logo_ace

Академічний навчальний ліцей від Суспільної Академії наук в Лодзі

Академічний навчальний ліцей був створений Суспільною Академією  наук у Лодзі.

Університет, заснований у 1994 році, став провідним навчальним підрозділом у нашій країні протягом 20 років, на якому навчаються 18 000 студентів. Досвід та репутація, накопичена в цей час, була натхненна досягненням відмінних викладачів, які добре знають як студентів Суспільної Академії наук, так і учнів Академічного навчального ліцею.

Є 10 комп'ютерних лабораторій, оснащених сучасними комп'ютерами з багатим програмним забезпеченням, 2 комп'ютерними лабораторіями, аудиторіями, 5 аудиторними залами та фізичною лабораторією. Будівля також адаптована для мобільності людей з обмеженими можливостями.

Академічний навчальний ліцей створено для розширення навчальної пропозиції для випускників середньої школи. Пропозиція, яка крім цікавого предмету освіти дасть учням міцну освіту. Прагнення ліцею полягає в тому, щоб вести шлях освіти, щоб випускник міг впевнено закінчити середню школу, впевнений у своїх знаннях та практичних навичках.

Ліцей пропонує кожному учню можливість розвиватися таким чином, що відповідає їх індивідуальним потребам. Педагоги прагнуть надати необхідні знання та розвивати міждисциплінарні навички. Створюється творче, активне ставлення, засноване на гуманістичних цінностях.

Учні та випускники цього ліцею  добре приготовлені жити в суспільстві 21 століття. Кваліфікований персонал використовує сучасні та ефективні методи навчання, а дидактична база дозволяє розвивати свої інтереси у формі багатьох цікавих позакласних заходів.

