Лодзький університет — Uniwersytet Łódzki

Увага: Лодзинський університет знизив ціну на навчання для українців на 50%. Ознайомитися із вартість навчання на 2020-2021 р. можна в таблиці нижче (ціни вказані із врахування знижки).

Лодзький університет - державний університет, акредитований Міністерством науки й вищої освіти Польщі. Упродовж останніх 75 років став одним з провідних вищих навчальних закладів в країні. Його дипломи визнаються в усіх країнах Європейського Союзу.

Державний університет в Лодзі був заснований в 1945 р. Студентами ЛУ є громадяни більше ніж 70 різних країн світу. Університет налічує понад 3983 співробітників. Нині в ЛУ навчається близько 40 000 студентів. Лодзинський університет займає 6 місце в рейтингу Перспективи серед державних університетів Польщі.

Куди вступити в Лодзинський університет? Факультети й відгуки

Лодзький Університет пропонує навчання на 12 факультетах, на яких 80 напрямів навчання і більше ніж 167 спеціальностей. Крім цього функціонують близько 150 післядипломних напрямів, включаючи MBA і напрями дофінансовані EFS. Детальніше з переліком напрямів навчання і спеціальностями можна ознайомитися в таблиці нижче.

В університеті реалізується понад десять програм англійською мовою, серед яких: управління, інформатика, економіка, екологічна гідрологія, англійська філологія, менеджмент і фінанси, міжнародний маркетинг. Також є програми французькою мовою і німецькою мовою.

У 2002 році було розпочато магістерські математично-природничі міжфакультетські навчання, студенти яких можуть індивідуально - під керівництвом наукових керівників - обрати собі навчальний напрям, серед яких: біологія, хімія, фізика, інформатика та математика.

Навчальні напрями Лодзинського університету в Польщі мають сертифікати якості освіти, видані Комісією з акредитації університетів (UKA). До того ж багато напрямів отримали позитивний висновок щодо якості освіти Державної комісії з акредитації (PKA), серед них навчальний напрям інформатика та економетрія.

Студенти Лодзинського університету рекомендують свій вищий навчальний заклад. Важливим для них є висока якість навчання, але ще важливіше те, що університет робить акцент на практичному використанні отриманих знань. У 2010 році університет отримав звання Університет Року в опитуванні Студентського Форуму Business Centre Club. Випускники університету дуже високо цінуються роботодавцями, оскільки заняття проводяться таким чином, аби в поєднанні теорії й практики, підготувати всіх випускників до виконання професійних обов′язків.

Uniwersytet Łódzki: міжнародна співпраця

На сьогодні Лодзький Університет співпрацює з багатьма університетами в усьому світі. ВНЗ реалізує 97 міжнародних договорів про співпрацю з різними навчальними закладами. З них 35 - це загальноуніверситетські угоди, а 62 - факультетні. Лодзький університет бере участь у багатьох міжнародних програмах, серед яких: Жан Монне, ERASMUS +, LEONARDO DA VINCI, CAMPUS EUROPAE, Програма Балтійського університету.

Łódź Uniwersytet є членом таких міжнародних організацій: Європейська університетська асоціація EUA, Альянс університетів за демократію (AUDEM), INTER-University Dubrov, Agence Universitaire de la Francophonie (AUF), Асоціація європейських шкіл планування (AESOP), COPERNICUS-CAMPUS University Альянс за сталий розвиток.

ВНЗ також працює з такими європейськими університетськими мережами: Grupo Compostela de Universidades, Мережа неперервної освіти європейських університетів (EUCEN), Мережа інститутів та шкіл державного управління в Центральній та Східній Європі (NISPAcee), Наукова інформація для підтримки політики в Європі (SINAPSE), Академічна мережа для Центральної та Східної Європи (ANforCEE).

Співробітники університету реалізують також численні науково-дослідні проекти в рамках програм Європейського Союзу та інших проектів різних наукових грантів.

Завдяки введенню системи ECTS (Europejski System Transferu Punktów Kredytowych) на всіх факультетах та підписанню двосторонніх договорів програми Erasmus+, студенти можуть навчатися у 23 країнах Європи. Програма дає можливість провести семестр або рік за кордоном зi стипендією. Згідно з програмою існує також можливість пройти платне стажування в установі або фірмі за кордоном. Щороку виш приймає більше ніж 110 іноземних студентів і відправляє близько 500 польських студентів за кордон.

