Навчання на лікаря генетика в Польщі

Навчання на лікаря генетика в ПольщіЗ кожним роком у світі зростає попит на спеціалістів, здатних не лише розшифровувати код ДНК, але і за необхідності скоригувати його. Проте, аби стати затребуваним спеціалістом в даній галузі важливо отримати якісну освіту, яка б ґрунтувалася не лише на теоретичних знаннях, а й на достатній кількості практичної підготовки. Навчання в університетах Польщі, завдяки сучасному оснащенню лабораторій, налагодженій співпраці щодо програм обміну студентами, професійному викладацькому складу, здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців. А навчання польською або англійською мовами відкриє хороші перспективи для абітурієнта з України для роботи за кордоном.

Особливості навчання на генетика в Польщі

Наука генетика поділяється на генетику рослин, тварин, мікроорганізмів і людей. Для того, аби займатися генетикою рослин, тварин і мікроорганізмів потрібно здобути вищу генетичну або вищу біологічну освіту. В освітній пропозиції деяких університетів генетика є навчальним напрямом, проте в переважній більшості є спеціалізацією біологічних або медичних напрямів навчання. Наприклад, Вроцлавський університет здійснює підготовку за навчальним напрямом генетика і експериментальна біологія. Навчання поділяється на два ступені: бакалаврат, тривалістю 3 роки й магістратура, 2 роки; проводиться польською мовою на денній формі навчання. В Лодзькому Університеті підготовку за спеціальністю генетика здійснюють на магістратурі навчального напряму біологія. Тобто, при вступі на магістратуру за навчальним напрямом біологія студенти обирають спеціальність. Однією із запропонованих до вибору спеціальностей є генетика. Проте варто зважати, що за умови, якщо не набереться достатня кількість охочих навчатися за спеціальністю генетика, університет залишає за собою право не відкривати дану спеціальністю. Під час навчання студенти отримують детальні знання в галузі біології на клітинному та молекулярному рівні. Велика кількість лабораторних занять допомагає навчитися користуватися спеціалізованим обладнанням та дізнатися про сучасні методи генної інженерії, гістології, цитології та фізіології. Випускники генетики, як фахівці в цій галузі, зможуть працювати, серед іншого, у лабораторіях фармацевтичної та харчової промисловості, а також у судово-медичних лабораторіях де застосовуються методи молекулярної біології, цитологічного та гістологічного аналізу. Крім того, випускники працевлаштуються в аналітичних підрозділах, що працюють у сфері охорони навколишнього середовища або селекції рослин та тварин.

Навчання на лікаря-генетика в Польщі

Для того, аби стати лікарем-генетиком потрібно здобути вищу медичну освіту за навчальним напрямом лікарська справа. Навчання за даним напрямом пропонують Варшавський Медичний Університет, Лодзинський Медичний Університет, Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського та інші.

Університети Польщі, що навчають на генетиків

Навчання на лікаря генетика в Польщі

Лодзький Університет

Навчання на лікаря генетика в Польщі

Вроцлавський Університет

Що необхідно для вступу на генетика в університет Польщі?

  1. Зібрати пакет документі. Детальний перелік документів необхідний для вступу вам надасть спеціаліст Slavic Center, після вибору навчального закладу.
  2. Знати мову навчання на комунікативному рівні (польську мову на рівні В1-В2, англійську на рівні В2). Знання мови має бути підтверджене сертифікатом або проходженням співбесіди в університеті.
  3. Пройти співбесіду, якщо вона передбачена умовами вступної кампанії обраного вишу.

Вартість навчання на генетика в Польщі

Вартість навчання на генетика буде залежати від обраного навчального закладу. Наприклад, вартість навчання в Лодзькому Університеті - 1250 євро/рік, у Вроцлавському Університеті - 2350 євро/рік. Охочі отримати професію лікаря-генетика мають закінчити навчальний напрям лікарська справа. Вартість навчання на даному напрямі навчання в університетах Польщі варіюється від 7500 до 13000 євро/рік.

Чому при вступі в університет Польщі на генетика варто скористатися допомогою Slavic Languages Center?

  • 10 років досвіду
  • 3 сертифікати якості
  • 2000 зарахованих студентів
  • 30 партнерів серед польських вишів
  • 4 пакети послуг без жодних прихованих платежів
Мрієте здобути освіту генетика у ВНЗ Польщі, сміливо звертайтеся до нас і ми докладемо всіх зусиль, аби ваша мрія стала реальністю.