Навчальна програма готує учнів до навчання в різних вищих навчальних закладах. Велику увагу приділяють предметам, знання котрих будуть квитком до навчання  в області охорони здоров'я (медицини, фізіотерапії, косметології, охорони здоров'я і т.д.) Навчальна програма готує студентів по наступним предметам: 1. Медицина 2. Фармацевтика 3. Фізіотерапія 4. Косметологія 5. Дієтика 6. Громадське здоров'я 7. Біологія 8. Біотехнологія 9. Біологія 10. Хімія 11. Ветеринарія 12. Зоотехніка 13. Терапевтична педагогіка з фізичною реабілітацією 14. Догляд 15. Психологія Професії майбутнього пов'язані з профілем: лікар, медсестра, фельдшер, психолог, психотерапевт, педагог-терапевт, біолог, хімік, фармацевт, медичний догляд, біотехнолог, дієтолог, косметолог, візажист, фізіотерапевт, масажист, ветеринар, зоотехнік. Приклад майбутньої професії: Біотехнолог професія майбутнього, так як попит на фахівців в галузі генетичної модифікації, біосинтезу, виділення і модифікації на основі біологічних продуктів. Випускники знаходять роботу в галузі біотехнології, харчові рослини, медичні компанії та фармацевтичну промисловість.
Учні цього класу готуються до випускного екзамену з предмету англійської мови на початковому рівні та вищим. Класи з досвідченими вчителями дають  можливість освоїти мову таким чином, що дозволяє вільно спілкуватися. Використання сучасних методів навчання дозволяє вивчати граматику та словниковий запас за коротший час. Крім провідної англійської мови учні вибирають другу мову. Ліцей відкритий для пропозицій наших студентів. Це може бути німецька, російська, французька, іспанська, а також китайська та скандинавська. Все залежить від кількості бажаючих. Деякі предмети викладаються співробітниками Суспільної Академії  наук. Той факт, що університет має ступінь англійської філології на рівні ступеня бакалавра, магістра та доктора, гарантує високу якість освіти також у ліцеї. Учні зосереджуються не лише на граматичних питаннях, але й на акценті, який для багатьох є проблемою. Надійна робота учнів із залученням  персоналу дозволяє  досягти успіху як і до головного іспиту  та предметної підготовки до навчання. Навчальна програма готує студентів по наступним предметам: 1. Англійська філологія 2. Політологія 3. Міжнародні відносини 4. Педагогіка 5. Лінгвістика 6. Журналістика та соціальне спілкування 7. Адміністрація 8. Право 9. Туризм та відпочинок Професії майбутнього пов'язані з профілем: Лінгвіст, перекладач, філолог, адміністративний працівник, вчитель мови, лінгвіст, тренер, журналіст, політик, парламентарій, тренер з міжкультурної компетенції. Приклад майбутньої професії: Перекладач - може знайти роботу в туризмі та готельній індустрії, офісах, адміністраціях та в міжнародних організаціях усіх типів. Працівники, які володіють, принаймні, однією іноземною мовою, як і раніше відсутні на ринку праці та зростає кількість міжнародних підприємств.
Цей профіль класу готує учнів до вступних іспитів з фізики, а також з розширеної математики. Крім того, в класах комп'ютерної науки учні вивчають основи баз даних, налаштовують комп'ютерну мережу, створюють веб-сайти та вивчають програмування. Ліцей має відмінну матеріальну базу для ІТ. Учні проводять заняття в лабораторіях, сучасних навчальних кімнатах, які відповідають вимогам до роботи середніх шкіл та університетів. Викладачі, що проводять заняття, є перевіреним персоналом. Деякі з них є викладачами Суспільної Академії  наук. Навчальна програма готує студентів по наступним предметам: 1. Інформатика 2. Управління 3. Фізика 4. Мехатроніка 5. Національна безпека 6. Адміністрація 7. Графіка 8. Соціологія 9. Економіка Приклади майбутніх професій, пов'язані з профілем: вчений, програміст, адміністратор мережі, тестер програмного забезпечення, графічний дизайнер, веб-майстер, фізик, біофізик, астрофізик, геофізик, математик, астроном, астрофізик, біоінформатика, інформатик- учитель в школі. Приклад майбутньої професії: Спеціаліст Cloud Computing - це професія, яка буде мати величезний попит на ринку праці. Це стосується спостереження та випробування нових споживацьких технологій.
Клас з великою програмою по історії, суспільствознавству та англійської мови. Крім того, учні збагачуються знаннями про право та європейську адміністрацію. У цьому класі учні ознайомляться з функціонуванням Європейського парламенту, розвинуть соціальні та міжкультурні компетенції, необхідні для роботи в міжнародних організаціях. Навчальна програма готує студентів по наступним предметам: 1. Право 2. Педагогіка 3. Психологія 4. Адміністрація 5. Політологія 6. Міжнародні відносини 7. Журналістика та соціальне спілкування 8. Соціологія 9. Соціальна робота 10. Культурознавство Професії майбутнього пов'язані з профілем: Адвокат, суддя, прокурор, куратор, психолог, педагог, соціальний працівник, адміністративний співробітник, журналіст, політик, політолог, депутат парламенту, історик, соціальний і культурний аніматор. Приклад майбутньої професії: Euroasystent - робота помічник мара вимагає гнучкості, так як багато часу витрачаються на поїздки між польським та Брюсселем і Страсбургом засіданням парламенту. Повинен мати постійний доступ до самої останньої інформації з країни готують документи для попереднього депутата, піклується про спосіб депутата, організовує зустрічі і переносить терміни. Помічники виконують допоміжні завдання. Їх робота має велике значення для належного функціонування адміністрації в інституціях ЄС.