Uniwersytet Łódzki: подвійний диплом

В результаті співпраці з багатьма іноземними вишами, Лодзинський університет в Польщі дає можливість отримати подвійний диплом. Серед програм наступні:

 • Польсько-французька Програма Навчання в області менеджменту типу MBA (Факультет Управління з університетом Jean Moulin Lyon 3)
 • Польсько-американська Програма Навчання Менеджменту Executive MBA (Польсько-американський Центр спільно з Towson University і University of Baltimore)
 • Післядипломна освіта бакалаврат "Школа Французького Права" (Факультет Права й Адміністрації спільно з Uniwersytet François - Rabelais в Tours).
 • Післядипломна освіта магістратура: Французька магістратура в Юриспруденції - Європейський юрист (Факультет Права й Адміністрації спільно з Uniwersytet François - Rabelais w Tours)
 • Зайняття у рамках "Школи Німецького Права" (Факультет Права й Адміністрації спільно з Uniwersytet Wilhelma w Münster).
 • Польсько-американська Освіта в області Комерціалізації інноваційних підприємств і нових технологій (Центр Інновацій ЛУ спільно University of Texas w Austin USA)

Твоє життя після вступу в Лозинський університет: гуртожиток, дозвілля, студентське життя

Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Адже це час неймовірних перспектив, мрій про прекрасне майбутнє, віри у здійснення всіх бажань і надії на відкритість усіх дверей. Вступивши в Лодзинський університет можна досягти незвіданих висот.

Висококваліфіковані викладачі та сучасно матеріально-технічна база дають можливість отримати якісні знання. А різноманітні студентські організації та дослідницькі центри дозволять з користю провести вільний час.

В університеті функціонують наступні студентські організації: академічний ансамбль пісні та танцю "KUJON", шаховий клуб, академічний хор, асоціація студентських ініціатив та багато інших.

Лодзький Університет пишається новими дослідницькими центрами, такими як Центр Європейських Досліджень, Центр Досліджень і Перекладу, Науково-дослідний Центр Європейської Громадської Політики й Регіонального Розвитку, Дослідницький Центр Християнської Думки, Науково-дослідний Центр з вирішення Проблем Жінок і Центр Польського Комітету Співпраці з Alliance Française, Центр Патентної Інформації.

Університет має власний Центр Фізичного Виховання і Спорту, що складається з басейнів, спортивних залів, кабінету здоров'я та краси.

На базі ЛУ з 1952 року існує підготовчий факультет - Школа польської мови для іноземців. Це перше в Польщі відділення, засноване з метою навчання іноземців польській мові.

Університет в Лодзі має 10 гуртожитків, з більш ніж 4 тис. місць, що дозволяє забезпечити місцем проживання всіх іноземних студентів. Крім цього, ВНЗ також має 300 місць у двох хостелах.

Починаючи з 2002 року в Лодзинському університеті функціонує Академічне Бюро Кар'єр, що організовує навчання, профорієнтації та зустрічі з роботодавцями. На сайті www.biurokarier.uni.lodz.pl розміщені актуальні вакансії, практики й стажування.

Лодзинський університет: вступ

Для того, аби вступити в Лодзинський університет потрібно у визначений термін подати в приймальну комісію комплект документів. Набір на навчання у ВНЗ здійснюється на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту, якщо йде мова про бакалаврaт або на основі диплома бакалавра, якщо бажаєте навчатися на магістратурі. В залежності від обраного напряму навчання приймальна комісія визначає перелік предметів середній бал яких буде враховуватися при прийнятті на навчання. Крім цього при вступі на факультети Управління і Філологічний потрібно буде пройти співбесіду по скайпу, на якій буде перевірятися як і рівень знань в тій чи іншій області, так і рівень володіння мовою якою буде проходити навчання. Для навчання польською мовою потрібен рівень В1-В2, для навчання англійською мовою – В2.

Вартість навчання в Лодзинському університеті?

Реєстраційний внесок - 20 EUR;

Вступний внесок - 100 євро, здійснюється після зарахування до університету разом з першою оплатою за навчання (для власників Карти Поляка - 60 злотих.)

В таблиці вказані ціни на навчання на 2020-2021 н.р.

