Фонд освіти "PERSPEKTYWY" підтверджує, що Механіко-електричний технікум у Білгораї входить до числа 500 кращих технікумів у Польщі, які класифікуються в рейтингу PERSPEKTYWY 2019 ліцеї та технікумів і має право на "Срібну школу 2019".

Механіко-електричний технікум

Професійна школа, єдина у своєму роді, дає вам можливість отримати професійну кваліфікацію, яка дозволяє отримати цікаву і добре оплачувану роботу.

Студенти готуються до основи і управління невеликими фірмами у сфері обслуговування, наприклад, автомобільна майстерня, підрядник по опаленню, підприємство по ремонту побутової техніки, електроніки і т. д.

У молодому віці швидше засвоюються практичні навички, чим старша людина, тим важче освоїти деякі ручні операції і тому професійне навчання краще всього починати після закінчення середньої школи.

Професійна школа відмінно приготує до навчання в політехніках. Підтвердженням цього є велика кількість випускників–техніків, які продовжують освіту в політехнічних Внз, де отримують хороші результати і багато хто з наших студентів залишаються в університетах, займаючись науковою діяльністю.

Найбільш ефективним способом отримання знань, є поєднання теорії з практикою – саме така система освіти переважає в професійно-технічному училищі.

Школа має найбагатшу і найсучаснішу дидактичну базу в регіоні. Має добре підготовлених доброзичливих вчителів (24 дипломованих викладача). Дозволяє отримати привабливу професію, пов'язану з сучасними технологіями, в яких передбачається найвищий ріст кількості робочих місць.

Освіта на найвищому рівні, про що свідчать підсумки олімпіад і конкурсів, а так само кількість студентів, які продовжують свою освіту в політехнічних університетах. Пропонує позакласні заняття в картинг-клубі і різних спортивних секціях.

Школа має добре обладнані гуртожитки, які розташовані недалеко від школи.

В читальному залі студенти мають вільний доступ до комп'ютерів, які підключені до Інтернету. Наша школа єдина школа в регіоні отримала понад 130 тисяч злотих від Європейського фонду для оснащення лабораторій. В наявності шість комп'ютерних лабораторій, де заняття проводяться не тільки в області інформаційних технологій, але і професійних предметів.

Школа забезпечує отримання загальних знань, необхідних для отримання атестата, що робить можливим продовження навчання у ВУЗах, а також забезпечує випускника знаннями і професійними навичками, необхідними для здачі іспиту, що підтверджує професійну кваліфікацію і отримання звання техніка.

По кожній спеціальності студенти вивчають загальноосвітні предмети:

-Польська Мова

-Англійська/Німецька/Російська мова

-Історія -Суспільствознавство

-Історія і суспільство

-Математика

-Фізика

-Хімія

-Біологія

-Географія

-Культороведение

-Інформатика

-Фізичне виховання

-Основи підприємництва

-Освіта для безпеки

-Освіта для сімейного життя

-Релігія

Професійна школа пропонує навчання за наступними спеціальностями:

