Навчання на архітектора в Польщі

Навчання на архітектора в ПольщіПрофесія архітектора є однією із найбільш затребуваних у світі. У перспективі найближчих 5-10 років ця тенденція буде лише зростати. А для українських студентів здобуття архітектурної освіти в університетах Польщі, відкриває широкі перспективи до побудови успішної міжнародної кар'єри. Оскільки по закінченню навчання студенти отримують диплом європейського зразка, що дає можливість працевлаштуватися в будь-якій країні Європи.

Особливості навчання на архітектора в Польщі

Однією з особливостей і переваг навчання на архітектора у вишах Польщі є якість та повнота отриманої освіти. Під час навчання велика увага приділяється точним предметам, зокрема математиці, опору матеріалів, комп’ютерному проектуванню, конструкцій різних видів. В той час як у багатьох університетах інших країн світу, спеціальність архітектора стає поступово більше творчою. Диплом архітектора польського університету дозволяє не просто креслити красиві проекти, але і робити необхідні розрахунки з інженерної точки зору та контролювати весь процес будівництва споруди. В технічних вишах Польщ і для здобуття освіти архітектора потрібно навчатися 3,5 роки на бакалавраті, навчання розпочинається із жовтня місяця. Та ще 1,5 роки на магістратурі, навчання розпочинається із лютого. Навчатися можна як стаціонарно, так і заочно.

Університети Польщі, що навчають архітекторів

Навчання на архітектора в Польщі

Варшавська Політехніка

Навчання на архітектора в Польщі

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського

Навчання на архітектора в Польщі

Вроцлавська Політехніка

Навчання на архітектора в Польщі

Краківська політехніка імені Тадеуша Костюшка

Навчання на архітектора в Польщі

Люблінська Політехніка

Навчання на архітектора в Польщі

Опольська Політехніка

 

Як вступити до архітектурного вишу Польщі?

Вимоги щодо зарахування на навчальний напрям «Архітектура» встановлюються безпосередньо ВНЗ. Як правило, вступ здійснюється на конкурсній основі. Кандидати, котрі набирають кількість балів, що вище або дорівнює прохідному балу зараховуються студентами. Прохідний бал змінюється з року в рік у кожному університеті. І залежить від кількості вступників та рівня знань кандидатів. На прохідний бал можуть впливати: оцінки отримані під час навчання в школі чи виші та результати вступних іспитів, що встановлюються кожним університетом окремо. Мета вступних іспитів – перевірка технічних та художніх навичок абітурієнта. Особливості проведення вступних іспитів також відрізняються в кожного вишу. В деяких це може бути проведення екзамену з малюнку, в інших представлення художнього портфоліо. Від студентів-іноземців вимагається також знання мови навчання (польської або англійської) на рівні В1-В2, підтверджене сертифікатом або проходженням співбесіди. Тому, готуватися до вступу на архітектурний напрям в університети Польщі необхідно заздалегідь. Оскільки підготовка й оформлення портфоліо займає тривалий період часу.

Вартість навчання на архітектора в Польщі

Вартість навчання на факультеті архітектури в університетах Польщі буде залежати від обраного навчального закладу та мови навчання. Окрім цього ціна на навчання буде залежати також від міста. Наприклад, навчатися у Варшаві або Кракові буде дорожче, ніж в Любліні чи Ополе. В середньому рік навчання на архітектурі в університетах Польщі варіюється від 1000 до 5000 євро.

Чому при вступі на архітектора до вишів Польщі варто скористатися допомогою спеціалістів Slavic Languages Center?

Процес вступу в архітектурні виші Польщі є досить складним для вступників-іноземців. Оскільки окрім підготовки комплекту документів, потрібно також правильно підготувати портфоліо та в чітко зазначені терміни подати його на розгляд приймальній комісії. Скориставшись допомогою спеціалістів Slavic Languages Center, ви отримаєте детальні роз'яснення щодо правильності оформлення портфоліо та рекомендації щодо підготовки до іспиту чи співбесіди. В наші послуги входить підготовка та подача в університет пакету документів, здійснення перекладу та апостилю всіх необхідних документів, оформлення візи та страхування, забезпечення місцем проживання, річна підтримка протягом першого року навчання. Ми гарантуємо вступ до університету Польщі кожному нашому клієнту. Запишіться на безкоштовну консультацію та отримайте більш детальну інформацію щодо здобуття професії архітектора в університетах Польщі.