Механіко-електричний технікум: спеціальності, вартість навчання
Механіко-електричний технікум: спеціальності, вартість навчання

Фонд освіти "PERSPEKTYWY" підтверджує, що Механіко-електричний технікум у Білгораї входить до числа 500 кращих технікумів у Польщі, які класифікуються в рейтингу PERSPEKTYWY 2019 ліцеї та технікумів і має право на "Срібну школу 2019".

Механіко-електричний технікум

Професійна школа, єдина у своєму роді, дає вам можливість отримати професійну кваліфікацію, яка дозволяє отримати цікаву і добре оплачувану роботу.

Студенти готуються до основи і управління невеликими фірмами у сфері обслуговування, наприклад, автомобільна майстерня, підрядник по опаленню, підприємство по ремонту побутової техніки, електроніки і т. д.

У молодому віці швидше засвоюються практичні навички, чим старша людина, тим важче освоїти деякі ручні операції і тому професійне навчання краще всього починати після закінчення середньої школи.

Професійна школа відмінно приготує до навчання в політехніках. Підтвердженням цього є велика кількість випускників–техніків, які продовжують освіту в політехнічних Внз, де отримують хороші результати і багато хто з наших студентів залишаються в університетах, займаючись науковою діяльністю.

Найбільш ефективним способом отримання знань, є поєднання теорії з практикою – саме така система освіти переважає в професійно-технічному училищі.

Школа має найбагатшу і найсучаснішу дидактичну базу в регіоні. Має добре підготовлених доброзичливих вчителів (24 дипломованих викладача). Дозволяє отримати привабливу професію, пов'язану з сучасними технологіями, в яких передбачається найвищий ріст кількості робочих місць.

Освітk