Технікум №3 в Лодзі: спеціальності, вартість навчання

Технікум №3

Навчальний заклад бере свій початок з 1953 року. За час існування навчальний заклад змінювало декілька разів своє розташування разом з іншими установами, щоб в кінцевому підсумку досягти існуючої форми та стабілізуватись на освітньому ринку.

Після капітального ремонту  пропонується до використання учнями два спортивні зали, де і хлопчики, і дівчата знайдуть щось для себе. Є досить багато обладнань,котрі покращують фізичну форму, а також продуктивність.

З 2013 року Технікум інтенсивно працює з Штутгартською торгівельною школою (Kaufmännische Schule 1 Stuttgart). Щороку  зустрічаються на спільному семінарі, де говорять про школи, міста та життя молоді в Польщі та Німеччині. У Технікумі вивчають німецьку та англійську мови. На додаток до загальної мови, яка готує  до кінцевого іспиту,  також вивчають професійну мову, яка підвищує шанси учнів на ринку праці. Хороші знання іноземних мов дають можливість працювати на високому посту в компанії, яка співпрацює з іноземними країнами або виїжджає за кордон. Щороку учні  беруть участь у численних змаганнях та олімпіадах, як на міжшкільному рівні, так і у воєводстві або на національному рівні. Технікум піклується про вдосконалення методів роботи, використання сучасних інструментів, постійне залучення нових проектів. Для того, щоб підвищити рівень освіти в галузі професійно-технічних учні беруть участь в тренінгу, організованому  компаніями, такими як ZWiK, HERTZ, Geberit, Aspol, CAN, GAMRAT, TECE, Grundfos і TERMAFLEX.

Технік логістик - це нова професія, що прагне на Лодзінському та європейському ринках. Завдання логістики полягає в тому, щоб планувати, виконувати та контролювати управління командами людей та матеріалами, сировиною, продукцією таким чином, щоб досягти найкращого результату для компанії. Логістика: забезпечення безперервності поставок продукції, необхідної для продовження безперерв