Англійська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Германська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Іспанська філологія з вивченням англійської мови (с) (1000 EUR/рік)
Польсько-німецька філологія (з Університетом Регенсбурга) (с) (1000 EUR/рік)
Польська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Культурологія (с) (1000 EUR/рік)
Кіно- та аудіовізуальні ЗМІ (с) (1000 EUR/рік)
ЗМІ та цифрова культура (с) (1000 EUR/рік)
Лінгвістика для бізнесу (с) (1000 EUR/рік)
Прикладне літературознавство (с) (1000 EUR/рік)
Театральні постановки та організація мистецьких заходів (с) (1000 EUR/рік)
Логопедія з аудіологією (с) (1000 EUR/рік)
Журналістика і громадські зв’язки (с, н) (1000 EUR/рік)
Міжнарожна журналістики (с) (1000 EUR/рік)
Класична філологія з вивченням середземноморської культури (с) (1000 EUR/рік)
Романська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Російська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Слов'янська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Іспанська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Інформація в цифровому середовищі (с) (1000 EUR/рік)
Археологія (с) (1250 EUR/рік)
Етнологія і культурна антропологія (с) (1250 EUR/рік)
Філософія (с) (1000 EUR/рік)
Історія (с) (1000 EUR/рік)
Історія мистецтва (с) (1250 EUR/рік)
Окциденталістика (с) (1250 EUR/рік)
Військознавство (с) (1000 EUR/рік)
e-historia (н)
(1000 EUR/рік)
Біологія (с, н) (1500 EUR/рік)
Кримінальна біологія (с) (1500 EUR/рік)
Біотехнології (с) (1500 EUR/рік)
Мікробіологія (с) (1500 EUR/рік)
Охорона довкілля (с, н) (1500 EUR/рік)
Генетика (с) (1500 EUR/год)
Біомоніторинг та екологічні біотехнології (с) (1500 EUR/рік)
Екомісто (с) (1500 EUR/рік)
Право - єдине магістерське (с, н) (1250 EUR/рік)
 • правосуддя - профіль кримінальний
 • правосуддя - профіль цивільний
 • публічне право
 • економічне право
 • європейське право
Адміністрація (с, н) (1250 EUR/рік)
Соціальна політика (с) (1250 EUR/рік)
Економіка (с, н) (1250 EUR/рік)
Фінанси і бухгалтерський облік (c,н) (1250 EUR/рік)
Банківська справа та фінанси (с) (1250 EUR/рік)
Логістика (с, н) (1250 EUR/рік)
Економічна інформатика (с) (1250 EUR/рік)
Економетрика та аналітика даних (с) (1250 EUR/рік)
Фінанси та міжнародний бізнес (с) (1250 EUR/рік)
Соціальна політика (с) (1250 EUR/рік)
Просторова економіка (с) (1250 EUR/рік)
Соціологія (с, н) (1000 EUR/рік)
Соціальна робота (с, н) (1250 EUR/рік)
Інвестиції та нерухомість (с) (1250 EUR/рік)
Педагогіка (с, н) (1000 EUR/рік)
 • педагогіка перевиховання
 • педагогіка в сфері освіти дорослих з коучингом
 • соціальна педагогіка в області опіки і соціально-виховної роботи
 • освіта через мистецтво
 • педагогіка в області опіки і педагогічної терапії
Психологія (5 років) - єдине магістерське (с) (1000 EUR/рік)
 • психологія сім'ї і близьких відносин
 • психологія здоров'я і клінічна психологія
 • психологія бізнесу і кар'єри
Дошкільна педагогіка (5 років) - єдине магістерське (с, н) (1250 EUR/рік)
Педагогіка спорту (с) (1250 EUR/рік)
Управління (с, н) (1250 EUR/рік)
 • управління проектами
Фінанси і інвестиції (с, н) (1250 EUR/рік)
Логістика (с, н) (1250 EUR/рік)
Оцифрування та управління даними в бізнесі (с) (1250 EUR/рік)
Бухгалтерський облік (с) (1250 EUR/рік)
Маркетинг (с) (1250 EUR/рік)
Аналтика у бізнесі (c) (1250 EUR/рік)
Управління містом (с) (1250 EUR/рік)
Управління людськими ресурсами (с) (1250 EUR/рік)
Підприємництво і управління інноваціями (с) (1250 EUR/рік)
Інформатика (с, н) (1250 EUR/рік)
