Куди вступити після 11 класу?

Куди і на кого піти навчатися після закінчення 11 класу?

Після закінчення навчання в школі більшість випускників задають собі питання: куди та на кого вступити після 11 класу? Привабливий навчальний план, оригінальні семінари, добре обладнані навчальні класи та бібліотеки, практики в міжнародних компаніях є одними з провідних факторів, які випускники середньої школи оцінюють при виборі потенційної Alma Mater.

Краків або Варшава? Державний чи приватний ВНЗ? Польська або англійська мова навчання? З цими та подібними дилемами, пов'язаними з вибором спеціальності та ВНЗ, молоді хлопці та дівчата борються з моменту здачі останнього тесту в школі. Вони вивчають пропозиції вищих навчальних закладів, ознайомлюються з напрямками навчання та правилами відбору кандидатів, аналізують професії майбутнього, порівнюють перспективи кар'єри, роблять висновки. Весь процес нагадує шлях звичайного букмекера, але з тією різницею, що освіта - це не лотерейний білет, а довгострокове вкладення в особистісний розвиток, з метою стабільного і кращого майбутнього.

Аби зробити правильний вибір пропонуємо ознайомитися з Рейтингом університетів Perspektywy 2018, який є одним з найнадійніших освітніх рейтингів у Польщі, оскільки має міжнародний сертифікат якості. Методологію рейтингу розроблено колишнім президентом Польської академії наук, проф. М. Клейбером.

Які показники враховує даний рейтинг і чому варто йому довіряти?

Перш за все, рейтинг охоплює 29 показників, виражених у 6 критеріях: Престиж, Науковий потенціал, Випускники на ринку праці, Наукова ефективність, Професійний потенціал та Інновації.

 Куди вступити після 11 класу?

Першість в рейтингу серед державних ВНЗ займають наступні університети:

  1. Варшавський університет
  2. Ягеллонський університет в Кракові
  3. Варшавська політехніка
  4. Університет ім. Адама Міцкевича в Познані
  5. Гірничо-металургійна академія ім. Станіслава Сташиця в Кракові
  6. Вроцлавська політехніка
  7. Медичн