ПОЛЬСЬКУ В SLAVIC LANGUAGES CENTER ВИВЧАЙ – БЕЗКОШТОВНУ УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ «ОСВІТА В ПОЛЬЩІ» ВИГРАВАЙ!

Вивчення польської мови в нашому Центрі – це новітні методики навчання, знайомства з цікавими людьми, спілкування з висококваліфікованими викладачами. Ми сподіваємось, що знання, отримані в Slavic Languages Center, стануть основою Вашого майбутнього успіху! Саме тому запрошуємо Вас до участі в конкурсі «Кращий з кращих».

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС «КРАЩИЙ З КРАЩИХ»

Проведення конкурсу «Кращий з кращих» заплановано в липні 2017 р., організатор конкурсу – Slavic Langugaes Center.

І. ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ І ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ: 1.1. Для організації і проведення конкурсу створюється жюрі у складі 5 викладачів Slavic Languages Center. 1.2. Конкурсне завдання складається з чотирьох типів завдань, які проводяться в 2 етапи: 1-ий етап – письмова частина, читання; 2-ий етап – аудіювання, розмовна частина. 1.3. Дата і план проведення конкурсу будуть повідомлені учасникам не раніше 30 червня 2017 р.

ІІ. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ: 2.1. До участі в конкурсі запрошуються виключно слухачі Slavic Languages Center. 2.2 Учасники конкурсу обов'язково повинні закінчити курс польської мови на базі Slavic Languages Center, щонайменше 3 рівні (наприклад, від рівня А1 до В1 включно; від рівня А2 до В2 включно; рівні А1, А2 і В2 або ін.). Завдання конкурсу передбачають, що учасники володіють польською мовою від рівня В1. 2.3. Слухачі Slavic Languages Center, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні заповнити анкету учасника на сайті в період до 25 червня 2017 р. включно. 2.4. В день проведення конкурсу, учасники конкурсу повинні мати з собою документ, що посвідчує особу. За відсутності документа, що посвідчує особу, учасник не будет допущений до участі у змаганні.

ІІІ. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ: 3.1. Переможця конкурсу визначає жюрі за результатами оцінки всіх етапів конкурсу (сумарна кількість балів). Переможцем конкурсу вважається учасник, який здобув найбільшу кількість балів. 3.2. Три учасники конкурсу, які здобули найбільшу кількість балів, отримують Сертифікати. 3.3. Переможець конкурсу отримує приз – безкоштовну участь в програмі Slavic Languages Center «Освіта в Польщі»*. * Безкоштовна участь у програмі Slavic Languages Center «Освіта в Польщі» передбачає отримання приза конкурсу «Кращий з кращих» вартістю 1 гривня. 3.4. Переможець здобуває право обрати один університет з офіційних внз-партнерів Slavic Languages Center. З детальнішою інформацією про внз-партнерів Slavic Languages Center можна ознайомитись на сайті 3.5. Якщо переможець конкурсу або його батьки раніше уклали договір про участь в програмі Slavic Languages Center «Освіта в Польщі» і оплатили перший внесок за умовами договору, після здобуття перемоги в конкурсі, сума першого внеску повертається протягом 5 робочих днів. 3.6. Термін дії приза конкурсу становить 1 календарний рік з моменту оголошення результатів. 3.7. Приз конкурсу «Кращий з кращих» не передається третій особі. 3.8. Виплата грошового еквіваленту приза переможцю конкурсу «Кращий з кращих» від Slavic Languages Center не передбачена.

ГОЛОВНИЙ ПРИЗ – БЕЗКОШТОВНА УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ «ОСВІТА В ПОЛЬЩІ»!