Університети Кракова та ВНЗ — Навчання в Кракові

Кожен хто планує продовжувати навчання після закінчення школи, постає перед вибором де і на кого навчатися. Але, крім вибору навчального закладу та спеціальності, постає також питання вибору міста, з яким на майбутні кілька років доведеться пов′язати своє життя. Містом, в яке приїжджають щороку тисячі студентів здобувати вищу освіту в Польщі – Краків.

Нижче розглянемо детальніше, які переваги приваблюють велику кількість абітурієнтів з всього світу обрати саме Краків для здобуття вищої освіти.

Чому варто вибрати саме це місто?

Краків - столиця Малопольського воєводства, розташованого на півдні Польщі. Раніше столиця Польщі, резиденція королівської родини. Сьогодні успішний науковий та один з найважливіших культурних та туристичних центрів Польщі. Місто має багато закладів середньої та вищої освіти. Серед близько 762 тисячі жителів, кількість студентів становить кілька десятків тисяч.

Університети Кракова пропонують широкий вибір навчальних напрямів, серед яких найбільшою популярністю користуються програмування, біотехнології, філологія, лікарська справа, економіка тощо.

Ще одна перевага навчання в Кракова - його багата культурна пропозиція. Щороку місто організовує дуже багато різноманітних заходів, концертів та фестивалів. Для гармонійного розвитку особистості однаково важлива як освітня складова, так і соціалізація. Тож не дивно, що студентів з різних куточків світу приваблює навчання в Кракові.

Місто має великі можливості для власного розвитку, здобуття хорошої освіти, купівлі квартири та знайдення добре оплачуваної роботи. У Кракові можна легко і за привабливою ціною знайти квартиру дл&#