Навчання на дизайнера в Польщі

Навчання на дизайнера в ПольщіБути дизайнером мріє велика кількість художньо обдарованих абітурієнтів. І це не дивно, оскільки професія дизайнера передбачає широкий спектр креативних і цікавих завдань. І є затребуваною не лише у сфері індустрії моди та будівництва, а всюди де потрібен творчий підхід. А навчання на дизайнера в університетах Польщі відкриває студентам з України ще й перспективи побудови міжнародної кар'єри.

Особливості здобуття освіти дизайнера у вишах Польщі

Навчання в Польщі на дизайнера поділяється на бакалаврат (3,5 роки) та магістратуру (2 роки). Навчатися можна польською або англійською мовами. Доступна стаціонарна та заочна форма навчання. Як правило, після закінчення першого року навчання студенти обирають спеціальність. Студенти польських університетів мають чудову можливість брати участь у програмах обміну, при цьому здобуваючи безцінний досвід та практикуючи знання іноземної мови. Дипломований дизайнер може працевлаштуватися в архітектурно-проектних та дизайнерських установах, на видавництві, у поліграфії та IT-компаніях.

Університети Польщі, що здійснюють навчають за напрямом дизайн

Навчання на дизайнера в Польщі

School of Form в Познані

Навчання на дизайнера в Польщі

Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій у Варшаві

Навчання на дизайнера в Польщі

Суспільна Академія Наук у Варшаві та Лодзі

Навчання на дизайнера в Польщі

Університет ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

   

Що потрібно для вступу на дизайнера в університети Польщі?

  Обов'язковою умовою при вступі на дизайн в інститут Польщі є наявність свідоцтва про повну загальну середню освіту при вступі на бакалаврат та диплома бакалавра при вступі на магістратуру. Від студентів-іноземців вимагається знання мови навчання (польської або англійської) на комунікативному рівні. Знання мови навчання має бути підтверджене сертифікатом або проходженням співбесіди. Окрім цього, абітурієнт при вступі на навчальний напрям дизайн має підготувати й представити на розгляд приймальній комісії своє портфоліо. Як правило, вимоги до оформлення портфоліо чітко регламентуються кожним університетом.

Вартість навчання на дизайнера в Польщі

Навчатися в Польщі на дизайнера можна як на платних умовах, так і безкоштовно. Право здобувати освіту безкоштовно в державних навчальних закладах мають власники Карти Поляка або студенти, котрі склали державний іспит знання польської мови на рівні С1. Крім цього деякі університети Польщі проводять різноманітні конкурси, на яких здібні та талановиті студенти можуть вибороти собі право отримувати освіту безкоштовно. В середньому вартість навчання на спеціальності дизайн у вишах Польщі варіюється від 800-5000 євро/рік і залежить від обраного навчального закладу та мови навчання. Оплату за навчання студентам-іноземцям потрібно здійснювати або відразу за рік навчання або можна розбити по семестрах.

Чому при вступі на дизайнера до вишів Польщі варто скористатися допомогою спеціалістів Slavic Languages Center?

Здобуття освіти дизайнера у вищих навчальних закладах Польщі відкриває для українців широкі перспективи та можливості. Проте під час вступної кампанії чимало абітурієнтів постає перед труднощами, насамперед пов'язаними з оформленням портфоліо, подачею комплекту документів в університет, пошуком житла і тому подібне. Проте скориставшись допомогою фахівців Slavic Languages Center ви отримаєте якісні послуги, в які входить: підбір навчального закладу, консультація з правильності оформленням творчої роботи (за необхідності можемо надати приклади творчих робіт студентів попередніх років), електронна реєстрація вступника, оформлення пакету документів (в тому числі здійснення перекладів та апостилю документів), оформлення візи та страхового полісу, забезпечення місцем проживання, інформаційна підтримка протягом першого року навчання. Ми маємо понад 30 вишів-партнерів серед університетів Польщі та більше ніж 10 років досвіду допомоги зі вступом. Завдяки нам щасливими студентами Польщі стали більше 1700 українців і ти можеш бути одним із них. Запишись на безкоштовну консультація та отримай детальну інформацію щодо отримання освіти дизайнера у вишах Польщі. Разом до успіху!