Навчання на лікаря стоматолога в Польщі

Навчання на лікаря стоматолога в ПольщіПрофесія стоматолога є однією із найпрестижніших серед медичних спеціальностей. Багато студентів обирає її через можливість по закінченню навчання мати добре оплачувану роботу. Отримання освіти стоматолога в польських вишах відкриває українським студентам широкі можливості побудови міжнародної кар'єри. Серед основних переваг навчання в Польщі є висока якість освіти, сучасно облаштовані медичні лабораторії, можливість проходити практики за кордоном та отримання європейського диплома по закінченню навчання.

Особливості навчання на стоматолога в Польщі

Підготовку за навчальним напрямом стоматологія здійснюють лише медичні вищі навчальні заклади Польщі. Навчання триває 5 років (10 семестрів) і не поділяється на бакалаврат і магістратуру, а є так званою єдиною магістерською освітою. Навчатися на стоматолога у вишах Польщі можна як на денній формі, так і на заочній. Навчальна програма включає основні предмети (хімію та біохімію, біологію, анатомію та фізіологію людини) та профільні (консервативна стоматологія та ендодонтія, протезування, стоматологічна хірургія, клінічна фармакологія). По закінченню 5-річного навчання та отримання дозволу на медичну практику, студенти проходять обов'язкове стажування в медичному закладі. Тривалість стажування 13 місяців. Після закінчення стажування студенти здають підсумковий державний медичний іспит (LDEK). Результат цього іспиту визначає вибір спеціалізації майбутнього лікаря-стоматолога (наприклад, стоматологічна хірургія, щелепно-лицева хірургія, ортодонтія, протезування зубів). Після закінчення університету, проходження аспірантури та отримання позитивного результату під час випускного стоматологічного медичного іспиту випускники можуть звернутися до обласної медичної ради з проханням отримати ліцензію на практику стоматолога.

Університети Польщі, що здійснюють підготовку за навчальним напрямом стоматологія

Навчання на лікаря стоматолога в Польщі

Collegium Medicum при Ягеллонському університеті

Навчання на лікаря стоматолога в Польщі

Медичний Університет ім. Сілезьких Пястів у Вроцлаві

Навчання на лікаря стоматолога в Польщі

Варшавський Медичний Університет

Навчання на лікаря стоматолога в Польщі

Медичний Університет в Лодзі

Навчання на лікаря стоматолога в Польщі

Медичний Університет ім. Кароля Марцинковського в Познані

 

Що потрібно для вступу на стоматолога в університет Польщі?

  1. Заповнити форму для запису на консультацію до спеціалістів Slavic Center.
  2. Надати персональному менеджерові документи потрібні для вступу. Серед них свідоцтво про закінчення повної загальної середньої освіти, медичні довідки згідно із вимогами вступної кампанії, фото тощо. Вимоги кожного медичного вишу щодо переліку необхідних документів для вступу відрізняються і можуть змінюватися з року в рік. Саме тому після вибору навчального закладу, наш менеджер надасть вам актуальну інформацію щодо необхідного переліку документів.
  3. Знати мову навчання (польську або англійську) на рівні В2. Знання мови має бути підтверджене сертифікатом або проходженням співбесіди безпосередньо в університеті.
  4. Скласти вступний іспит, якщо він передбачений умовами вступної кампанії. Частина навчальних закладів Польщі проводить вступні іспити онлайн, що досить зручно для абітурієнтів з України.

Вартість навчання за навчальним напрямом стоматологія в університетах Польщі

Вартість навчання на стоматолога у вишах Польщі варіюється від 7700 до 10300 євро/рік. Наприклад, в Медичному Університеті ім. Сілезьких Пястів у Вроцлаві – 8500 євро/рік, у Варшавському Медичному Університеті – 10300 євро/рік, у Медичному Університеті м. Лодзь – 8500 євро/рік, у Медичному Університеті ім.Кароля Марцинковського в Познані – 7700 євро/рік.

Вступ на стоматолога до вишів Польщі з агенцією Slavic Languages Center

Фахівці Slavic Languages Center вже понад 10 років допомагають абітурієнтам з України вступити до престижних медичних вишів Польщі. За час існування компанії більше, ніж 2000 українських студентів отримали європейську освіту в польських університетах. В послуги компанії входить допомога з вибором навчального закладу, підготовка та подача в університет пакету документів, допомога з оформленням візи, забезпечення місцем в гуртожитку або допомога з пошуком квартири та річна підтримка протягом першого року навчання. Тож, якщо мрієте отримати освіту стоматолога у виші Польщі, сміливо звертайтеся до нас і ми докладемо всіх зусиль, аби ваша мрія стала реальністю.