Готельний бізнес. Навчання в Польщі

Готельний бізнес. Навчання в ПольщіОтримання європейського диплома, в тому числі й за спеціальністю готельний бізнес, відкриває численні можливості й перспективи кар’єрного розвитку й гідної оплати праці. Ось чому з кожним роком лише збільшується кількість студентів з України, що їдуть здобувати освіту в сусідню Польщу.

Особливості навчання за спеціальністю готельний бізнес в Польщі

Для отримання середньої освіти за спеціальністю готельний бізнес в Польщі необхідно закінчити заклад середньої спеціальної освіти (технікум). Навчання в якому триває 5 років. В процесі навчання школярі, окрім основних предметів, вивчають також спеціалізовані. Після закінчення навчання учні вільно володіють двома іноземними мовами, володіючи як галузевою, так і професійною лексикою. І можуть працювати в локальних та закордонних готелях, ресторанах, у компаніях з організації подій тощо. Вища освіта за спеціальністю готельний бізнес в університетах Польщі поділяється на два ступені – бакалаврат та магістратура. Навчання на бакалавраті триває 3 роки. На магістратурі – 2 роки. Навчатися можна польською або англійською мовами. Варто звернути увагу, що Готельний Бізнес в університетах Польщі є спеціальністю навчального напряму Туризм і Рекреація. Тобто студенти спочатку вступають на навчальний напрям Туризм і Рекреація і після закінчення першого року навчання обирають собі спеціальність. Університети, що представлені нижче пропонують до вибору спеціальність готельний бізнес.

Навчальні заклади Польщі, що навчають за спеціальністю готельний бізнес

Готельний бізнес. Навчання в Польщі

Комплекс Професійних та Загальноосвітніх Шкіл

Готельний бізнес. Навчання в Польщі

Вища Школа Туризму і Готельного Бізнесу Vistula у Варшаві

Готельний бізнес. Навчання в Польщі

Університет ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

Готельний бізнес. Навчання в Польщі

Суспільна Академія Наук у Варшаві і Лодзі

Готельний бізнес. Навчання в Польщі

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського

Готельний бізнес. Навчання в Польщі

Краківський Економічний Університет

Готельний бізнес. Навчання в Польщі

Лодзький Університет

Готельний бізнес. Навчання в Польщі

Опольський Політехнічний Університет

Що необхідно для вступу на готельний бізнес в навчальний заклад Польщі?

Для вступу до закладу середньої освіти Польщі потрібно:
  • мати свідоцтво про здобуття базової середньої освіти;
  • аби на момент зарахування до закладу середньої освіти Польщі школяру ще не виповнилося 18 років;
  • знати польську мову на рівні В1.
Для вступу до вищого навчального закладу Польщі потрібно:
  • мати свідоцтво про повну зальну середню освіту при вступі на бакалаврат або диплом бакалавра при вступі на магістратуру;
  • знати мову навчання (польську або англійську) на рівні В1-В2;
  • пройти співбесіду, якщо вона передбачена вимогами вступної кампанії.
Частина університетів зарахування здійснює на конкурсній основі, тобто до уваги беруться оцінки та результати співбесіди. В частині ж університетів для зарахування достатньо своєчасно подати необхідні документи. Детальну інформацію щодо переліку документів необхідних для вступу ви зможете отримати, записавшись на безкоштовну консультацію до фахівців Slavic languages Center.

Вартість навчання за спеціальністю готельний бізнес в Польщі

Отримати середню освіту за спеціальністю готельний бізнес можна в державних та приватних закладах Польщі. Навчання в державних закладах середньої освіти є безкоштовним як для громадян Польщі, так і для іноземців. Навчання ж в приватних закладах середньої освіти, як правило, є платним для всіх учнів. Для студентів з України навчання у ВНЗ Польщі, в тому числі й за спеціальністю готельний бізнес, є платним. Виключення лише є для власників Карти Поляка та студентів-іноземці, котрі склали державний іспит з польської мови на рівні С1. Вони мають можливість навчатися в державних вищих навчальних закладах Польщі безкоштовно, за умови проходження конкурсного відбору. Вартість навчання у польських університетах буде залежати від обраного вишу. Наприклад, рік навчання польською мовою у Вищій Школі Туризму і Готельного Бізнесу Vistula буде коштувати 1300 євро, в Суспільній Академії Наук – 1050 євро/рік, в Університеті ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні – 2200 євро/рік, у Варшавському Сільськогосподарському Університеті - 1780 євро/рік, в Краківській Академії ім. Анджея Фрича Моджевського – 1215 євро/рік.

Чому при вступі в університет Польщі варто скористатися допомогою Slavic Languages Center?

Завдяки більш ніж 10 річному досвіду роботи, фахівці нашої агенції знають всі тонкощі та особливості процесу вступу до середніх та вищих навчальних закладів Польщі. За час роботи понад 1800 абітурієнтів з України стали студентами престижних вишів Польщі. А численні позитивні відгуки та рекомендації клієнтів лише підтверджують нашу надійність та професіоналізм. Тож, якщо мрієте вивчати готельний бізнес в навчальних закладах Польщі, сміливо звертайтеся до нас і ваша мрія стане реальністю!