Предмети професійного спрямування: -Розширена фізика -Електротехніка і електроніка -Електронні пристрої В процесі навчання професії технік електроніки, школа готує до виконання наступних професійних завдань: Встановлення сигналізаційних систем, моніторингу, кабельного та супутникового телебачення, а також комп'ютерних мереж; Установка і технічне обслуговування електронних пристроїв; Використання електронних пристроїв; Ремонт електронного обладнання. Після закінчення навчання цієї професії в школі, випускники можуть отримати вищу освіту, щоб працювати на: Заводах з виробництва або з використанням електронних пристроїв; Заводах з ремонту електронних пристроїв; Заводах по встановленню приладів та електронних систем; Компанії, що беруть участь у проектуванні електронних установок; Комерційних установах, що беруть участь у продажу електронних пристроїв .
Предмети професійного спрямування: -Розширена фізика -Електротехніка і електроніка -Електричні машини В процесі навчання професії технік електрик, школа готує до виконання наступних професійних завдань: Установка і введення в експлуатацію машин та електрообладнання; Установка і введення в експлуатацію електроустановок; Діагностика і видалення дефектів машин та електрообладнання; Оцінка технічного стану машин та електрообладнання; Установка і ремонт систем управління, регулювання і захист електрообладнання; Збірка, установка і перевірка дії засобів захисту від ураження електричним струмом. Після закінчення навчання цієї професії в школі, випускники можуть отримати вищу освіту, щоб працювати на: Заводах з виробництва, переробки і передачі електроенергії (електростанціях і енергетичних підприємствах); Заводах, використовують машини та електрообладнання; Заводах з виробництва машин та електрообладнання; Підприємствах по ремонту електроприладів та побутової технікою; Компаніях з проектування електрообладнання; Комерційних установах, що беруть участь у продажу електронних машин та електрообладнання. Випускники школи можуть також вести свій власний бізнес.
Предмети професійного спрямування: -Розширена фізика -Основи конструювання машин -Двигуни автомобільних транспортних засобів -Ходова частина і кузов транспортного засобу -Електричне та електронне обладнання автомобілів В процесі навчання професії технік автомобільних транспортних засобів, школа готує до виконання наступних професійних завдань: Діагностика технічного стану транспортних засобів; Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів; Організація і контроль роботи автотранспорту. Після закінчення навчання цієї професії в школі, випускники можуть отримати вищу освіту, щоб працювати на: Заводах з виробництва автомобілів і запасних частин; Підприємствах з ремонту автотранспортних засобів; Сервісних центрах та діагностичних станціях для автотранспортних засобів; Станціях технічного обслуговування та огляду автотранспортних засобів; Підприємствах автотранспорту; Підприємствах по установці і ремонту двигуна транспортного засобу. Випускники школи можуть також вести свій власний бізнес.
Предмети професійного спрямування: -Розширена математика -Розширена інформатика -Монтаж і експлуатація персональних комп'ютерів і периферійних пристроїв В процесі навчання професії технік інформатики, школа готує до виконання наступних професійних завдань: Установка і експлуатація комп'ютера і периферійних пристроїв; Проектування та будівництво локальних обчислювальних мереж, адміністрування цих мереж; Проектування баз даних і адміністрування бази даних; Створення веб-сторінок і веб-додатків, адміністрація цих сторінок і додатків. Після закінчення навчання цієї професії в школі, випускники можуть отримати вищу освіту, щоб працювати: Установником та адміністратором операційних систем; Адміністратором комп'ютерних мереж; Адміністратором баз даних; Дизайнером і програмістом баз даних; Установником та реставратором комп'ютерної техніки; Співробітником фінансового відділу бухгалтерського обліку.
Предмети професійного спрямування: -Розширена фізика -Технології та машинобудування -Електротехніка і електроніка -Пневматика та гідравліка Мехатроніка є нової, що динамічно розвивається дисципліною науки і техніки, що об'єднує п'ять дисциплін: механіка, електроніка, інформатика, автоматизація та робототехніка. Предметом дослідження і застосування мехатроніки є: промислові роботи, системи управління на транспортних засобах сучасні іграшки, сучасні побутові прилади, обладнання для автоматизації та робототехніки, нанотехнології та мікромеханіка, інформатика. Дослідження ринку праці вказують на значне збільшення попиту на кваліфікованих працівників у цій галузі. В процесі навчання професії технік мехатроніки, школа готує до виконання наступних професійних завдань: Установка мехатронних пристроїв і систем; Експлуатація мехатронних пристроїв і систем; Проектування мехатронних пристроїв і систем; Програмування мехатронних пристроїв і систем. Після закінчення навчання в цій професії є можливість перейти на роботу на заводах автоматизованого і роботизованого виробничого циклу, в установах, зайнятих у сфері послуг з проектування, технічного обслуговування і ремонту електронно-механічних пристроїв і систем для наступних позицій: Конструктор, технолог, майстер, начальник відділу технічного обслуговування і ремонту, Фахівець з торгівлі мехатронного обладнання загального споживання, Діагност та спеціаліст по ремонту мехатронного обладнання загального споживання.
Предмети професійного спрямування: -Розширена географія -Підприємець в ринковій економіці -Підприємницька діяльність Техніка економіста школа готує до: Планування та ведення бізнесу, Розрахунку податків, Ведення кадрових справ та управлінням фонду заробітної плати, Ведення бухгалтерії, Виконання аналізу та складання звітності діяльності, Виконання офісної роботи, Ведення маркетингових операцій. Професія техніка економіста створює великі шанси працевлаштування на різноманітних посадах. Набуті професійні навички дають можливість випускникам вести власний бізнес, а також працевлаштуватися на багатьох посадах в різних відділах, в т. ч. на виробничих підприємствах, торгових, підприємствах з надання послуг, банках і одиницях бюджетного сектора. Аналіз ринку праці показує, що виростає потреба у фахівцях у сфері бухгалтерії, фінансів, обслуговування, продажів і маркетингу.
Предмети професійного спрямуваня: -Математика -Англійська мова Випускники технікуму отримають теоретичні знання та практичні навички на основі професійної кваліфікації в областях розробки баз даних та веб-сайтів, а також програмування та тестування додатків. Вони вивчають програмування на популярних мовах: C ++, Python, C #, Java, JavaScript, PHP, SQL, HTML 5 разом із CSS. Кваліфікація, яку отримують після закінчення навчання
  • Створення та адміністрування веб-сайтів, веб-додатків та баз даних
  • Розработка, програмування та тестування додатків
Отримана освіта програміста-техніка дозволить продовжити навчання в технічних вузах або університетах, а також працювати за отриманою професією: у компаніях, що реалізують програмні, графічні та веб-проекти; як дані та інтернет-додатків, как тестувальник ПО, позиціонер веб-сайту, консультант, у компанії по обробці даних, які створюють програми, керуючі зовнішніми пристроями, підключеннями.
Предмети професійного спрямування: -МАТЕМАТИКА -Географія Спеціаліст по бухгалтерському обліку займається веденням бухгалтерських книг, розписками, балансами та фінансовими звітами, проводить розрахунки з фінансовими установами, слідкує за оборотом фінансових документів, звітів та рахунків та проводить їх облік. Отримані знання допоможуть випускникам не только знайти стабільну работу, але і вести власний бізнес. Бухгалтерський технік необхідний у кожній компанії, у фінансових та бухгалтерських відділах та кадрових службах компаній, бухгалтерських бюро, фінансових офісах та інших фінансових установах, банках або страхових компаніях. Випускники вивчають основи підприємництва та ділової діяльності у сфері економіки, дізнаються правила розрахунку податків, оплати праці та проведення інвентаризації. Заняття з бухгалтерського обліку на іноземній мові дозволить випускникам працювати в міжнародній середній школі. Кваліфікація, яку ви отримаєте після завершення навчання
  • Рішення кадрових питань та питань заробітної плати, а також фінансове управління підрозділом
  • Бухгалтерський облік