Друга вища освіта в Польщі

Друга вища освіта в Польщі

Закінчив університет, але вважаєш, що помилився з обраною спеціальністю та хочеш отримати другий шанс, аби побудувати вдалу кар’єру? Прагнеш розширити свої знання та вміння? Отримана тобою спеціальність не популярна і не надає можливостей для отримання достойної оплати?

Найкращою відповіддю на ці та подібні запитання є отримання другої вищої або післядипломної освіти в Польщі.

В реаліях сучасного життя, коли з численним зростанням кількості населення на планеті та зі збільшенням конкуренції у всіх сферах діяльності людей, виникає критична необхідність в отриманні будь-яких переваг над конкурентами в боротьбі за «місце під сонцем». Одним із варіантів отримання такої переваги є друга вища або післядипломна освіта.

Особливості другої вищої освіти в Польщі

Система освіти вищих навчальних закладів Польщі є триступеневою і включає: бакалаврат, магістратуру та докторантуру. По закінченні бакалавра випускник має можливість отримати другу освіту, котра поділяється на другу вищу освіту з присвоєнням наукового ступеня (магістратура та докторантура) або післядипломну освіту з підвищення кваліфікації.

Навчання триває 1 або 2 роки в залежності від вибраної спеціальності та навчального закладу та має заочну форму. Набір на навчання проводять, як на зимовий семестр, котрий розпочинається в жовтні, так і на літній, котрий розпочинається в березні.

Перевагою другої вищої освіти з присвоєнням наукового ступеня є отримання диплома по завершенні навчання.

По закінченні післядипломної освіти з підвищення кваліфікації випускники отримують свідоцтво (не диплом!) про закінчення післядипломного навчання.

Переваги післядипломної освіти:
  • дає можливість розвитку в обраній сфері діяльності, шляхом отримання нових знань і вмінь;
  • дає можливість змінити попередньо отриману спеціалізацію й займатися улюбленою справою;
  • доступність і можливість поєднувати р&#