Курси польської мови для отримання Карти Поляка в Києві

Володіння польською мовою це вже 50% успіху при отриманні Карти Поляка.

Знання польської мови на комунікативному рівні є обов’язковою умовою отримання Карти Поляка. Саме тому, якщо вам потрібна допомога у вивчені польської мови та підготовці до співбесіди з консулом – сміливо звертайтесь до Slavic Languages Center.

Всі студенти, котрі навчалися в Slavic Languages Center успішно пройшли співбесіду з консулом і отримали Карту поляка.

Курси на Карту Поляка

Вартість курсу - 1200 грн.

Назва курсуТривалість курсуДата стартуГрафік занятьЧас проведення занять 
Курс на Карту Поляка5 тижнів03.08.2021 р.
1 раз в тиждень:
Вівторок
17:00 - 18:30

Підстави на основі яких можна отримати Карту Поляка

1. Потрібно підтвердити свою приналежності до польського народу відповідними документами (свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження тощо). А саме, що принаймні один з її батьків, бабуся чи дідусь, чи й прабабуся й прадідусь були польської національності.

Також можуть претендувати на отримання Карти Поляка особи, котрі більш ніж 3 роки беруть участь в поширенні польської мови й культури та мають відповідні документи, що підтверджують це.

2. Далі потрібно буде вивчити польську мови на розмовному рівні, а також добре знати історію, культуру, традиції Польщі.

3. Якщо Ви маєте відповідні документи та вивчили польську мову, наступний етап - співбесіда з консулом. Запис можливий, як електронний, так і в телефонній форма.

4. Пройти співбесіду. За умови успішного проходження протягом трьох місяців Вам видадуть Карту поляка.

Підготовка на Карту Поляка: курси польської мови для Карти Поляка

Тому, якщо ви маєте відповідні документи й бажаєте вивчити польську мову для Карти поляка - звертайтеся до Slavic Languages Center. Ми допоможемо вивчити польську мову та підготуємо до співбесіди з консулом. На базі нашого центру є як загальні курси польської мови від нульового рівня А1 до просунутого С1, так і короткий курс-підготовка на Карту поляка. Якщо Ваш рівень польської мови можна охарактеризувати як нульовий, то радимо спочатку пройти курси з вивчення польської мови А1-А2, на яких вас навчать читати, познайомлять з основною лексикою і граматикою польської мови. А потім вже записуватися на курс Карта поляка.

Після закінчення рівнів А1 і А2 в Slavic Languages Center курс Карта поляка в Києві ви отримуєте зі знижкою 30%.

Важливо: Курс для Карти поляка викладається польською мовою, тому, аби пройти даний курс потрібно знати польську мову хоча б на базовому рівні.

Якщо з певних причин вам не підходять групові заняття, Slavic Languages Center пропонує індивідуальні та дистанційні (по скайпу) уроки на Карту поляка.

Програма курсу на карту поляка передбачає вивчення загальних відомостей про Польщу, історії, географії Польщі, основних свят, звичаїв і традицій польського народу. Проходження курсу польської мови для отримання Карти Поляка є запорукою успішного проходження співбесіди з Консулом.

Варто пам′ятати, що співбесіда з консулом це не екзамен, а розмова, проведена польською мовою. Дана розмова має на меті перевірити володіння польською мовою, яке повинно бути, хоча б на базовому рівні та знання загальних відомостей про Польщу. Як правило, консул розпочинає розмову з прохання розповісти про себе, про свою сім'ю, потім може запитати які польські традиції дотримується ваша сім′я. Подальша розмова розвивається залежно від відповідей особи, що проходить співбесіду.

Крім цього, консул може задавати різноманітні додаткові питання. Наприклад, такі:
  • Яка символіка польського прапора і герба?
  • Дата хрещення Польщі?
  • Перша столиця Польщі?
  • Чим прославилися Анджей Вайда і Ян Матейко?
  • Назвати дати поділів Польщі
  • Хто така Віслава Шимборська?

Після проходження співбесіди консул опрацьовує документи, подані заявником. Документи, що додаються до заяви, перевіряються консулом з точки зору формальностей та правдивості, а їх фотокопії підтверджуються як відповідні з оригіналом. Далі консул приймає рішення щодо видачі Карти Поляка, у разі відмови, обґрунтовує причини відмови. У разі позитивного рішення, відповідні дані заявника надсилаються в електронному вигляді до Польщі, де Карти виготовляються. Після виготовлення Карти відправляються в консульства.

Вивчити польську мову для Карти Поляка зі Slavic Languages Center цілком реально!

Закінчивши даний курсу, випускники нашої школи знають, як правильно підготувати пакет документів і чому не варто боятися співбесіди з консулом, під час якого з легкістю можуть відповісти на будь-яке питання з польської історії, географії або культури.

Запишіться на уроки польської мови прямо зараз, залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши по телефону:

+38 (044) 356 26 20

+38 (093) 653 14 97

+38 (096) 740 17 26

Viber +38 (050) 588 42 14

e-mail: polski@slavic-center.com.ua

Skype: slavic-center