Навчання в Польщі на фармацевта

Навчання в Польщі на фармацевтаВисока якість та доступна вартість навчання, отримання європейського диплома, з подальшою можливістю працевлаштуватися у будь-якій країні Європейського Союзу є основними перевагами здобуття українцями професії фармацевта в Польщі.

Особливості навчання на фармацевта в Польщі

Підготовку спеціалістів за навчальним напрямом «Фармакологія» здійснюють лише медичні університети. Вища фармацевтична освіта в Польщі не має поділу на бакалаврат і магістратуру, а є неподільною магістерською освітою, тривалістю 5 років. Навчатися можна на денній формі або на заочній. Вступна кампанія на фармакологію проводиться один раз в рік. В залежності від ВНЗ набір абітурієнтів орієнтовно починається в травні й закінчується в серпні-вересні. Навчальний рік розпочинається в жовтні й поділяється на два семестри зимовий та літній. По закінченню кожного семестру студенти здають сесію. Навчатися в медичних університетах досить важко, а ще важче іноземцям, які не досить добре володіють іноземною мовою на якій проходиться навчання. Саме тому, частина медичних вишів, наприклад, Варшавський Медичний Університет, Медичний Університет м. Лодзь, проводять річні підготовчі курси для вступників-іноземців. Впродовж року на даних курсах майбутні студенти відточують знання мови навчання та базових предметів.

Університети Польщі, що здійснюють підготовку за навчальним напрямом «Фармакологія»

Навчання в Польщі на фармацевта

Collegium Medicum при Ягеллонському Університеті

Навчання в Польщі на фармацевта

Медичний Університет ім. Сілезьких Пястів у Вроцлаві

Навчання в Польщі на фармацевта

Варшавський Медичний Університет

Навчання в Польщі на фармацевта

Медичний Університет м. Лодзь

Навчання в Польщі на фармацевта

Медичний Університет ім.Кароля Марцинковського в Познані

Що потрібно для вступу на фармацевта в університет Польщі?

Серед основних вимог для вступу на фармацевта в навчальні заклади Польщі є наявність свідоцтва про повну загальну середню освіту та знання мови навчання (польської або англійської) на рівні В2. Знання мови має бути обов'язково підтверджене сертифікатом або проходження співбесіди. Частина університетів при зарахуванні до університету враховують також результати ЗНО, як правило з хімії та біології.

Вартість навчання за навчальним напрямом фармакологія в університетах Польщі

Вартість навчання на фармацевта у вишах Польщі буде залежати від обраного навчального закладу і варіюється від 5000 до 9000 євро за рік. Наприклад, вартість навчання польською мовою на денній формі у Варшавському Медичному Університеті – 8000 євро/рік, в Познанському Медичному Університеті – 8900 євро/рік, в Медичному Університеті м. Лодзь – 7500 євро/рік, в Collegium Medicum при Ягеллонському університеті – 7400 євро/рік, у Вроцлавському Медичному Університеті – 5000 євро/рік. Навчання англійською мовою буде значно дорожче в порівнянні із польською.

Вступ на фармацевта до вишів Польщі з агенцією Slavic Languages Center

Процес вступу до медичного вищого навчального закладу Польщі є досить складним, в якому важливо дотримуватися всіх формальностей при оформленні пакету документів та дедлайнів при їх подачі. Обравши в якості помічника при вступі в медичні заклади Польщі агенцію Slavic Languages Center ви отримаєте наступні послуги:
 • допомогу з вибором навчального закладу, з врахуванням вашої академічної успішності, матеріальних можливостей та реальних шансів вступити;
 • підготовку пакету документів згідно із вимогами вступної кампанії обраного ВНЗ (в тому числі здійснення присяжних перекладів та апостилю);
 • електронну реєстрацію абітурієнта;
 • подачу комплекту документів в університет;
 • видачу оригіналу підтвердження про зарахування (оригінал даного документу є обов'язковим для оформлення візи);
 • допомогу з оформленням візових документів та страхового поліса;
 • забезпечення місцем проживання в гуртожитку або допомогу із пошуком квартири;
 • зустріч в Польщі та вирішення всіх організаційних питань;
 • річну підтримку протягом першого року навчання.
Спеціалісти Slavic Languages Center мають понад 10 років досвіду допомоги зі вступом до медичних вищих навчальних закладів. За час роботи щасливими студентами престижних польських вишів стало більш ніж 3000 абітурієнтів з України. Аби стати одним із них, записуйся на безкоштовну консультацію і твоя мрія стане реальністю.