Море в Польщі

Мало хто, відповідаючи на питання 'Де відпочити на морі?', Скаже: 'А ось же поруч — Польща'. Море там звичайно є, але навколо нього сформувався стереотип, що вода там холодна. А якщо і варто планувати відпочинок в Польщі на морі, то лише для того, аби гуляти, їсти рибу і милуватися краєвидами. Але не купатися. А ось ми так не думаємо. І спробуємо розібратися, чи варто їхати в Польщу на море (спойлер: «Звичайно ж варто»), де відпочити на морі, які пляжі і які гарні міста Польщі варто відвідати під час літнього відпочинку.

Яке море в Польщі?

Для початку закриємо питання, чи є море в Польщі взагалі і яке. Відповідаємо: море тут є — Балтійське. Прекрасне море. Крім Польщі, воно омиває береги таких країн, як Німеччина, Фінляндія, Естонія, Латвія, Росія, Литва, Швеція і Данія. Не дивлячись на усталену думку, що відпочинок на морі — це не про Балтійське море в Польщі, ми впевнені, що їхати сюди треба обов'язково. І не тільки щоб помилуватися архітектурою прекрасного міста біля моря. Такі міські екскурсії — скоріше приємний бонус до повноцінного відпочинку на пляжі. Вирішено? Їдемо на Балтійське море? Температура води тут звичайно не така тепла як в Чорному або Адріатичному морях, і не виключено, що вона може опуститися навіть до 9 градусів, адже це все-таки залежить не тільки від температури повітря, а від течій. Але не лякайтеся, 9 градусів — це крайня нижня точка, відома нам завдяки багаторічним дослідженням. Насправді середня температура води тут коливається між 18 і 19 градусами. Хоча, чесно кажучи, найтепліша вода тут в серпні. Цікава інформація: польські пляжі в основному всі забезпечені таблицями, на яких вказують стан води. І майже всі пляжі знаходяться під наглядом рятувальників. Тому, якщо вода в морі для купання не годиться, знайте, це контролюють і купатися відпочивальникам не дозволять. Ну і факт залишається фактом: Балтійське море з кожним роком стає все теплішим ти чистішим, а тому все більше туристів приїжджають сюди саме для того, щоб відпочити на пляжах.

Куди поїхати в Польщі на море?

Польські курорти дуже колоритні і кожен може вибрати собі відпочинок до душі. На одних пляжах вас чекає чудовий білий і м'який пісок. На інших спокійне море, а десь — безпосередня близькість до цікавих пам'яток.

Курорти Польщі на Балтійському морі

Ми розповімо вам про три важливі туристичні і курортні точки, які знаходяться в безпосередній близькості до Балтійського моря. &