 • комп'ютерні мережі і обробка даних
 • комп'ютерна графіка і дизайн ігор
 • загальна інформатика
Математика (с, н) (1250 EUR/рік)
 • загальна математика
 • теоретична математика
 • педагогічна в області математики
 • фінансова і актуарна математика
Аналіз даних (с, н) (1250 EUR/рік)
Міжнародні відносини (1250 EUR/рік)
 • міжнародний бізнес
 • міжнародна політика і дипломатія
 • міжнародна комунікація
Політологія (1000 EUR/рік)
 • політика і управління в локальних структурах
 • політична культура і історична політика
Міжнародна культурологія (1250 EUR/рік)
Національна безпека (1250 EUR/рік)
Географія (с) (1250 EUR/рік)
Туризм і відпочинок (с) (1250 EUR/рік)
Просторова економіка інж. (с) (1250 EUR/рік)
Геомоніторинг (с) (1250 EUR/рік)
Геоінформація (с) (1250 EUR/рік)
Фізика (с) (1000 EUR/рік)
 • фізика
 • астрофізика
 • медична фізика
 • нанотехнології
Інформатика (с, н) (3,5 роки навчання -1250 EUR/рік)
 • мобільні системи та програми
 • алгоритми та програмування
 • бази даних та інтернет-додатки
 • адміністрування мереж та інформаційних систем
Хімія (с, н) (1250 EUR/год)
 • хімія в науці і економіці
 • хімія і нанотехнології сучасних матеріалів
 • хімія косметична
Хімічна аналітика (с) (1250 EUR/год)
Косметична та фармацевтична хімія з елементами бізнесу (с) (1250 EUR/год)
Хімія матеріалів і нанотехнологій інж. (с) (1250 EUR/год)
Журналістика і громадські зв’язки (с) (1000 EUR/рік)
Англійська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Германська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Польська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Культурологія (с) (1000 EUR/рік)
Іспанська філологія з американістикою (с) (1000 EUR/рік)
Класична філологія з вивченням середземноморської культури (с) (1000 EUR/рік)
Романська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Російська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Слов'янська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Італійська філологія (с) (1000 EUR/рік)
Логопедія (с) (1000 EUR/рік)
Лінгвістика в спеціалістичній комунікації (с) (1000 EUR/рік)
Інформатологія з бізнес англійською (с) (1000 EUR/рік)
Археологія (с) (1250 EUR/рік)
Етнологія і культурна антропологія (с) (1250 EUR/рік)
Філософія (с) (1000 EUR/рік)
Історія (с) (1000 EUR/рік)
Історія мистецтва (с) (1250 EUR/рік)
Військознавство (с) (1000 EUR/рік)
Біологія (с, н) (1500 EUR/рік)
 • біохімія і молекулярна біологія
 • медицинська біофізика і біоінформатика
 • експериментальна біологія
 • біологія довкілля
Біотехнології (с) (1500 EUR/рік)
 • медична біотехнологія
 • мікробіологічна біотехнологія
 • рослинна біотехнологія
Мікробіологія (с) (1500 EUR/рік)
 • медична мікробіологія, імунологія та лабораторна діагностика
Охорона довкілля (с,н) (1500 EUR/рік)
 • екологія і охорона водних ресурсів
 • охорона природи
 • екологічна біотехнологія
 • діагностика забруднень довкілля
Податкове право і облік (н) (1250 EUR/рік)
Трудове право - кадри і зарплати(н) (1250 EUR/рік)
Адміністрація (с, н) (1250 EUR/рік)
 • адміністрація підприємств
 • державні фінанси
 • громадська адміністрація
 • безпека, громадський порядок, правосуддя
Законодавство охорони здоров'я (н) (1250 EUR/рік)
Законодавство охорони особистих даних (н) (1250 EUR/рік)
Економіка (с, н) (1250 EUR/рік)
Фінанси і бухгалтерський облік (с, н) (1250 EUR/рік)
Фінансовий ринок - інвестиційний консалтинг (с) (1250 EUR/рік)
Логістика в економіці (с, н) (1250 EUR/рік)
Інформатика і економетрія (с) (1250 EUR/рік)
