Магістратура в Польщі

Магістратура в Польщі

Після отримання диплома бакалавра багато студентів продовжують своє навчання на магістратурі. Це пов'язано з бажанням удосконалити наявні знання, отримати ще одну освіту за суміжною спеціальністю, стати більш конкурентоспроможними професіоналом. Для українських студентів хорошим вибором є магістратура в Польщі.

Як вступити до магістратури в Польщі.

Для вступу на магістратуру в Польщі, насамперед. треба мати освітню ступінь бакалавра або вище. Далі потрібно вибрати університет і відправити туди пакет необхідних документів:

  • заповнена заявка або анкета;
  • диплом бакалавра з вкладишем, перекладені польською мовою;
  • копії внутрішнього і закордонного паспортів;
  • 4 кольорові фотографії паспортного формату;
  • документи, що підтверджують знання польської мови (рівень В1), або міжнародні сертифікати, для підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2. Це можуть бути сертифікати мовних тестів FCE, IELTS (результат мін. 6.0), або TOEFL (мін. 87 балів);
  • медична довідка, перекладена польською мовою, а також страховка на період навчання;
  • квитанція про сплату реєстраційного збору вузу і квитанція оплати за навчання.

Пакет необхідних документів може відрізнятися від наведеного прикладу. Студентів можуть попросити надіслати додатково мотиваційний лист, рекомендації, автобіографію, або написати міні-твір на задану тему.

Студент може вибрати навчання на магістратурі за іншою спеціальністю, ніж його спеціальність бакалавра. Головне, щоб напрямки були схожі. Наприклад, ви вчилися на юриста, а вступаєте на міжнародні відносини. Не можна подаватися на математичні спеціальності, маючи попередню філологічну освіту.

Вартість навчання на магістратурі в Польщі

Вартість навчання на магістратурі в Польщі залежить від вибору навчального закладу і спеціальності на яку подається абітурієнт. Найдорожчою є медична освіта. Ціна залежить і від мов&#