Учні цього класу, крім програми загальноосвітньої школи, беруть участь у додаткових підготовчих курсах для поліції або пожежної служби. Випускник цього класу має базові знання про організацію та функціонування пожежної служби та поліції. Теми, обговорювані в ході розширення знань про аспекти роботи в поліції та пожежних відділеннях, стосуються: 1. Вимоги до кандидатів у працівників поліції та пожежної служби 2. Організація та методи роботи поліції та пожежної охорони 3. Кримінальне право 4. Рятувальна тактика 5. Знайомство з побудовою зброї та принципами її експлуатації 6. Основні тактики та поліцейські методи 7. Навчання першої допомоги 8. Навчання пожежної охорони, протипожежна безпека з елементами знань про медичне рятування. 9. Навчальна програма готує студентів до наступних курсів: 10. Військові та поліцейські академії (Національний університет оборони, Поліцейська академія та ін.) 11. Національна безпека 12. Реоціалізація педагогіки 13. Психопедагогіка з елементами профілактики соціальних небезпек та соціальної ізоляції 14. Ресоціалізація із соціальною профілактикою та попередження злочинності 15. Педагогіка догляду та освіти 17. Соціальна робота 18. Адміністрація 19. Соціологія 20. Соціологія злочинності та ресоціалізації 21. Психологія 22. Право 23. Журналістика 24. Міжнародні відносини 25. Оборона 26. Логістика Студенти за межами теоретичних класів проводять ряд практичних тренінгів: - вправи зі стрільби - спортивні заняття, підготовка студентів до початкових фітнес-тестів у поліцейських та пожарних школах - вихідні тематичні семінари - фітнес-табори - басейн - навчальні поїздки, пов'язані з професійною орієнтацією - можливість отримання сертифікатів та дозволів Професії майбутнього пов'язані з профілем: поліцейський, пожежник, міський стражник, професійний військовий (військовий), психолог, викладач, співробітник пенітенціарної (тюремна служба), куратор, педагог в установі освіти і догляд і установи та центрах допомоги (для бездомних, наркоманів і т.д.), посередник, слідчий, детектив, агент служби безпеки, митний агент. Приклад майбутньої професії Детектив - попит на детективні послуги зростає з боку окремих осіб, компаній та установ. Детектив бере участь в отриманні, обробки і передачі інформації про осіб, предмети та інциденти у цивільних справах (майнові питання, успадкування і т.д.) або економічні. Наприклад, збір інформації, що стосується: розкриття комерційної таємниці, недобросовісної конкуренції, незаконного використання фірмових найменувань і товарних знаків, платоспроможності та надійності компанії або клієнта. Виявлення винуватців грабежу, крадіжок на робочому місці.
Учні Суспільної Академії наук, які обирають спортивний клас, зможуть розвинути свої навички. Ліцей підготував навчальний план, який  допоможе учням скласти вступні іспити з  фізичного виховання. Ліцей  створює спортивні заняття для майбутніх олімпійців, які також матимуть необхідні знання для подальшої кар'єри після спортивного успіху. Ліцей підписав угоду зі спортивним клубом RTS Widzew. Це дозволить учням, котрі цікавляться футболом чи баскетболом, відвідувати заняття з професійними тренерами. Класи фізичного виховання проходять у сучасному комплексі AZS Лодзь. У результаті молоді люди, які відвідують ліцей, мають можливість використовувати можливості професійних спортсменів. Отже, навчальна програма з фізичним вихованням є незрівнянно цікавішою та різноманітною, ніж традиційний тренажерний зал та школа. Суспільна Академія наук, яка є органом ліцею, керує клубом AZS College. Це дозволяє студентам ліцею брати участь у: волейболі, аеробіці, баскетболі, футбольному залі. У школі є дуже добре обладнаний тренажерний зал, яким можна безкоштовно користуватись. Учні зі спортивного класу обирають продовження, яке дозволить їм підготуватися до матрикуляції предметів, необхідних для набору на навчання своєї мрії. Будучи обізнаним у тому, що  спортсмени ліцею мають різні плани на майбутнє, їх не обмежують. Випускники - лікарі, економісти, поліцейські, лінгвісти, а також тренери та вчителі фізкультури. Графік буде організовано у співпраці з тренерами кожного розділу. Це дозволить учням поєднати навчальні заходи  з тренуваннями.