Навчання в Польщі на логіста

Навчання в Польщі на логістаПри виборі професії важливо орієнтуватися не лише на особисті інтереси та захопленням, а й враховувати попит на спеціалістів обраної сфери на ринку праці. Одним із плюсів професії логіста є відсутність проблем із працевлаштуванням, адже логісти потрібні завжди і всюди. А отримання даної освіти в університетах Польщі забезпечить студенту з України ще й можливість побудови міжнародної кар'єри. Адже диплом європейського зразка виданий після закінчення навчання, дозволяє працевлаштуватися в будь-якій країні Європейського Союзу.

Особливості навчання за спеціальністю «Логістика» в польських вишах

Особливістю навчання в університетах Польщі є наявність великої кількості практичних занять, що в поєднанні із кваліфікованим викладацьким складом забезпечують високу якість освіти студентів. В процесі навчання студенти отримують достатній багаж знань, аби організовувати логістичні процеси в майбутній професійній роботі - від організації транспорту в міжнародному масштабі, до оптимізації діяльності малих, середніх та великих підприємств (не тільки логістики!). Навчання в університетах Польщі здійснюється за Болонською системою. І поділяється на наступні ступені: бакалавр (навчання триває 3 роки), інженер (3,5 роки) та магістр (2 роки). Навчатися можна на денній, заочній формі або онлайн. Більшість університетів проводить навчання польською мовою, проте частина вишів (наприклад, Міжнародний Університет Логістики й Транспорту у Вроцлаві, Університет Лазарського у Варшаві) пропонує навчання англійською. Навчальний рік у вишах Польщі розпочинається із жовтня місяця. І поділяється на два семестри зимовий і літній. Після закінчення кожного семестру студенти здають сесію. Випускники логістичних спеціальностей можуть працювати у логістичних відділах виробничих компаній, підприємств торгівлі та обслуговування, експедиторських та транспортних компаніях, а також у відділах проектування та консалтингу, що займаються логістикою.

Університети Польщі, що здійснюють підготовку за навчальним напрямом «Логістика»

Навчання в Польщі на логіста

Вроцлавський Економічний Університет

Навчання в Польщі на логіста

Лодзький Університет

Навчання в Польщі на логіста

Опольський Політехнічний Університет

Навчання в Польщі на логіста

Міжнародний Університет Логістики й Транспорту у Вроцлаві

Навчання в Польщі на логіста

Опольський Університет

Навчання в Польщі на логіста

Люблінська Політехніка

Навчання в Польщі на логіста

Суспільна Академія Наук у Варшаві

Навчання в Польщі на логіста

Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

Навчання в Польщі на логіста

Лодзинська Політехніка

Навчання в Польщі на логіста

Краківський Економічний Університет

Що потрібно абітурієнту з України, аби здобути освіту за спеціальністю «логістика» в університетах Польщі?

Наявність свідоцтва про повну загальну середню освіту при вступі на бакалаврат або диплома бакалавра при вступі на магістратуру. Знати мову навчання (польську або англійську) на комунікативному рівні В1-В2. Знання мови має бути підтверджене сертифікатом або проходженням співбесіди в університеті. При вступі до Краківського Економічного Університету іспит з польською або англійської мови можна скласти на базі нашого центру в Києві.

Вартість здобуття логістичної освіти в університетах Польщі

Вартість навчання буде залежати від обраного навчального закладу і варіюється від 1000 до 2300 євро/рік. Найнижчою є ціна в Люблінській Політехніці – 1000 євро/рік, Опольському Політехнічному Університеті – 1070 євро/рік, Опольському Університеті – 1162 євро/рік, Лодзинському Університеті – 1250 євро/рік, Університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні та в Міжнародному Університеті Логістики й Транспорту у Вроцлаві – 1300 євро/рік.

Чому при вступі на логістичний напрям в навчальні заклади Польщі варто скористатися допомогою фахівців Slavic Languages Center?

  • Понад 30 польських ВНЗ-партнерів.
  • Наявність сертифікату, який підтверджує, що агенція пройшла акредитацію Фонду «PERSPEKTYWY» за підтримки Консульства Республіки Польща.
  • Повний комплекс послуг необхідних абітурієнту при вступі до вишів Польщі. Проведення ознайомчих освітніх турів по університетах Польщі. На базі нашого центру діє школа польської мови, в якій можна вивчити польську мову на рівні необхідному для вступу. Весь комплекс послуг щодо вступу.
  • Індивідуальний підхід до кожного студента.
  • Чотири пакети послуг без жодних прихованих платежів.
  • Більше 10 років досвіду.
  • Підтримка студентів в Польщі протягом першого року навчання.
Якщо у Вас виникли додаткові питання? Запишіться на безкоштовну консультацію.