Університети Кракова та ВНЗ — Навчання в Кракові

Кожен хто планує продовжувати навчання після закінчення школи, постає перед вибором де і на кого навчатися. Але, крім вибору навчального закладу та спеціальності, постає також питання вибору міста, з яким на майбутні кілька років доведеться пов′язати своє життя. Містом, в яке приїжджають щороку тисячі студентів здобувати вищу освіту в Польщі – Краків.

Нижче розглянемо детальніше, які переваги приваблюють велику кількість абітурієнтів з всього світу обрати саме Краків для здобуття вищої освіти.

Чому варто вибрати саме це місто?

Краків - столиця Малопольського воєводства, розташованого на півдні Польщі. Раніше столиця Польщі, резиденція королівської родини. Сьогодні успішний науковий та один з найважливіших культурних та туристичних центрів Польщі. Місто має багато закладів середньої та вищої освіти. Серед близько 762 тисячі жителів, кількість студентів становить кілька десятків тисяч.

Університети Кракова пропонують широкий вибір навчальних напрямів, серед яких найбільшою популярністю користуються програмування, біотехнології, філологія, лікарська справа, економіка тощо.

Ще одна перевага навчання в Кракова - його багата культурна пропозиція. Щороку місто організовує дуже багато різноманітних заходів, концертів та фестивалів. Для гармонійного розвитку особистості однаково важлива як освітня складова, так і соціалізація. Тож не дивно, що студентів з різних куточків світу приваблює навчання в Кракові.

Місто має великі можливості для власного розвитку, здобуття хорошої освіти, купівлі квартири та знайдення добре оплачуваної роботи. У Кракові можна легко і за привабливою ціною знайти квартиру для винайму. Це велика перевага для людей, котрі навчають або закінчили навчання і ще не мають високого доходу. Крім того, Краків має прекрасне транспортне сполучення, завдяки якому можна легко потрапити до потрібного місця призначення.

Переходячи до дещо більш прагматичних питань - перевагою навчання в Польщі, а саме в Кракові є великий ринок праці. Студенти та випускники мають величезний вибір компаній та установ, в яких можна проходити стажування та знайти першу роботу. Що надає великі можливості молоді увійти до професійного життя та знайти добре оплачувану роботу.

Варто також відзначити особливу атмосферу Кракова, яку неможливо сплутати, а потрібно просто відчути, аби раз і назавжди закохатися в це місто.

Кращі університети Кракова

Краків, безумовно, можна назвати колискою науки, освіти та розвитку. Місто нараховує понад двадцяти навчальних закладів середньої та вищої освіти. Варто відзначити, що краківські університети належить до одних з найпрестижніших в країні. Нижче наведено декілька вищих навчальних закладів Кракова різноманітних профілів, до яких, можливо, збирається один із вас:

Ягеллонський університет

Даний університет очолює одні з перших позицій в рейтингу університетів. Цілком очевидно, адже Ягеллонський університет у Кракові є найстарішим університетом Польщі. Дата його створення вважається 1364. Цей рік також вважається початком вищої освіти в Польщі.

Протягом століть Ягеллонський університет у Кракові був центром, який виховував видатних вчених. Серед випускників варто згадати, наприклад, Ніколая Коперника, Яна Кохановського, Гюго Колоштая, Яна III Собеського та Яна Длугоша. Ці люди мали вагомий вплив на історію Польщі та світу, завдяки чому Ягеллонський університет здобув велику славу та престиж, які зберігається й донині.

Краківський економічний університет

Один з найкращих польських економічних університетів в Кракові, що налічує понад 15 тисяч студентів та має широку мережу університетів-партнерів по всьому світу. Важливою перевагою Краківського економічного університету є можливість здобути професійний досвід в під час навчання. Статистика свідчить, що третина студентів працевлаштовуються ще під час навчання.

Slavic Languages Center – офіційний представник Економічного Університету в Кракові.

Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського

Найбільший приватний університет півдня Польщі, котрий займає 8 місце в рейтингу Perspektywy серед приватних ВНЗ в Кракові. Університет посідає третє місце в Польщі серед приватних ВНЗ за рівнем престижу серед роботодавців.

Університет має розвинену програму стипендій для студентів, які досягають найкращих результатів в навчання. Крім того, Краківська академія щороку отримує дофінансування з Євросоюзу, що дає можливість іноземцям отримати безкоштовне місце.

Slavic Languages Center — єдиний представник Краківської академії ім. А. Ф. Моджевського, що приймає вступні іспити з англійської мови в Україні. Крім того, в Slavic Languages Center можна скласти екзамен з польської мови, з метою отримання сертифікату, необхідного для вступу в Краківську Академію.

Яка вартість навчання в Кракові?

Нижче розглянемо вартість навчання в Польщі, зокрема в Кракові. Вартість навчання в Краківському економічному університеті польською мовою на бакалавраті становить 2200 євро за рік (юриспруденція 3000 євро/рік), магістратура – 5300 злотих в семестр. Навчання англійською мовою становить 1500 євро/рік.

З вартістю навчання в Краківській Академії імені Анджея Фрича Моджевського можна ознайомитися за посиланням: https://slavic-center.com.ua/uk/vnz-krakova/krakivska-akademiya-im-a-f-modzhevskogo/

Якщо Ви потребуєте допомоги з вибором ВНЗ Кракова – не зволікайте, звертайтеся до професіоналів Slavic Languages Center. Ми надамо Вам фахову консультацію та допоможемо з вибором навчального закладу.

Університети Кракова

 • Державний університет Польщі
 • 6 місце в рейтингу Perspektywy серед економічних ВНЗ Польщі
 • Вартість навчання складає: 2200 євро/рік – польською мовою, 3000 євро/рік – англійською мовою Детальніше
 • Приватний університет
 • 8 місце в рейтингу Perspektywy серед приватних ВНЗ Польщі
 • Вартість навчання: 5600-8000 злотих/рік – польською мовою, 6800-7400 злотих/рік – англійською мовою Детальніше
 • Державний університет Польщі
 • 9 місце в рейтингу Perspektywy серед технічних ВНЗ Польщі
 • Вартість навчання*: 2000 євро/рік – польською мовою  *архітектура – 4000 євро/рік Детальніше
 • Державний університет Польщі
 • 1 місце в рейтингу Perspektywy серед університетів Польщі
 • Вартість навчання: 950-9500 євро/рік Детальніше