Фінанси і міжнародний бізнес (с) (1250 EUR/рік)
Просторова економіка (с, н) (1250 EUR/рік)
Інвестиції і нерухомість (с) (1250 EUR/рік)
Соціологія (с, н) (1000 EUR/рік)
Соціальна робота (с, н) (1250 EUR/рік)
Банківська справа і фінанси (с) (1250 EUR/рік)
Педагогіка (с,н) (1000 EUR/рік)
 • педагогіка перевиховання
 • педагогіка у сфері освіти дорослих з коучингом
 • соціальна педагогіка в області опіки і соціально-виховної роботи
 • педагогіка в області опіки і педагогічної терапії
Управління (с, н) (1250 EUR/рік)
 • маркетинг
 • підприємство і бізнес-консалтинг
 • управління розвитком підприємства
 • управління людськими ресурсами
Бухгалтерський облік і управління фінансами (с, н) (1250 EUR/рік)
 • бухгалтерський облік та фінансова звітність
 • фінансовий консультант
 • бухгалтерський облік і контроль
 • бухгалтерський облік з акредитацією АССА
Логістика в бізнесі (с, н) (1250 EUR/рік)
 • інформатика в логістиці
 • управління ланцюгами постачань
Управління в суспільній адміністрації (с, н) (1250 EUR/рік)
Управління бізнесом - напрямок для неекономістів (с, н) (1250 EUR/рік)
 • управління фірмою
 • управління IT-ресурсами
Інформатика (с, н) (1250 EUR/рік)
 • IT-системи
 • інтерактивні медіа
Математика (с, н) (1250 EUR/рік)
 • загальна математика
 • теоретична математика
 • фінансова і актуарна математика
 • педагогічна математика
Геоінформація (с) (1250 EUR/рік)
Аналіз даних (с) (1250 EUR/рік)
Міжнародні відносини (с) (1250 EUR/рік)
 • інтерамериканістика
 • регіони Європи
 • східні
Політологія (с) (1000 EUR/рік)
 • стратегії безпеки і прогнозування в політицікоучинг і політичне управління
Міжнародна культурологія (с) (1250 EUR/рік)
Географія (с) (1250 EUR/рік)
Туризм і відпочинок (с) (1250 EUR/рік)
Просторне планування та організація (навчання 2 роки) (с) (1250 EUR/рік)
Географія - для викладачів (с) (1250 EUR/рік)
Геоінформація (с) (1250 EUR/рік)
Просторне планування та організація (навчання 1,5 роки) (с) (1250 EUR/рік)
Фізика (с) (1000 EUR/рік)
 • фізика
 • медична фізика
Інформатика (с, н) (1250 EUR/рік)
 • прикладна інформатика
Хімія (с) (1250 EUR/рік)
 • хімія в науці і економіці
 • хімія і нанотехнології сучасних матеріалів
 • косметична хімія
Хімічна аналітика (с) (1250 EUR/рік)
International and political studies (1250 EUR/рік)
 • American Studies
 • Asian Studies
 • Intercultural Communication
 • Politics and Policy in Europe
 • Security Studies
Business management (Бізнес менеджмент) (1250 EUR/рік)
Computer science (Інформатика) (1250 EUR/рік)
 • Computer Science in English
Economics (Економіка) (1250 EUR/рік)
 • Economics in English
English studies (Англійська філологія) Необхідно знати польську мову на рівні В2 (1000 EUR/рік)
Russian philology (Російська філологія) Необхідно знати польську мову на рівні В2 (1000 EUR/рік)
Mathematics (Мфтематика) (1250 EUR/рік)
 • Financial Mathematics
Inernational marketing (Міжнародний маркетинг) (1250 EUR/рік)
Management and finance (Менеджмент і фінанси) (1250 EUR/рік)
Business management (Бізнес менеджмент) (1250 EUR/рік)
Computer science (Інформатика) (1250 EUR/рік)
 • Computer Science in English
Economics (Економіка) (1250 EUR/рік)
English studies (Англійська філологія) (1000 EUR/рік)
Russian philology (Російська філологія) (1000 EUR/рік)
Invironmental protection (Захист навколишнього середовища) (1250 EUR/рік)
 • Ecohydrology
International and political studies (1250 EUR/рік)
 • Conflict Management and Negotiations
 • Governments and Governance
 • International Marketing
 • International Gender Studies