Навчання в Польщі англійською мовою

Українські абітурієнти часто обирають Польщу, як країну для здобуття вищої освіти. Вибір визначається якістю викладання та можливістю отримати освіту англійською мовою. Польські вузи дають право вибирати, якою мовою абітурієнти хочуть навчатися: англійською, чи польською. Це головна відмінність від українських навчальних закладів. В результаті навчання студент стане власником європейського диплому, який буде дійсний в Польщі і за її межами, а отримана освіта іноземною мовою дасть конкурентну перевагу перед випускниками, які закінчили вітчизняні навчальні заклади.

Польські вузи постійно посилюють якість предметів, що в них викладаються, курси читаються на двох мовах, університети запрошують англомовних викладачів, пропонуючи різні програми для магістрів і бакалаврів. Це дозволяє студентам, які не володіють польською мовою, але розмовляють англійською на належному рівні, вчитися в польському вузі. Перед вступом потрібно засвідчити знання англійської мови. Абітурієнт повинен мати міжнародний сертифікат, що підтверджує знання мови на рівні В2. Це сертифікати FCE, IELTS (результат мін. 6.0), або TOEFL (мін. 87 балів). Деякі вузи дають можливість підтвердити знання англійської при вступі, на іспиті в університеті, або по Skype. Такий іспит можна здати і в офісі Slavic Languages ​​Center.

Навчання в Польщі англійською дає ряд незаперечних переваг:

 • отримати вищу освіту в Польщі англійською мовою значно дешевше, ніж в інших країнах Європи. Це дозволяє заощадити й здобути при цьому європейську освіту. Проживання в Польщі також буде дешевше. Середньомісячні витрати складуть 200-500 євро на транспорт, харчування та житло.
 
 • постійне тренування мови. Занурення в англомовне середовище дозволяє навчатися ефективніше, стати розкутішим і подолати мовний бар'єр. Після завершення освіти, студент вільно розмовлятиме англійською, а володіння мовою буде відповідати академічному рівню. Це сприятиме підвищенню конкурентоспроможності при виборі майбутньої роботи. Володіння англійською - обов'язкова умова для працевлаштування в міжнародну організацію або компанію, навіть для стажера. Роботодавці віддають перевагу кандидатам, які здобули освіту англійською мовою.
 
 • можливість потрапити в середовище людей з різних країн і культур. Іноземні студенти навчаються на англомовних програмах. Навчання англійською - це можливість обзавестися знайомствами і налагодити контакти. Спілкування з носіями мови допомагає краще розуміти розмовну мову, вільніше висловлювати свої думки і збільшити словниковий запас.
 
 • навчання в Польщі англійською дає право участі в програмах обміну та міжнародних проектах, що сприяє професійній і особистісній самореалізації.
 
 • доступ до найсвіжішої інформації з першоджерел, до всіх теорій, точок зору і думок, які існують в сучасному світі. Не потрібно чекати перекладу публікацій нових статей, книг або підручників. Це економія коштів і часу - відпадає потреба звертатися до професійних перекладачів. Маючи доступ до новітньої інформації, студенти завжди будуть в курсі розробок в сфері їх діяльності. Це допомагає поглибити та покращити якість отриманих знань.
 

Вступникам до магістратури в Польщі, навчання англійською дає перевагу відвідувати гостьові лекції та зустрічі, які читають іноземні дослідники і професори. Це чудова можливість опублікувати свої праці в міжнародних наукових і спеціалізованих видавництвах. Для студентів, які хочуть продовжити навчання в зарубіжних вузах, або зайнятися науковою діяльністю, магістратура в Польщі на англійській мові це хороший фундамент для подальшого розвитку.

Університети з можливістю навчання англійською.

У Польщі досить багато вузів з англомовними програмами навчання. Але вони всі платні, навіть для польських громадян, або осіб, які прирівнюються до них. У всіх кращих університетах країни є програми англійською, в яких представлені найпрестижніші спеціальності. Кожен абітурієнт зможе підібрати собі свій напрямок.

 

Представляємо список популярних польських університетів, в яких можна здобути освіту англійською мовою:

 • Варшавський Державний Університет (2000 - 5200 євро в рік).
 • Краківський економічний університет (2000 - 3000 євро в рік).
 • Економічний університет у Вроцлаві (2000 - 3000 євро в рік).
 • Ягеллонський університет у Кракові (700 - 4000 євро в рік).
 • Польсько-японський університет інформаційних технологій (1600 - 3600 євро в рік).
 • Академія імені Леона Козьмінського в Варшаві (1500 - 4300 євро в рік).
 • Академія фінансів та бізнесу Вістула (1300 - 3000 євро в рік).
 • Вища Школа Суспільної Психології у Варшаві (900 - 4300 євро в рік).