. Туристів зі всього світу приваблюють: Старе місто (XVI ст.), площа Ринок, Домініканський собор (саме тут в 1569 році був підписаний акт унії про створення Речі Посполитої), Трінітарська вежа, Кафедральний собор.

Крім цього, Люблін, безперечно, є містом студентів. Широка академічна пропозиція, доступні ціни на проживання, розвинена інфраструктура та велика кількість місць для відпочинку приваблюють студентів із всього світу.

Навчання в Любліні - цікава альтернатива іншим академічним центрам Польщі. Виші Любліна мають хорошу репутацію та є досить престижними не лише у національному, але і в європейському масштабах. Люблінські університети мають відмінну наукову та дидактичну базу. Лабораторії та лекційні зали сучасні та добре обладнані, що сприяє наданню якісної освіти та практичних навичок.

Найстаріший навчальний заклад Любліна був заснований в 1567 році – єврейська Академія Талмуда (з ХХ ст. Школа мудреців). Пізніше освітні традиції продовжили викладачі Католицького університету (його найвідомішим студентом був Кароль Войтила – пізніше Папа Іван Павло ІІ).

Вступити в Люблін - університети для тебе!

Сьогодні в Любліні є 9 університетів, серед них 5 державних та 4 приватних, які щороку випускають понад 18 000 студентів. Серед ВНЗ Любліна найпопулярнішими є університет ім. Марії Склодовської-Кюрі, Політехнічний Люблінський університет, Вища школа суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля, Медична академія, С