Курси польської мови SITA

Курси польської мови SITA

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ

Курси польської мови SITA

ПРО ФІРМУ

Бренд SITA є піонером і протягом майже 30 років беззаперечним лідером у сфері популяризації освіти з використаннями стану глибокої релаксації у вивченні іноземних мов. Місія фірми – допомогти всім людям розкрити їхні невикористані природні можливості.

ПРО МЕТОД

SITA – дієвий і перевірений метод навчання, який використовує вплив стану релаксу людини на легке сприймання і ефективне запам’ятовування інформації. Використовуючи метод SITA, людина засвоює інформацію в кілька разів швидше, ніж традиційними методами. Запам’ятовує швидше і більше, пам’ятає довше.

У методі SITA стан релаксу досягається завдяки використанню пристрою, що перетворює сигнали з дихання на світлові та звукові імпульси. Пристрій SITA допомагає увійти в стан релаксу та залишатися в ньому під час слухання аудіозаписів, призначених для запам’ятовування.

SITA застосовується у двох сферах. Вона призначена для швидкого і легкого навчання і до того, аби входити в стан релаксу, який має винятково позитивний вплив на організм людини.

Метод SITA – лауреат багатьох нагород та відзнак у сфері інновацій в освіті. Він має низку сертифікатів, що засвідчують якість і безпеку. Підтвердженням ефективності та високої якості навчання методом SITA також є багаторічна співпраця у реалізації навчальної програми з іноземних мов із обраними школами з усієї Польщі.

ДІЄВИЙ І ПЕРЕВІРЕНИЙ МЕТОД ВІДТЕПЕР ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ В SLC

ШВИДКЕ НАВЧАННЯ

Вчені погоджуються – кожна людина використовує лише кілька відсотків природних можливостей власної пам’яті. То що зробити, аби краще використовувати ці природні можливості? Варто навчатися в стані релаксу!

У стані релаксу мозок людини краще сприймає та зберігає інформацію. Вчені припускають, що тоді активується права півкуля мозку людини, і обидві півкулі мозку ефективніше співпрацюють. Неодно