Навчання в Польщі англійською мовою

Навчання в Польщі англійською мовою

Українські абітурієнти часто обирають Польщу, як країну для здобуття вищої освіти. Вибір визначається якістю викладання та можливістю отримати освіту англійською мовою. Польські вузи дають право вибирати, якою мовою абітурієнти хочуть навчатися: англійською, чи польською. Це головна відмінність від українських навчальних закладів. В результаті навчання студент стане власником європейського диплому, який буде дійсний в Польщі і за її межами, а отримана освіта іноземною мовою дасть конкурентну перевагу перед випускниками, які закінчили вітчизняні навчальні заклади.

Польські вузи постійно посилюють якість предметів, що в них викладаються, курси читаються на двох мовах, університети запрошують англомовних викладачів, пропонуючи різні програми для магістрів і бакалаврів. Це дозволяє студентам, які не володіють польською мовою, але розмовляють англійською на належному рівні, вчитися в польському вузі. Перед вступом потрібно засвідчити знання англійської мови. Абітурієнт повинен мати міжнародний сертифікат, що підтверджує знання мови на рівні В2. Це сертифікати FCE, IELTS (результат мін. 6.0), або TOEFL (мін. 87 балів). Деякі вузи дають можливість підтвердити знання англійської при вступі, на іспиті в університеті, або по Skype. Такий іспит можна здати і в офісі Slavic Languages ​​Center.

Навчання в Польщі англійською дає ряд незаперечних переваг:

  • отримати вищу освіту в Польщі англійською мовою значно дешевше, ніж в інших країнах Європи. Це дозволяє заощадити й здобути при цьому європейську освіту. Проживання в Польщі також буде дешевше. Середньомісячні витрати складуть 200-500 євро на транспорт, харчування та житло.
 
  • постійне тренування мови. Занурення в англомовне середовище дозволяє навчатися ефективніше, стати розкутішим і подолати мовний бар'єр. Після завершення освіти, студент вільно розмовлятиме англійською, а володіння мовою буде відповідати академічному рівню. Це сприятиме підвищенню конкурентоспроможності при ви